Şimdi Ara

HAYATINIZDA DUYDUĞUNUZ EN İYİ ESPRİ? (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.626
Cevap
59
Favori
382.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Arkadaşlarla evdeyiz. Geyik yapıyoz. Bi ara Selim elini pijamanın içine sokmuş bana "Al, al, al !!!" diyip duruyo. Ben de patlattım tabii bombayı;
    -Hayırdır, dublör kullanıyorsun !!!
  • en komik espri dayımın eşşegoleşşek demesiydi.
    nedenmi dayımı tanısanız hak verirsiniz.ömrunde bir kez bile gulerken gorulmemiştir.ve kemal sunal taklidi gibi bir sesle soylediki.kimse gulemesede.yanından uzaklastıktan sonra herkes gulmeye basladı.söyledigi insanda 40 yaslarında holding muduru ve toplantı anında olan bi olaydı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cck_ylmzzz

lisedeyim ders psikoloji hoca Kel Coşkun. Arkadaş sakalını kaşıyor hoca arkadaşa takıldı : olmayan sakalını mı kaşıyorsun lan hıyar diye. bende dayanamadım: hocam sizde kafanızı kaşıyorsunuz dedim. sınıf koptu 10dk bi gülme sesi sonra hoca beni dışarı çağırdı iki tane salladı bende üstüne yürüdüm sonra bahçeye indi. ya böyleydi

PUHahahaha
  • quote:

Orjinalden alıntı: emremuslu

din sınavında idik benim din dersim iyi olduğu için yanımda ki arkadaş benden kopya çekmek için bir soru sordu dediki:
    -ya bana 5inci sorunun cevabını versene,şu 4 büyük kitap ve şu an ki durumlarını söyle yazayım...dedi
    4 büyük kitabın kimlere verildiğini söyledim ama şu an ki durumlarının söylemeyenice arkadaş:
    -e hadi şu an ki durumlarınıda söyle....dedi bende espiriyi patlattım
    -ŞU ANDA KİTAP EVLERİNDE SATILIYORDUR....................................

• bir de benden...

askerlik yıllarıydı.. Şırnak tayız

yeni blk başçavuşu gelmiş...herkes dizilmiş arama we kontrol yapıyoruz.. bi askerde omzunda kocaman bi döwme gördü.. önce yanında geçti 2 adım sonra aniden geri döndü we geçen diyalog..

- o ne ulen öle kocaman ?

- döwme komtanım

- töbe töbe... sil ulen o nu !

we sonra yoluna dewam eder...

tüm blk yerlerde
  • lise 2 deyken bizim sınıfta emrah diye süzme .için önde gidenlerinden bi arkadaşım vardı hoca biraz geç kalmıştı bizde onu hergün pataklar koridorda ellerinden kollarından tutar taşırdık arkadaşlardan biri hocanın biri geliyoyor dedi arkadaşta elimizdeydi hocayı görünce çocuğu yere attık sonra hoca n yapısonunz lan dedi çocuğa bizim emrah da ''SANANEKSİ OĞLUM'' dedi ben hala çatlıyom gülmekten

bikezde okulda konser vardı millet deli gibi eğleniyo bizde okulun şartellerini indiriyoduk indirdikten sonra yukarı çıkıp hıcalara hatlar kaldırmıyo diyoduk sonra elektriği kesmesi için birini yolluyoduk sonra elektrik gidiyodu hocalar hatlar kaldırmıyo diyodu

bi keresindede ders boştu gittik okulun zilini bozamaya emrah gitti zilin yanında duruyo hocanın biri geçiyo hiç bişey yokmuş gibi davranıyo sonra hoca gidince kurcaladı zili sonra dışarı çıktık millet 3-4 defa dışarı çıktı zil bozulmuş

yine lise2 deyken kimya hocası gelmeden önce çerez yiyoduk fındık fıstık felan öğretmen masasında hoca geldi hemen sıralara geçtik hoca oturdu bi baktı her yer çerez insan hocasnada veriri dedi emrah kalktı ayağa
    ''BAK MASANIN ALTINANA KIRINTILAR VARSA YERSİN VERMEDİK DİYE BİZE CAZ YAPMA DEDİ''

bideemrah matematik hocasını kızdırdı hoca hafif bi vurdu sonra emrah kasıldı biraz hoca sende iş yok dedi hoca tekme tokat girdi

emrahla sokakta yürüyoz kızların yanına gidiyo ''BACIM KREMİNİZ VARMI DİYO''
    (DERSİN ORTASINDA HEP KREM SÜRİM KALKMİYİ OVAZLIYIM KALMİYİ diyo ondan soruyo kızlara)
  • Hiç unutmadığım bir espri;
    Yıllar önce Tv kanallarının birinde 3 ünlü komedyen bir araya gelmişti. Beyaz, Yılmaz erdoğan, Cem yılmaz...
    Beyaz - Yılmaz konuşması :

beyaz : geçen sene tatil için nereye gittin
    yılmaz: (havalı bir edayla) geçen sene yurt dışına çıktım, avrupa falan...
    beyaz: (altta kalmamak için) hah! biz hayvanız ya, yurt dışına çıkamıyoz..
    yılmaz: (kendinden emin ve ciddi) yok yok! biz hayvan değiliz, yurt dışına çıkabiliyoruz.
    dialog burda kesildi, salonda biran bi sessizlik....

beyazın durumu içler acısı, çaktırmamaya çalışıyo ama acayip dot oldu..
  • bi gün arkadaşla cadde de yürüyoz. karşımızdan köpeğiyle bi kız geliyo. arkadaş hemen aaa maymuna bak dedi. kız döndü salak bu maymun deil köpek dedi. ve arkadaş aaaa maymuna bak konuşuyo dedi tabi biz koptuk orda...
  • bir gün derste geveze bi arkadaş vardı sürekli konuşurdu. hoca da çok ciddi bi konu anlatıyo tabi. hoca arkadaşa bi kaç defa baktı. tabi arkadaş hiç susmadan konuşmaya devam etti. hoca en sonunda dayanamadı lan sen nasıl bi adamsın lan dedi. insanlıktan anlamıyonmu dedi. oğlum anan senin doğurmamış s..çmış dedi. tabi tüm sınıf gülmekten yarılmıştık.
  • quote:

Orjinalden alıntı: luix

bi gün arkadaşla cadde de yürüyoz. karşımızdan köpeğiyle bi kız geliyo. arkadaş hemen aaa maymuna bak dedi. kız döndü salak bu maymun deil köpek dedi. ve arkadaş aaaa maymuna bak konuşuyo dedi tabi biz koptuk orda...

huhaaaaaaaaaaaa kıza acıdım
  • quote:

bir gün derste geveze bi arkadaş vardı sürekli konuşurdu. hoca da çok ciddi bi konu anlatıyo tabi. hoca arkadaşa bi kaç defa baktı. tabi arkadaş hiç susmadan konuşmaya devam etti. hoca en sonunda dayanamadı lan sen nasıl bi adamsın lan dedi. insanlıktan anlamıyonmu dedi. oğlum anan senin doğurmamış s..çmış dedi. tabi tüm sınıf gülmekten yarılmıştık.

huhaaaaaaa çocuğa acıdım

Çok merhmametli gördüm kendimi!
  • yaw aslında o kadar çok şey varki acayip koptuğum durumlar ama aklıma gelimiyor
    bi tane geldi
    fen dersindeyiz , hoca erkek,optik testi verdi testi bitirdik tahtaya kalkıp soruları yapıyorz, ben de optiği acayip severim, tahtaya kalkmak için bi yerim yırtılıyor
    neyse ilk soruyu hoca yaptı
    sonra geri kalan bütün sorulara kız kalktı, arada bi tane erkek var, test bitti ben hocaya
    "hocam hep kız kaldırdını bu ne ya yuh!" dedim
    sonra hoca kalkan erkek öğrenciye dönüp
    "olm bak başar sana kız dedi" dedi
    herkes güldü sonra bizim eleman
    "hocam ilk soruya da siz kalktınız hakkınızı yemeyelim "dedi
    hoca kıpkırmızı oldu görcektiniz
  • espiri değilde en manyak olay ceviz kabuğunda adamın birine bağlanmışlardı canlı yayında adam çiçek pasajında alem yapıyordu arkadan sesler geliyo sazlar fln
  • quote:

Orjinalden alıntı: tugay16

şimdi biz biyoloji dersindeyiz konu kan grupları.hoca anlatıyo işte AB hepsinden alır kendi grubuna verir.0 her gruba verir sadece kendi grubundan alır böööyle anlatıyo işte.neyse önümde oturan kızda dedi hocam ben 0 grubundanım herkese veriyorum dimi dedi hoca evet dedi bende arkasından BELLİ dedim sınf gülmekten yarıldı kızda döndü kötü kötü bakıyo bana

• simdi sınıftayız
    ben tebesirleri yürüttüm aslı die kız war neyse
    simdi derse girdik hoca baktı ebesir yoq salak kız hemen yuksek sesle basladı kaan cıkar kaan cıkar kaan cıkar kaan cıkar
    bende dedim yeter beee al tebesirini g.tune soq dedim attım hepsini yere
    meğersem kızın niyeti baskaymış
  • quote:

bi gün arkadaşla cadde de yürüyoz. karşımızdan köpeğiyle bi kız geliyo. arkadaş hemen aaa maymuna bak dedi. kız döndü salak bu maymun deil köpek dedi. ve arkadaş aaaa maymuna bak konuşuyo dedi tabi biz koptuk orda...

• quote:

Orjinalden alıntı: Gerko

Bir Cumartesi sabahı saat 10:00'da kalktım , kahvaltılık birşeyler almak için arkadaşın bakkala doğru yol aldım . Gittim bakkala benim yaşlarımda bir kız ekmek alacağını söyledi . Arkadaşımın abisi de bir torbaya 3 tane koydu . Daha sonra kız ekmekleri ben seçeceğim dedi ve Hasan Abi'den beni koparan müthiş laf : ''İyi seç bakalım ... Bedava çıkar belki''.

Gerisi boşşş ... Yıkıldımmmm......
  • quote:

Orjinalden alıntı: Basar

yaw aslında o kadar çok şey varki acayip koptuğum durumlar ama aklıma gelimiyor
    bi tane geldi
    fen dersindeyiz , hoca erkek,optik testi verdi testi bitirdik tahtaya kalkıp soruları yapıyorz, ben de optiği acayip severim, tahtaya kalkmak için bi yerim yırtılıyor
    sonra geri kalan bütün sorulara kız kalktı, arada bi tane erkek var, test bitti ben hocaya

Emrullah hoca mı ?? İyi adamdı yaw.... Ama iyi bozmuşunuz......
  • öğrenciyken kızlara evde kahvaltı hazırlıyoruz. o gün onları şımartma günüydü. arkadaş sevgilisine "yumurtayı sahan da mı seversin" dedi. bende benim kıza kibar bir şekilde "yumurtayı sahan da mı seversin yoksa deplasman da mı" demiştim.

bide 4 arkadaş yemek yiyoruz. şimdi askerde kulağı çınlasın. yüzünde ki sivilceyi birden kanattı ve şöyle demişti "anam kanıyo..." bende salak gibi "anan mı kanıyor demiştim sonra aramız bozulmuştu

son olarak bu foruma da yazmıştım. ankara trafik hastanesinden hacettepe fizik tedavi hastanesine gitmek için evrak ve sevk sırasındayken iki önümdeki yaşlı teyzenin okuma yazması yoktu. bankodaki memurda olayı anlayınca kibarlık olsun diye şu soruları sormuştu:

-adınız soyadınız
    -doğum yeri ve tarihiniz?
    -babanız kim?
    -ananız kim?

bide teyse yaşlı olduğu için bu soruları yüksek sesle ve defalarca sordu. biz sıradaki hastalar gülmekten kopmuştuk ya. "sonra bizi bağlayamadılar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Seferoglu

quote:

Orjinalden alıntı: Basar

yaw aslında o kadar çok şey varki acayip koptuğum durumlar ama aklıma gelimiyor
    bi tane geldi

Emrullah hoca mı ?? İyi adamdı yaw.... Ama iyi bozmuşunuz......

evet murat yaa, ama adam bi kızardı görsen!
    o lafı diyen de ayhandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Basar -- 9 Haziran 2005, 15:16:33 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.