Şimdi Ara

Hayatımdaki en saçma sorun acil yardım**ÇÖZÜLDÜ**

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle Merhaba... Ömürde gördüğüm ve göreceğim en saçma sorun geldi başıma sağolsun bunu bilgisayar öğretmenliği okuyan arkadaşıma borçluyum sorun şu :

Packard Bell LS44 netbooka Win7 Ultimate kurmaya karar verdim arkadaşım ben yapayım ne zamandan beri yapmıyordum dedi ona bıraktım geri döndüğümde ise power düğme çalıştığı halde siyah ekran ve hangi tuşa basarsam basayım öten bir netbook vardı. Sorunları şöyle sıraladı formata kadar hiç birşey drşverlarıda kurudm ama vga driverı sorun çıkardı dedi burda zaten kötü birşeyler olduğunu anladım çünkü siteden netbooku aldığımda bakıyordum ve bi çok sorun gördüm driver hakkında. Ama asıl sorun şu bu arkadaşım bi siteden driverı bulmuş kurmuş ama netbook switchable bu normal olanıymış kurduntan sonra yeniden başlatmış ve mavi ekran vermiş sorunu BİOStan halletmeye karar vermış ve işte olay burda kopuyor süpersonik zekalı arkadaşım Onboardı Disable edince dediğim sorun ortaya çıktı ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız çok sevinirim...

Şimdiden Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GrayCrow -- 18 Kasım 2012; 6:42:13 >

• yav he he saglam csb

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheJudgé

yav he he saglam csb

ne demek istediğini anlamadım ama sorunu çözdüm bios res olayı bitiren çözüm oldu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: GrayCrow

quote:

Orijinalden alıntı: TheJudgé

yav he he saglam csb

ne demek istediğini anlamadım ama sorunu çözdüm bios res olayı bitiren çözüm oldu :)

Arkadasın demek istediği yalan hikaye.umursamama gibi bu arada geçmiş olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.