Şimdi Ara

Hayda :( gene basladı su trole goleme tp :D

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://img467.imageshack.us/my.php?image=haydadl8.jpg

Ya bugun diesdeki yeni charımla ex kasıodum ashlerde. Mage war dı bi tane kecoon kılığına grmiş eziq
    aldım bunu da kasmak icin hem towna gitcektim ceksin diye neyse aldım tam town cektm potları aldım bi baktım troll warriorların arasındayım bende o anlık bi heyecanla naptıımı blmiorm 6 tane troll warrior arasında full minor yapmaya calısıom ardreamda sandım kendimi bi an ne alakaysa (neydi o eski gunler ) yattım 760 k ex fln gitti fazla bsey deil ama o ex icin 1 saat uğraşmıştım bosuna zaman kaybı nyse emek hırsızlarına

• Bu oyunda en nefret ettigim olay bu
  • sende güvenmediğin bir mage olan party ye girmeyeceksin
  • Nerden biliyim adam eziq bseydi sordum 40 lvlmis aldım bende pot alcaktım ceksn diye tekrar ashlere o da yanlıs anlamıs heralde TW lere cekti
  • Hayırlı olsun . :P
  • Yahu onu bırak oyunu bırakmadan 1 hafta önce town'a 3 tane Tw çektiler,o bişey değil
  • Hic bitmediki baslasın
  • quote:

Orjinalden alıntı: TradeRs

Hic bitmediki baslasın

• Bide Tp kapısında BekleyenleR Yokmu Onlarda Cok Sinir Bozucu
  • şerefziden bol ne war oyunda.. işin kötüsü hepsi de türk üzülebiliyorum sadece...

edit: çok kötü hakaret etmiştim düzelttim :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi autdisce -- 12 Aralık 2006; 5:00:43 >
  • başkası exp kaybedince bunlar zevk mi alıyo acaba uyuz oluyom bu tp olayına. artıq marty marty girip kasmıyom bile
  • ya oyunda bebe arttı bebe benide çektiler ulan rezleseler içim yanmıcak xp gitmesin adam sadece zevkine yapmış
  • Evet emek hırsızlarına sonuna kdr
  • Oyunda bunlardan çok ne var mastadon ılıgına girip tp kapısında bekleyenler bişey diyince sie noob diyenler golem e cekenler bunlardan dolu.
  • kardeşim sen assasiansın ve seek açtıında her party geldiğinde stealth i koyman lazım...
    warrior falan olsan neyse ama her seek açtıın da stealth ı bas party geldiin de

ama ben seek açtım bi keresinde party geldi bastım stealth i party e girdim bi baktım party de iki kişi çat goleme çektiler ben de onlara hem güldüm hem de dalga geçtim ama tam gülerken bir baktım yatmışım golemlere

nasıl mı?

iki TANE ash ts sinde adam biri mage dierisi ise priest rezz + heal sanırım
    adam beni bi healledi direk görünmezlik kayboldu
    sora da yattım ve 4 taşa kaldırdı herifler

sora da tabiki onlar bana güldü

• quote:

Orjinalden alıntı: desing by

kardeşim sen assasiansın ve seek açtıında her party geldiğinde stealth i koyman lazım...
    warrior falan olsan neyse ama her seek açtıın da stealth ı bas party geldiin de

ama ben seek açtım bi keresinde party geldi bastım stealth i party e girdim bi baktım party de iki kişi çat goleme çektiler ben de onlara hem güldüm hem de dalga geçtim ama tam gülerken bir baktım yatmışım golemlere

nasıl mı?

iki TANE ash ts sinde adam biri mage dierisi ise priest rezz + heal sanırım
    adam beni bi healledi direk görünmezlik kayboldu
    sora da yattım ve 4 taşa kaldırdı herifler

sora da tabiki onlar bana güldü

party e alan mage değilki o mageyi party e almış nerenden anlıyon lafı

• Evet oyunda itler mi yok dolu benimde başıma geldi..... LVL 50 DE değildi.. 63 du sanırım 4 m ye yakın exp gitti..Neyse ki en azından 10 taşa kalktım... Bunu yapanlar herhalde ana avratlarına küfür edilmesinden hoşlanan ......ları başka bir şey değil...
  • eet böle adiler var
  • ya hadi sen asassın nasıl ölüon? :S
    parti teklifinden önce görünmez ol nasıl ölecn???
    ya biz pirestler ne yapalım
  • quote:

Orjinalden alıntı: KnightS of ZB

http://img467.imageshack.us/my.php?image=haydadl8.jpg

Ya bugun diesdeki yeni charımla ex kasıodum ashlerde. Mage war dı bi tane kecoon kılığına grmiş eziq
    aldım bunu da kasmak icin hem towna gitcektim ceksin diye neyse aldım tam town cektm potları aldım bi baktım troll warriorların arasındayım bende o anlık bi heyecanla naptıımı blmiorm 6 tane troll warrior arasında full minor yapmaya calısıom ardreamda sandım kendimi bi an ne alakaysa (neydi o eski gunler ) yattım 760 k ex fln gitti fazla bsey deil ama o ex icin 1 saat uğraşmıştım bosuna zaman kaybı nyse emek hırsızlarına

ben olsam setalt atardım ben seek açtığımda party teklifi aldıım da stealt atıyorum yatıramıyolar

ben daha önce wariror dum beni sürekli goleme çekiyorlardı o yüzden ss a döndüm

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.