Şimdi Ara

Hayatınızın en mutlu anı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet beyler bu başlık altında hayatınızın en mutlu anlarını paylaşalım, daha önce verilmişse affola

Bakalım neler çıkıcak

• GTA 4 oynadığım an.
  • Bilemiyorum...
  • Şuan için yok
  • Gelecek yaz olur inş.
  • 18. yılıma merdiven dayadığım bu lanet hayatta "mutlu" olduğum bi an bile yok, sadece normalim, şu an kendimi her zamanki gibi normal hissediyorum, ne bi derdim var, ne de mutluluğum.
  • Boşalma anı. (Yağmurun)
  • pokemon
  • Neredeyse 10 Yıldır Hastası, Hayranı, Fanatiği Olduğum, Zamanında Türkiyede Satılmamıs ve Su An Satışı Yasak Olan Arabayı Gördüm.(6 Aylığına Yabancı Plakayla Girmiş.2029da Türkiyeye Yasal Olarak Getirilecek. Ve Onlardan Biri Benim Olacak)Yaklasık 5-6 Sene Once Nissan Skyline GTR R34 Gördüm. Türkiyede Bu Arabayı Nadir Gören İnsanladan Biriyim ve Ne Kadar Şanslı Olduğumu Biliyorum.Her İşte Bir Hayır Vardır Derler Ya Aynen Oyle Oldu. Akşam 8 Civarı Annem Beni Alışverişe Gitmemi Soyledi. Evmizin Biraz Yakınında Alışveriş Merkezi Var.Hiç Gitmek İstemiyordum. Zorlada Olsa Çıktım Evden. Herşeyi Aldım, Elimde Poşetlerle AVM nin Kapısından Çıktım. İşte O Anı Hayatta Unutamam Yok Oyle Bir Mutluluk Rüyada Gibiydim. Şuan Türkiyede Yok o Arabadan. Ve Birdaha Ne Zaman Görürüm Bilemiyorum

Bundan Daha Mutlu Bir An Yaşayamam Heralde Kolay Kolay. Arabayı Alırsam En Mutlu Anım O Olur Heralde

• ben çok çabalasam da gerçekleşme ihtimali az olan şeyler gerçekleştiğinde çok mutlu olurum. tuhaf bir kazanmışlık hissi yerleşiyor o an içime ve çok mutlu hissediyorum.
    uzun bir süre uğraştıktan sonra zafer elde edince acayip seviniyorum. 2 sene kadar önce iyi tanıdığım birine karşı uygulamıştım bunu. ve sonunda beni sevmeyi denemişti.
    gerçekten çok sağlam hissettiriyo zafer duygusu bana kendimi.
  • Yaz okulu final sınavları vardı 3 ders almıştım 2sinden kesin geçeceğime eminden vizeleride yüksekti ama öteki dersin kredisi yüksek ve notum düşüktü.Sınava 1-2 gün kala çalıştım o kadar stresliydim ki anlatamam lys ye girerken böyle stres yapmamıştım.Sınavdan önce görseniz kafayı yemek üzereydim.Sınava girdim yapabildiklerimi yaptım ama geçip kalma konusunda kesin konuşamıyordum.1 Hafta sonrasında sınavlar açıklandı ve sınavı geçtiğimi gördüğümde acayip sevinmiştim.Böyle sevinip mutlu olduğumu hatırlamıyorum pek.
  • Hatırlamıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.