Şimdi Ara

Hayatında en fazla 2-3 kitap okumuş birine tavsiye gerekiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıkta da belirtiğim gibi hayatımda belki 2-3 kitabı tamamen bitir mişimdir.Geçen günlerde bir arkadaşımın bir kitap hediye etti.William shakespeare hamlet.Soluksuz okudum ilk günden bitti nerdeyse.Sizden ricam bu kitabı sevmiş birine kitap tavsiyesinde bulunur musunuz?Yeni başladığım için sıkılmak istemiyorum.Sürükleyici kitap önerirseniz çok mutlu olurum.

• Uçurtma Avcısı kitabını tavsiye ederim, gayet sürükleyici bir kitap.
  • kürk mantolu madonna ince,kalın değil sürükleyici. bir de okumayan yok ortamlarda muhbbeti geçerse şarkıcı madonna sanmazsın
  • Fareler ve insanlar

Uçurtma avcısı

Bin muhteşem güneş

Şeker portakalı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şarkıcı madonna sanmak .O kadarda cahil değilim ya :D
  • skyleqend35 S kullanıcısına yanıt
    Yok hocam zamaninda bir tv programinda biri öyle sanmıştı da ona gönderme yaptım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Don Kişot oku zaten birkaç kez aynı kitabı okuyacaksın.
    Tam metin çevirisi oku.
  • suç ve ceza, sefiller, gogol ölü canlar, mauppasant (yazılışı böyle miydi) hikayeleri.

İlk önce İnce Memed serisini bitir gerisi gelir. ince memed kadar güzel bir kitap yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paul Muaddib -- 7 Aralık 2017; 11:41:15 >
  • Anladığım kadarı ile trajedi seviyorsunuz.

Medea-Euripides

Kitap Hırsızı-Markus Zusak

Machbet -Shakespeare

Oresteia-Aeschylus

Sineklerin Tanrısı-William Golding

Aklıma gelenleri yazdım,farklı türlerde kitap tavsiyesi ister iseniz mesaj atmanız yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7581748F8 -- 8 Aralık 2017; 6:7:12 >
  • Hamlet'i soluksuz okuyan birine kitap önermek beni aşar! Kim Hamlet'i soluksuz okumuştur ki, bir elin parmağını geçmez..

Sorun yoksa hiç ara vermeden Othellodan devam.

• Şuan Ken Grimwood - Kayboluş kitabını okuyorum 2 günde 260. sayfaya felan geldim.Umarım yarın bitirebilirim. İnternetten Ken Grimwood ' un ''Sil Baştan '' ve ''Zaman Çarkı '' kitaplarını sipariş edicem.Galiba her türden kitabı okuyarak kendi tarzımı bulacağım diye düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.