Şimdi Ara

Hayattan umudu kesmiş olup önünde yaşayacapı 20-30 seneyi bekleyenler varmı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
2
Favori
1.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Varmı böyleleri hayattan bıkmış yorulmuş ve artık umudu kesmiş olup sadecw artık önünde yasayacagı 20-30 seneyi doldurmayı bekleyen?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgilenenüye34 -- 11 Eylül 2018; 22:24:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hayat acı tatlı şeylerin yaşandıgı bir tiyatro oyunu ve genelde oyunun büyük kısmı acı gerçekten bu düşünceden sıyrılmanın yolu tatlı şeylerin hayalini kurup onlar için çabalamak bu konuda kendinle yüzleşmelisin birinin hayali en sevdigi takımın bir final maçını izlemektir kiminin ki abd gitmek kiminki müdür olmak çocuk sahibi olmak bmw sahibi olmak düzgün ve herkesin ibretle baktıgı muhteşem bir vücuda sahip olmak bir enstrümanı kusursuza yakın çalmak

Olay şu sen ne yapmak istiyorsun ? senin için tatlı ne bunu buldugun zaman 20-30 senem boş geçer diye üzülmezsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben. neden intihar etmeyeyim konusunu başlatmıştım 2-3 gün önce. amaç yok hedef yok keyif yok eziklik var asosyallik var bir ortamda herkesin benden hemen sıkılması ve 2-3 kişinin mükemmel dost olup beni ellerinin tersiyle itmesi var ve bu istinasız her ortamda olması var hayatımda.

• ben ... iş yok güç yok para yok yok oğlu yok anasını satım böyle hayat mı olur beee..
    en iyisi forum olarak toplu intihar eylemi gerçekleştirelim....
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

hayat acı tatlı şeylerin yaşandıgı bir tiyatro oyunu ve genelde oyunun büyük kısmı acı gerçekten bu düşünceden sıyrılmanın yolu tatlı şeylerin hayalini kurup onlar için çabalamak bu konuda kendinle yüzleşmelisin birinin hayali en sevdigi takımın bir final maçını izlemektir kiminin ki abd gitmek kiminki müdür olmak çocuk sahibi olmak bmw sahibi olmak düzgün ve herkesin ibretle baktıgı muhteşem bir vücuda sahip olmak bir enstrümanı kusursuza yakın çalmak

Olay şu sen ne yapmak istiyorsun ? senin için tatlı ne bunu buldugun zaman 20-30 senem boş geçer diye üzülmezsin
    Güzel bir sevgili edinmek ve tabi iyi maaş kazanmak

Ama benim için hayal bu özgüvenle

• 20 30 sene var mı önümde bilmiyorum ama bahsettiğiniz durumda ciğerlerim beni götürdüğü kadar sessizce takılmak istiyorum bu dünyada

• Bir süredir hayatı akışına bıraktım. Bir beklentim yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whippoorwill

Bir süredir hayatı akışına bıraktım. Bir beklentim yok.
    Akışına bırakmak daha da kötü yapıyor gibi her şeyi
  • nebula-bunela-labune kullanıcısına yanıt
    Kanka kendini tribe sokmuşsun , o trip buna etki ediyor. Psikoloji de buna , iç dış yansıması deniliyor. Pozitif düşün ,hepsi geçer.

• Bu dönemlerde geçer. Nie amacınız yok olm.

• msdos1 kullanıcısına yanıt
    Her şekilde kötüye gidiyor. Bari uğraşıp yorulmayayım.

• Siz kendinize böyle davranıyorsanız, hayat neler yapmaz ? Arkadaşlar bu kafa yapısına gelebilmek için, yatağa bağlı felç olmanız gerekir diyeceğim fakat o şekilde bile hayata tutunan mutlu olmaya çabalayan insanlar var.

Yapmayın, bu kadar kolay pes edip umutsuzluğa sürüklenmeniz için mücadele edecek reaksiyon verecek hiç bir şeyinizin olmaması gerekir. Fakat siz bu gücünüzü kendinizi durdurmak ve çökertmek için kullanıyorsunuz.

Beklentilerinizi ve potansiyelinizi gözden geçirin
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Siz kendinize böyle davranıyorsanız, hayat neler yapmaz ? Arkadaşlar bu kafa yapısına gelebilmek için, yatağa bağlı felç olmanız gerekir diyeceğim fakat o şekilde bile hayata tutunan mutlu olmaya çabalayan insanlar var.

Yapmayın, bu kadar kolay pes edip umutsuzluğa sürüklenmeniz için mücadele edecek reaksiyon verecek hiç bir şeyinizin olmaması gerekir. Fakat siz bu gücünüzü kendinizi durdurmak ve çökertmek için kullanıyorsunuz.

Beklentilerinizi ve potansiyelinizi gözden geçirin
    Olmuyorsa napim?

Şükredemem bu halime yoo neymiş engelli değilmişim ohooo

• en azından 20-30 senelik bir plan yapmişsın bu da bir seçenek sunmuşsun kendince planlarına

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben varım artık yoruldum bir insanın hiç bir işi rast gitmez ben
  • Ben..keyif alamıyorum hiçbişeyden

• ben
  • Neler yaşadım neler fakat Hayattan umudu kesecek kadar Zayıf bir insan olmadım. Sürekli savaşırım... sonuna kadar... bize bu yakışır.. Ağlamak değil.. saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VolcanoPower -- 18 Ocak 2019; 20:47:29 >
  • VolcanoPower kullanıcısına yanıt
    gg wp demekki buraya ait değilsin burası kaybettiğini kabul edenler için
  • Konuya 2 sene önce yazmışım daha vakit gelmedi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.