Şimdi Ara

## HayDay (Çiftlik Oyunu) ## [ANA KONU] (132. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.673
Cevap
46
Favori
378.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mert.boncuk

HayDay mahallemize gelmenizi tavsiye ederim herkesi beklerim
     ## HayDay (Çiftlik Oyunu) ## [ANA KONU]

ligde hangi seviyedesiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefa5152

quote:

Orijinalden alıntı: ShinoLexTazy

Telefondan oynayan arkadaşlar gazeteyi oradaki gibi büyük yapamazsınız. Oyunun 2 modu var telefon ve tablet Telefon modunda ufak gelir gazete ancak tablet modunda böyle gelir
    Not: Blustacks tablet mantığıyla çalıştığı için bs'de de gazeteniz büyük gelir.

Bluestacks da iyi :D arada pc den oynuyom haydayi

IOS desteği var mı bluestack'in ? oyunu bozmayalım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyorhan

quote:

quote:

Telefondan oynayan arkadaşlar gazeteyi oradaki gibi büyük yapamazsınız. Oyunun 2 modu var telefon ve tablet Telefon modunda ufak gelir gazete ancak tablet modunda böyle gelir

valla bende 6s aldım bugün kurdum telefona oynuyorum şimdide pc ye bluestacks yuklüyorum eğer oyun facebook hesabına bağlıysa olur

• quote:

quote:

quote:

quote:

valla bende 6s aldım bugün kurdum telefona oynuyorum şimdide pc ye bluestacks yuklüyorum eğer oyun facebook hesabına bağlıysa olur

facebook'a bağlı evet. kendi kendime çözebilir miyim eşleştirmeyi kolay mı ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

facebook'a bağlı evet. kendi kendime çözebilir miyim eşleştirmeyi kolay mı ?

Kolaylıkla yaparsın öyleyse uygulamaları indirmek için blue stacks da sadece gmail hesabın olsn yeter

• dileginim kullanıcısına yanıt
    mahallen ne
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crauls

mahallen ne
    oyunda aynı mahallaede oldugumuz bır baska kısıye pm atabılıormuyuz yoksa ılla yan taraftanmı yazıoruz herkes gorecek sekılde
  • Crauls kullanıcısına yanıt
    pm özelliği ne yazık ki yok. yan taraftan yazabiliyorsunuz sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matsuyama4eva

pm özelliği ne yazık ki yok. yan taraftan yazabiliyorsunuz sadece.
    yer genişletme araçları var elimde, karşılığında vida kalas ve bant ile takas yapabilim
  • Yok mu güzel bir mahalle
  • Para biriktirmek için artık sadece birÅŸeyler satıyorum. En çok tavuk yemi
  • Android de oynayan varsa şu oyunu google play oyunlar adım Emir Paşahan Yıldız. 17 level olunca mahalle kurarız
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoodTeamGGWP

Android de oynayan varsa şu oyunu google play oyunlar adım Emir Paşahan Yıldız. 17 level olunca mahalle kurarız
    ya beyler mağazaya yanlışlıkla yumurtayı ucuz fiyata koydum kimse almadan bunu nasıl düzeltebilirim o yumurtayı geri alıp normal fiyata vermem lazım elmasla sil dediğim ilanlar geri dönmüyor bana 10 tane yumurtaya yazık olmasın şimdi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MyConcept

ya beyler mağazaya yanlışlıkla yumurtayı ucuz fiyata koydum kimse almadan bunu nasıl düzeltebilirim o yumurtayı geri alıp normal fiyata vermem lazım elmasla sil dediğim ilanlar geri dönmüyor bana 10 tane yumurtaya yazık olmasın şimdi :)

Sen de ucuza sat. Ne olacak zararın en fazla 179 lira olur. 10 tanesini 1 liradan koysan bile. :)
  • erolustun E kullanıcısına yanıt
    Hocam senin canın sağolsun da ekonomi kötü oyunda her şey ateş pahası :) Al satçı oldum oyunda 50 liraya 10 yumurta filan alıyorum 20 liraya mısır filan, yumurtayı 150 den mısırı 60 dan veriyorum öldüm fiyatına mal alınır
  • Testere olmadan şu kuruyan agaçları falan kaldırmanın bor yolu yok mu,kötü duruyor yav.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fistful of Dollars

Testere olmadan şu kuruyan agaçları falan kaldırmanın bor yolu yok mu,kötü duruyor yav.

Maalesef yok hocam, tek çözüm eşyayı elde etmek. Pazardan yakalayamıyorum hemen satılıyor ama komşu Greg her gün dükkanında bir şeyler satıyor. Meyve-Sebze dışındaki her şeyi alıyorum. İşe yarayanları kullanıyorum işe yaramayanları satıyorum. Şuan bahçem bu sayede tertemiz oldu sayılır ve 27K param var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LazerBülbül

quote:

Testere olmadan şu kuruyan agaçları falan kaldırmanın bor yolu yok mu,kötü duruyor yav.

Maalesef yok hocam, tek çözüm eşyayı elde etmek. Pazardan yakalayamıyorum hemen satılıyor ama komşu Greg her gün dükkanında bir şeyler satıyor. Meyve-Sebze dışındaki her şeyi alıyorum. İşe yarayanları kullanıyorum işe yaramayanları satıyorum. Şuan bahçem bu sayede tertemiz oldu sayılır ve 27K param var.

Alıntıları Göster
    Facebook baglanti yapmadan, arkadaş ekleme şansımız var mı androidte ?

• quote:

Orijinalden alıntı: menesozun

quote:

Hocam oyuna 1 yil ara vermistim. Dogru durust oynamiyordum bende son zamanlarda, zaten artik bu sebeple oynamam diyerek her yeri agacla doldurdum simdi meyveleri toplatip agaclari sulattiktan sonra hepsi kurudu tabi. Can sıkıntısından tekrar baslayinca kotu gozukuyordu ama hepsini belirli bir yerde toplayinca ve elimdeki testereleride biraz kullanip bazi agaclari vs. kesince duzeldi biraz ciftlik ortami :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: menesozun

quote:

Hocam oyuna 1 yil ara vermistim. Dogru durust oynamiyordum bende son zamanlarda, zaten artik bu sebeple oynamam diyerek her yeri agacla doldurdum simdi meyveleri toplatip agaclari sulattiktan sonra hepsi kurudu tabi. Can sıkıntısından tekrar baslayinca kotu gozukuyordu ama hepsini belirli bir yerde toplayinca ve elimdeki testereleride biraz kullanip bazi agaclari vs. kesince duzeldi biraz ciftlik ortami :)

Tüh ya bende unutmuşum ağaçların kuruları içinde testere gerektiğini geçen gün altı tane ağaç dikmiştim birde onlar için bulmam gerekecek artık.

• 
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.