Şimdi Ara

HAYATINIZDA DUYDUĞUNUZ EN İYİ ESPRİ? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.626
Cevap
59
Favori
382.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ErrayN

arkadaşla okuldan cıktık yolda yürüyoruz.öndede kızın biri gidiyo arkadas kızın yanına gitip slm yürüyelimmi dedi.kızda hayır diyince arkadaş aynen şöyle''koşalım ozaman'' dedi.halaa gülüyorum

süper

buda tv de duydugum bi espri

cocugun yanında manita var yanına bi arkadası gelince

hadi yavrum ikile yolda dörtlersin diye kovuyo

o anda kopmustum ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dökümcübaba -- 8 Haziran 2005, 19:42:07 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: SNOW_LEOPARD

Bizim bir arkadaş anlattı aynen şöyle:

Bu bizim arkadaş bir zaman kuş almış bir yerden.Poşete koymuş deli.Tam eve gidecek,yolda babasını görmüş.O da eve gidiyormuş."Baba sen bunu al götür eve" demiş.Babası da eve gelince annesine pazardan getirdiği poşetleri vermiş,yanında da bizim arkadaşınkini.Ne bilsin annesi hepsini buzdolabına koymuş.Neyse bizim deli arkadaş eve gelmiş,babasına poşeti sorunca "buzdolabında" demiş babası.Hemen kuşu poşetten çıkarmış ama hayvan kaskatı kesilmiş.Babası benzin damlatmış ağzına biraz.Kuş 2 dakika sonra havalanmış ama pencereye varmadan küt diye yere yapışmış.

Babası: "Benzini bitti"

süper ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: bozo

yaşadığım;

yaramaz bir sınıftaydık. bir gün sınıf hocası gelip o kapı kenarındaki dört sıra ayağa kalkın dedi. yanımdaki arkdaşa pişkin bir tarzla "kurtulduk olm, biz yoğuz" dedi. ben ve yanımdaki fazla takılmıyoz ama diğerlerine. şöyle kafayı arkaya eğip sayınca 4 ncü sıradayız, önden saydım yine 4 ncü yüz. ayağa kalktığım da biraz sessizce "olum ersin sıçtık, arkadan da önden de 4 ncü sıra biziz" dedim. tabi bunu duyanlar

Bu durumda sizin sıraların olduğu kolonda 7 adet sıra var demektir...
    Eğer;
    sınıfta 3 kolon 7 li sıra varsa...
    3*7=21 sıra vardır demektir...
    her sırada 2 kişi oturursa
    21*2= 42 yapar eğer iki değilde 3 kişi oturursa 21*3= 63 yapar...
    eğer sınıf mevcudu 63 ise;
    ve öğrencilerin isimlerinin hece ortalaması 5 ise ve her hece 1 saniyede okunuyorsa bir öğrencinin ismi 5 saniyede okunuyor demektir...
    5*63=315 saniye demektir...315 saniye 5 dakika 15 saniyeye tekabül ediyorsa ve hocanın sınıf defterini açıp kapaması işlediği konuyuda yazması yoklama fişini imzalaması olmayan öğrencilerin numaralarını yazması da 5 dakika tutsa bir dersin 10 dakikası hava civa oluyor demektir...

"ACABA TÜRKİYEDE ÇARPIK BİR EĞİTİM SİSTEMİ VAR" denilmekle bu mu kastediliyor???

Alla Alla nerden estiyse birden hesaplayasın geldi...

quote:

Orjinalden alıntı: Gerko

Bir Cumartesi sabahı saat 10:00'da kalktım , kahvaltılık birşeyler almak için arkadaşın bakkala doğru yol aldım . Gittim bakkala benim yaşlarımda bir kız ekmek alacağını söyledi . Arkadaşımın abisi de bir torbaya 3 tane koydu . Daha sonra kız ekmekleri ben seçeceğim dedi ve Hasan Abi'den beni koparan müthiş laf : ''İyi seç bakalım ... Bedava çıkar belki''.

Bu abi hakketten patlatmış bombayı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Game Over -- 8 Haziran 2005, 21:27:58 >
  • Ama görüyorsun olaya pek bilimsel yaklaşmışım...Aklıma gelen ilk hece -ben oldu...Ve ben -ben diyerek saatime baktığımda 1 saniye geçiyordu o şekilde şeyettirdiydim ben yani...
    quote:

Orjinalden alıntı: vivacocha

quote:

Orjinalden alıntı: Game Over

quote:

Orjinalden alıntı: bozo

yaşadığım;

yaramaz bir sınıftaydık. bir gün sınıf hocası gelip o kapı kenarındaki dört sıra ayağa kalkın dedi. yanımdaki arkdaşa pişkin bir tarzla "kurtulduk olm, biz yoğuz" dedi. ben ve yanımdaki fazla takılmıyoz ama diğerlerine. şöyle kafayı arkaya eğip sayınca 4 ncü sıradayız, önden saydım yine 4 ncü yüz. ayağa kalktığım da biraz sessizce "olum ersin sıçtık, arkadan da önden de 4 ncü sıra biziz" dedim. tabi bunu duyanlar

Bu durumda sizin sıraların olduğu kolonda 7 adet sıra var demektir...
    Eğer;
    sınıfta 3 kolon 7 li sıra varsa...
    3*7=21 sıra vardır demektir...
    her sırada 2 kişi oturursa
    21*2= 42 yapar eğer iki değilde 3 kişi oturursa 21*3= 63 yapar...
    eğer sınıf mevcudu 63 ise;
    ve öğrencilerin isimlerinin hece ortalaması 5 ise ve her hece 1 saniyede okunuyorsa bir öğrencinin ismi 5 saniyede okunuyor demektir...
    5*63=315 saniye demektir...315 saniye 5 dakika 15 saniyeye tekabül ediyorsa ve hocanın sınıf defterini açıp kapaması işlediği konuyuda yazması yoklama fişini imzalaması olmayan öğrencilerin numaralarını yazması da 5 dakika tutsa bir dersin 10 dakikası hava civa oluyor demektir...

"ACABA TÜRKİYEDE ÇARPIK BİR EĞİTİM SİSTEMİ VAR" denilmekle bu mu kastediliyor???

Alla Alla nerden estiyse birden hesaplayasın geldi...

quote:

Bir Cumartesi sabahı saat 10:00'da kalktım , kahvaltılık birşeyler almak için arkadaşın bakkala doğru yol aldım . Gittim bakkala benim yaşlarımda bir kız ekmek alacağını söyledi . Arkadaşımın abisi de bir torbaya 3 tane koydu . Daha sonra kız ekmekleri ben seçeceğim dedi ve Hasan Abi'den beni koparan müthiş laf : ''İyi seç bakalım ... Bedava çıkar belki''.

Bu abi hakketten patlatmış bombayı...

abi sen her heceyi bi saniyede okuyosan bravo yani!! ya sen çok yawaşsın.. yada ben senden 2fast and 2furious um yane..
  • Bizde arkadaşlar ile otobüsteyiz

Orta yaşlı bi kadın arkadaşa

''yavrum bi müsade ette oturayım size öğretmiyolar büyüklere yer verileceğini'' dedi

Arkadaşta

''yok teyze bu sene müfredata koymamışlar''dedi

Biz gülmekten yerlere yatttık bütün otobüs bize bakıyordu ilk durakta indik yoksa linc edilebilirdik
  • quote:

Orjinalden alıntı: ZİW®O

Bizde arkadaşlar ile otobüsteyiz

Orta yaşlı bi kadın arkadaşa

''yavrum bi müsade ette oturayım size öğretmiyolar büyüklere yer verileceğini'' dedi

Arkadaşta

''yok teyze bu sene müfredata koymamışlar''dedi

Biz gülmekten yerlere yatttık bütün otobüs bize bakıyordu ilk durakta indik yoksa linc edilebilirdik

puhahaha :)
  • lisedeyim ders psikoloji hoca Kel Coşkun. Arkadaş sakalını kaşıyor hoca arkadaşa takıldı : olmayan sakalını mı kaşıyorsun lan hıyar diye. bende dayanamadım: hocam sizde kafanızı kaşıyorsunuz dedim. sınıf koptu 10dk bi gülme sesi sonra hoca beni dışarı çağırdı iki tane salladı bende üstüne yürüdüm sonra bahçeye indi. ya böyleydi
  • işte koptugumuz an

Otobusteyız.arkadaslarla gıdıyoruz.Bırısı dısarı bakarken bırden ''uf goguslere bak'' dedı.bizde sazanızya atladık hanı hanı orda olm tam sekız tane dedı.bızde 4 tane kız arıyoruz tabı..olm hanı dedık.cocuk onune dondu dedıkı '' kopegı gormuyomusunuz lem''

bız yarıldık otobus bıze baktı.sonrada bır sonrakı otobuse bınmek zorunda kaldık.

burda hosuma gıden soforun espırısı.bızı otobusten attıda

bide ıngılızce dersındeyız..Hoca bıze ''ıcınde of gecen bi cumle soyleyın'' dedı..

Bende sessızce ''cumle degıl ama trabzon '' dedım..sınıf sustu.10 dakka sonra kahkaha seslerı geldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Piêr Dé Sans -- 8 Haziran 2005, 22:29:41 >
  • benim hayatımda yaşadığım olayları anlatsam yeryüzünün en mukemmel komedi filmi olurdu herhalde
    en güzellerinden birkaçı..

arkadaşın babası Rusyada çalışıyor ve benimle birlikte birkaç arkadaş Rusya ya tatile gittik (biraz yüzeysel anlatıyorum fazla sıkılmayasınız diye) neyse bir gezip tozuyoruz bir akşam disko lardan birine gittik sabaha doğru disko dan çıktık 4arkadaşız tam merkezde bir çeşme gördük çeşmeden su akıyordu bizde ellerimizi yüzlerimizi yıkadık arkadaşlardan biride burnunu sildi fakat su çok beyazdı birde yağlıydı sanki neyse biz eve gidip zıbardık sabah kalktığımızda tesadufen aynı caddeden geçtik birde ne görelim o çeşme dediğimiz ayrana benzeyen kutsal bir içecekmiş polisler falan toplanmış birkaç insandan bilgi alıyorlar insanlar kenarlardaki tasları bizim elimizi yüzümüzü yıkayıp burnumuzu sildiğimiz suya sokup içiyorlarmış tabi biz ilk gemiyle istanbula uçağa binecektik fakat okadar korktukki kesin bu RUS lar bizi keser falan demiştik
  • kontendoo nabtın abı ya.herıflerın su kaynagına ettınız ha
  • okuyun manyaktı ya:

şimdi biz arkla en arka sırada oturuyoz. 6.sınıftı.Uyuz bi matematikci karı vardı.sınıfın manzarası da çok iyidir onu açık dağ-deniz falan.bi gün bu kadın dersi anlatırken böle birden bire durdu dikkatle dışarda bi yere bakmaya başladı.ama ders anlatırken birdenbire oldu.ben de şaşırdım ark'a döndüm''abi nereye bakıyo bu kadın dedim'' ark da gayet sakin ''bi tren görmüştür'' dedi.
    valla kopmuştum yaaa
  • quote:

• buda çok güldüğümüz başka bir anım

yine birkaç arkadaş dolaşıyoruz yanımdaki arkdaşlardan biride çok yakın olduğum bir kıza taparcasına hoşlanıyor her seferinde bana yalvarıyordu aramızı yap diye
    neyse biz dolaşırken bu kızı gördüm uzaktan kız arkadaşlarıyla geliyor bize doğru bizim arkadaşta biraz utangaçtır hemen arkamıza geçti mazlum mazlum duruyor neyse kızlar geldi hepsi manken gibiler yani arkadaşın hoşlandığı kadar var neyse ben konuşuyorum hızlarla bir iki laf ettim ondan sonra birden gülen yüzümü değiştirdim ve kızgın bir tavırla arkamı dönerek bizim mazlum arkadaşa "off yok para falan bu dilencilerde çok fazla olmaya başladı" dedim ve tekrar döndüm kızlarla muhabbet ediyorum tabi arkadaş bu durumdan sonra ne yapsa beğenirsinizi yüzü kıpkırmızı oldu ve ağlamaya başlamazmı neyse çocuğun gönlünü aldım image maker ı oldum adeta olayıda kızlara daha sonradan anlattım ve şimdi o hoşlandığı kızla benim yoğun uğraşlarım sonucu çıkıyor yani ultra eşşek şakamı telafı etmiş oldum
    bu şakayı birkez daha yapmıştım
  • quote:

Orjinalden alıntı: CaVaLLioN

kontendoo nabtın abı ya.herıflerın su kaynagına ettınız ha

istemeden oldu valla ama su kaynağından daha kıymetli birşeymiş orası baya bir insan toplanmıştı ve kızgın kızgın bağarnlar vardı allahtan biri "aha işte bu kazmalar" demedi ona şükr ediyoruz
  • ya urfalı abı sen benı gebertıyosun yaaaa
  • urfalı öldüm bu saatte ya gülmekten
  • arkadaşlar hepinizi seviyom yüzünüz güldügü için sevindim
  • arkadaşlar madem hoşunuza getdi bunada bu hadiseden sonra arkadaşlar güldüydü

birkersinde teyzzemgilin oraya gitddiydik arkadaşlarla akarsuya yümeye gitdiydik
    arkadaşın biri bana aman ha şu az ileriden gitme orada çukur var dedi bende suya inerken nasıl olduysa tam ordan inmişim, yav bir adım atdım ikinci adımda euzubillah suy beni boyladı (yüzme bilmiyom ) bir can havliyle ula boguluyoom diye bir haykırdım amma oradaki dağ taş inledi her boguluyom diye bagırmamda agazıma su kaçıyo her bogluyom dememde agazıma su gaçıyo bu arada benim adi şeref özürlü hemi ya..şak hemi satcı hemi pek umursamaz arkadaşlarım beni seyrediyo ula ben karılar gibi imdaat imdaat diye ölüm korkusu çıglıkları atıyom onlar bu heycanlı sahneyi izlemeye devam ediyolar
    neyse suyun kenarına kardeşim gelmişdi deimki şunun ayagınadn bir tutarsam bir daha çok iyi bir kul olacagım dedim bir hamleyle sıçradım ve kardeşimin ayagından tutdum ve kardeşim yere düştü ve o benim halimi görünce suya düşme korkusuyla, onun ayagınada tumayım diye derhal ordan uzaklaşdı,
    oarada ben aynı mumya filimindeki mumyanın sevgilisinin onu terkedişi gibi kardelşimde beni bırakınca bende o hayal kırıklıgıyla kendimi suya bırakıym dedim ama öyle böyle degil bu ölüm korkusu aynen oluyo bir döt korkusu ve sonra ben tekrar tekrar sıçrayıp çayırları yoluyom ve sonunda elhamdülilah kemale erdim sonar bir benim önüme bakdım altımda kilod yok ve bir arkama bakdım kilod su üstünde akıp gididyo, tekrar yaşama dönme sevinciyle cuılbak olmadan çok uatanmadım hatta cılbakken şu şeresiz arkadaşlarımı bi kovalayım dedim ama onlara hala suydaydı

• orada cıbıldakken yakalıcaktın dostum intikamını ozaman alırdın kacırmıssın
  • quote:

Orjinalden alıntı: ArvaLaTSe

orada cıbıldakken yakalıcaktın dostum intikamını ozaman alırdın kacırmıssın

arkadaşler herkese tatlı rüyalar ben yatıyom yarın akşam görüşürük
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.