Şimdi Ara

HAYKO CEPKİN - ÇOK ZOR (DİSKO KRALI)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.youtube.com/watch?v=op3GQ-SGaLQ

nasıl buldunuz şarkıyı bence çok iyi parça olmuş başarılı buldum... yorumlarınız?

(lütfen diniyle ırkıyla ilgili saçma sapan yorumlarda bulunmayın alacağınız en şahanesinden uyarı puanı olacaktır çünkü ilk iş konunun kirlenmemesi için şikayet etmek olacaktır)

• Severim haykoyu şarkıda gayet güzel
  • haykonun şarkıları güzeldir ya adam gerçekten işin eğli sesini falan cok iyi kontrol ediyor farklı sesleri süper oturtuor
  • gözlerim doldu canlı dinlerken ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: V-For_Vandetta

haykonun şarkıları güzeldir ya adam gerçekten işin eğli sesini falan cok iyi kontrol ediyor farklı sesleri süper oturtuor

neden? çünkü hayko "ben sesime güveniyorum" diyip piyasaya sazan gibi atlayanlardan değil ...yıllarca lusavoriç korosunda bulunduktan sonra aldığı eğitimler sonucu sektore girmiş bi adam...ayrıca tvlerde gorursun ya bi şarkıcı katılır programa altında sanatçı yazar onlardan daha sanatçıdır kendisi sadece sesiyle değil yeteneğiyle on plana cıkıyor çünkü beste yapabiliyor söz yazabiliyor piyano çalabiliyor...sanırım gerçekten otekilerden çok farklı ..
  • bu sözleri dinlerken muhteşem yerlere götürüyo insanı ses tonu müzği çok güzel bi iş yapıyo rock dinleyicisi olmanızada gerek yok dinlemek için ...
  • 15 dk dır yarısı dolmadı videonun sağl ttnet
  • evet sözleri de mükemmel..bu adam yaptığı işin hakkını veriyor...
  • Şarkı cidden çok iyi. Bu şarkıyı Rock'n Coke'ta da söylemişti. Ne zaman dinlesem duygulanıyorum.
  • programda arkada oturan şapkalı mala uyuz oldum eli aşağı inmiyordu zaten
  • Gayet başarılı bir parça
  • bu yeni albümünden bi şarkı mı ??
  • Hayko sempatik bi adam yetenekli ilginç bi adam.Piyasada sanatçıyım diye dolanan popcu topculardan değil

• Güzel.
  • Güzel söylemiş. Severim Haykoyu , yeni albümü hakkında bilgisi olan varmı?
  • ah be şimdiki aklım olsa lusavoriçin hiçbi konserini kaçırmazdım:)
  • bizimkilerin çoğu yabancı bir şarkıcıya özenir, ceza mesela eminem e bu kime özeniyo
  • orcinal bu:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pacsta

bizimkilerin çoğu yabancı bir şarkıcıya özenir, ceza mesela eminem e bu kime özeniyo

bizim şarkıcılar derken bir genelleme yapman hiç doğru değil hayko cepkinde yukarıdaki arkadaşın belirttiği gibi bu işin eğitimini aldıktan sonra piyasaya çıkmış bir sanatçı illa birine özenir diye birşeyde yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alcoholica89

bu yeni albümünden bi şarkı mı ??

Evet yeni çıkacak olan albümden bir şarkı.

quote:

Orijinalden alıntı: Lordmaster

Güzel söylemiş. Severim Haykoyu , yeni albümü hakkında bilgisi olan varmı?

Kesin bir bilgi yok.Ama 2010'da çıkacağı söyleniyordu.

quote:

Orijinalden alıntı: -mysterius-

Şarkı cidden çok iyi. Bu şarkıyı Rock'n Coke'ta da söylemişti. Ne zaman dinlesem duygulanıyorum.

Evet orda da söylemişti ama sadece nakarat kısmını söylemişti.Programda söylediği asıl şarkının hepsi.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.