Şimdi Ara

*********************haydin millet COMBO 1.3 Tdi City Plus Alalım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar COMBO 1.3 Tdi City Plus Modeli spor paketi ile benim çok hoşuma gidiyor segmentinde tek rakibinin caddyy olduğunu düşünüyorum pejoymuş citroenmiş hele hele iğrenş kangoymuş bunlar hikaye dobloya lafım yok tam bilmiyorum ama içlerinden en ekonomik ve yakışıklı olarak comboyu tercih ederim en çok beğendiğim yanı ise standart pakette abs ve çift hava yastığı olması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Argat -- 11 Mart 2006; 21:55:43 >

• ayy combo deme bana ya gecen gun gozumun onunde aksi kirdi adam icim acior hala neyse

Bu arada ben niye aliyorum ?
  • zorla mı kardeşim almıyom
  • hocam sen fabia almıcakmıydın

quote:

Orjinalden alıntı: Argat

Arkadaşlar COMBO 1.3 Tdi City Plus Modeli spor paketi ile benim çok hoşuma gidiyor segmentinde tek rakibinin caddyy olduğunu düşünüyorum pejoymuş citroenmiş hele hele iğrenş kangoymuş bunlar hikaye dobloya lafım yok tam bilmiyorum ama içlerinden en ekonomik ve yakışıklı olarak comboyu tercih ederim en çok beğendiğim yanı ise standart pakette abs ve çift hava yastığı olması
  • fabia alcamda buda hoşuma gidiyo ondan biraz kafam karışdı
  • tesadüf mü bilmiyorum ama ben de fabıa (tdi 80hp ambiente) ile combo arasında kaldım
  • bence combo alin iidir .common railli güzel bir makinedirde az yakar
  • Bi tanıdığım combo city kullanıo.Alaşım jant ve sis farı aldı üste para verip. Bence gayet başarılı. Az yakan ucuz bi araç. Gayet de konforlu .
  • Şimdi opel bayiinden geldim arama gayet güzel ve konforlu ayrıca yok yok fiyatına göre çok iıi özelliklere sahip fiatta renoda citroende olmayan özellikler bunda standart kalite bakımından baya iyi ama ben neden bu makinanın az sattığını anlayamıyorum sürüden ayrılanı kurt kapar mantığına uyarsam almamalıyım ama ben bir koyun olmadığıma göre ??????????? neyapmalı acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: Argat

Şimdi opel bayiinden geldim arama gayet güzel ve konforlu ayrıca yok yok fiyatına göre çok iıi özelliklere sahip fiatta renoda citroende olmayan özellikler bunda standart kalite bakımından baya iyi ama ben neden bu makinanın az sattığını anlayamıyorum sürüden ayrılanı kurt kapar mantığına uyarsam almamalıyım ama ben bir koyun olmadığıma göre ??????????? neyapmalı acaba

fiyatı için ne söylediler
  • ful 1.3 motorlu olana 27.100 ytl fiyat aldım
  • quote:

Orjinalden alıntı: aLLyC

ayy combo deme bana ya gecen gun gozumun onunde aksi kirdi adam icim acior hala neyse

Aks dediğin şey arkadan itişli araçlarda olur comboda aks yok önde menfez direksiyon kutusu arkada şaseye ayrı noktalardan bağlı iki adet süspansiyon var eğer bir tanesinin altına eğilip bakarsan arkada iki tekerlek arasında her hangi bir bağlantı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1atasoy -- 21 Mayıs 2006; 17:04:15 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: 1atasoy

quote:

Orjinalden alıntı: aLLyC

ayy combo deme bana ya gecen gun gozumun onunde aksi kirdi adam icim acior hala neyse

Aks dediğin şey arkadan itişli araçlarda olur comboda aks yok önde menfez direksiyon kutusu arkada şaseye ayrı noktalardan bağlı iki adet süspansiyon var eğer bir tanesinin altına eğilip bakarsan arkada iki tekerlek arasında her hangi bir bağlantı yok.

bana aksin tanimini yaparmisin
    bide suspansiyonla aksin baglantisini nasil yaptin ben onu anlamadim
    onden cekisli araclarda: sanziman ve diferansiyel birbirine baglidir aks kollari vardir ve aks kollari aciktadir
    arkadan itisli araclarda : diferansiyel arkadadir sanzimandan cikan saft diferansiyele girer ayna maruti dislisi vasitasiyla aks kovaninin icinde bulunan aksa aktarir...
    aksta motorda aldigi gucu tekerleklere iletir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quadrifoglio -- 21 Mayıs 2006; 19:04:51 >

• Opel kronik direksiyon kutusu problemini halletmeden asla Combo almayalım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.