Şimdi Ara

HAYATIMDA İLK DEFA LOTR İZLEYECEĞİM (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
1
Favori
2.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Adam gibi yüzüklerin efendisi yazsanıza 2 saattir diyorum bune diye
  • Taşlamalı seni dünyanın bana göre en iyi filmini izlememişsin
  • ben keşke hafızamı kaybetsemde sanki hiç izlememiş gibi bi daha ilk defa izlesem diyorum siz ise ilk defa izlediğiniz lotrda can sıkıntısından bahsediyonuz yuuhhhh
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4Bs0LuT

Sonunda Frodo ve Sam Mordor'a ulaşıp yüzüğü atıyor. Arada Gollum'la da kapışıyorlar. Sonra Shire'a gidip kutlama yapıyorlar. Sam evleniyor, Frodo eleazar kalıyor. Sonra Frodo, amcası ve Gandalf ölümsüz topraklara gidiyor, Arwen gidemiyor.

Sonunda absolut son of a ____ seçiliyor, dhden uzaklaştırılıyor.

ps: filmi izledim ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noldor Warrior

"If, at the age of thirteen, a person doesn't think the Lord of the Rings is the best book ever written, then there's probably something wrong with him. If he still thinks so at the age of thirty, then there's DEFINITELY something wrong with him."

Terry Pratchett

adam headshot yapmış.Bu arada bu filmi izlemeyen liseli bile değildir.bu kadar çağdışı olunmaz ki arkadaşım
  • LOTR izledim diye kendini cool sanan liseliler doluşmuş konuya.İsteyen istediğini izler sizede 'he' diyip geçmek kalır liselierim benim.Öyle sağda solda milleti aşşağılamakla cool adam olunmuyor hadi şimdi sütlerinizi için dişlerinizi fırçalayın malum büyüme hormonları gece uyurken salgılanıyor hadi yavrum hadi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noldor Warrior

"If, at the age of thirteen, a person doesn't think the Lord of the Rings is the best book ever written, then there's probably something wrong with him. If he still thinks so at the age of thirty, then there's DEFINITELY something wrong with him."

Terry Pratchett

Süper
  • Yaş odun yok mu yaş odun
  • bir insan nasıl yüzüklerin efendisini sıkıntıdan kapattım diyebiliyor?zevkler ve renkler tartışılmaz demeyin böyle bir zevkle sabahtan akşama kadar tartışırım.
    filmin türünü sevmese anlarım da harry potter daha iyiydi diyor bir de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mafya CemiL

quote:

Orijinalden alıntı: Domates Kızartması

quote:

Orijinalden alıntı: Simon_Adebisi

quote:

Orijinalden alıntı: KöpeklereFısıldayanAdam

quote:

Orijinalden alıntı: Hükümran

quote:

Orijinalden alıntı: KöpeklereFısıldayanAdam

hocam valla bnde izlememiştim.720p indirip izledim ama varya 3.30 saat sürüyo filmn bi bölümü sıkıntıdan öldüm 1.yi zor bitirdim 2.nin yarısında sildim attım valla çok sıkıldım bi ben begenmedim heralde

Evet bi sen beğenmedin demekki sorun sende

sorun mu?renkler ve zevklerin farklılığına sorun diyebilen bir kişiyle diyalog kurmak bile mantıksız.

Renkler ve zevklerle alakası yok bahsettiğin şey yüzüklerin efendisi...

al işte bi tane daha yahu sen bunu derken bile kişisel bişey söylüyosun misal bana görede "ne zevkler ve renkleri söz konusu oldboy" derim yani herkes kafasına göre bişey söyler sen beğendin diye herkes beğenecek dye bişey yok neden anlamak istemiyorsunuz bunu

cahil insanlarla tartışmaya girme, çünkü her zaman kaybedersin.

bu filme tapanların %80'i cahil kesim, sinemadan anlamayan, filmden anlamayan insanlar. ;)

bu arada oldboy sevdim seni genç adam.

O film kac oscar aldi hoca biliyo' musun sen ? Kalan %20 mi gise rekoru kirdi ? yuzde verip cahil kesim demis yahu,pes.

• Bende izlemedim açıkcası izlemeyide düşünmüyorum o yüzden çokda birşey kaybettiğimi sanmıyorum. DH size diyorum Mafya Cemil sen anla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J'aime le gâteau -- 20 Temmuz 2011; 3:29:40 >
  • Bu zamana kadar İzlemeyenler 12,5 felan heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: hacı_yatmaz

Bu zamana kadar İzlemeyenler 12,5 felan heralde

Sen 9'sun dimi.Kendini aragorn sanıp arkadaşlarına haraket yapıyosundur.
  • LOTR nedir beyler çok geride kaldık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uçan Matkap

quote:

Orijinalden alıntı: hacı_yatmaz

Bu zamana kadar İzlemeyenler 12,5 felan heralde

Sen 9'sun dimi.Kendini aragorn sanıp arkadaşlarına haraket yapıyosundur.

Yok daha anaokuluna gidiyoyum

Kaybol veled
  • Ahahahah veled diyo daha veledin ne olduğunu bilmiyo hadi öğretmenine git şimdi resim yapın onla
  • İzlemenizi tavsiye ederim. Bence çok kaliteli bir yapım. Beğenmeyen olabilir ama sadece filmini izlemeyin. Kitaplarini okuyun. Bir ilk ve çoğu fantastik filmin esin kaynağı,atası. Zevk meselesi ama bence rezil falan denmemeli bu emeğe. Ben de Fight Club ve V For Vandetta'yı izledim. Beğendim ama abartıldığı kadar harika olmadığını düşünüyorum. Hele izledim hayatım değişti falan diyenlere hiç anlam veremiyorum. İyi seyirler.
  • hatırlat da mağaradan çıkışını kutlayalım bi ara
  • quote:

Orijinalden alıntı: smurats

hatırlat da mağaradan çıkışını kutlayalım bi ara

Vaaay mağara adamımızda gelmiiiiş.Seninkini kutlayalım önce panpa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uçan Matkap

quote:

Orijinalden alıntı: smurats

hatırlat da mağaradan çıkışını kutlayalım bi ara

Vaaay mağara adamımızda gelmiiiiş.Seninkini kutlayalım önce panpa.

kardeş boşver şunları ya kendi kendilerince eğlensinler yorma kendini
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.