Şimdi Ara

Hayatımda İlk Defa Birşey Hissettim !! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
1
Favori
2.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İnşallah üzülmem ama hayat bu üzülmek de var mutlu olmakda
  • TheAlphaOmega kullanıcısına yanıt
    Aslında bizim de yıllardır böyle çektiğimiz fotolar var
  • Senden bi halt olmaz.
  • Çok garip evet ama ilk defa böyle acayip şeyler hissediyorum yemekten kesildim o derece
  • Guitar-X kullanıcısına yanıt
    Yani bencede olmaz . Ama az daha açıklama yap hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahayusuf23

Çok garip evet ama ilk defa böyle acayip şeyler hissediyorum yemekten kesildim o derece

Git söyle diyeceğim ancak her sonuca hazırla kendini. Birde hiç gözlemledin mi onun sana karşı davranışlarını?
  • Birlikte olunca okul hariç(lise) ilk defa bir buluştuk bir araya geldiğimizde zaten hep samimiyiz. İnanılmaz bi samimiyet var. Gidip söylüyecem ama yüzüne söylüyecem
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahayusuf23

Birlikte olunca okul hariç(lise) ilk defa bir buluştuk bir araya geldiğimizde zaten hep samimiyiz. İnanılmaz bi samimiyet var. Gidip söylüyecem ama yüzüne söylüyecem

Tabii ki yüzüne söyleyin hocam sakın sanal bir ortamdan söylemeyin. Bence olmasada arkadaşlık biter diye düşünmeyin.
  • Hayırlısı artık Haziran ayında muhtemelen ne olacağımız belli olur
  • Su sacma cumlende 2 nokta 1 soru isareti ile olayi anlattim mi saniyorsunuz. Heyecandan mi bu sekilde yazdiniz normal hayatta da mi bu sekildesiniz? Eger oyleyse hic sansiniz yok :/

İyi geceler arkadaşlar 8 senelik arkadaş kanka bir arkadaşlık vardı 3 sene sonra gördüm bu hafta içinde gördüm konuştuk sarıldık falan sınava gittim ben zaten içimde yıllardır birşey vardı bu hafta patladı işte o ama o iyi yolcukuklar dedim ve sağol dostum dedi niyese dizlerimin bağı çözüldü. Hayatta tek samimi olduğum kadındı açılmadım ama hayatdan tek beklentim kaldı o iş başka hayalim kalmadı ne önerirsiniz birine bağlı kalmak saçma gelebilir bazılarına ama ne bileyim değişik duygular içerisindeyim samimiyetmizi gören zaten sevgilin mi diyordu çok yakışıyonuz falan diyen çok vardı ama o kelimeden sonra yıkıldım. Ayrıca küstüğümüzde hep ilk o adımı attı ama sonra hep geri çekildi mesaj atmadı ki hala da atmıyor vb. Ne önerirsiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 15 Mayıs 2017; 3:33:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• theVerge T kullanıcısına yanıt
    Heyecandan hocam hemen fikir sahibi olmak için yazdım.
  • Yazacak sayfalarca düşüncelerim vardı.

• OrQuN kullanıcısına yanıt
    Yazın hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 8993122290119

valla kardeş ben birazdan ekmek arası acılı ezme - beyaz peynir yicem sana da öneririm takma kafana böyle şeyleri zamanla geçer

Canim cekti gece gece

Kiza acili ezme ikram et

• Söylemezsen de tamamen kaybedeceğini bilmiyor musun ? İllaki birisi olacak ve o sen olmadığın sürece kaybetmiş olacaksın. En azından şansını dene.

• Olayi anlamadim,3 senedir görüşmüyor musunuz? Şu an bir erkek arkadasi varmi biliyormusun ilk onu öğren,ben de böyle birşey dusuniyordum baya planladim planladim sonra erkek arkadasi oldugunu ogrendim,ilk basta erkek arkadasi varmi onu ogrenmek gerek

• beklersen ve hislerini şu haldeyken açmazsan çok şey kaybedebilirsin. ama hislerini söyler içini ona karşı açarsan onunda seni seviyo olma ihtimalinide düşünürsek büyük bi şansın var. sonuç ne olursa olsun bunu yapmalısın.

• Sana bir dünya şans vermiş sen elinle geri tepmişsin geçti bor'un pazarı sür eşeği niğdeye atasözümüz vardı.

Eldeki tatlı bülbülü kaçırmışsın şimdi şahinler felan kapabilir haberin olsun bülbül'ü önceden bulursan sıkıntı yok ama şahinle beraber bulursan geçmiş olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NitroNos -- 15 Mayıs 2017; 7:35:21 >
  • Kardeş nokta virgül kullanımı gerçekten önemli. Yardımcı olmak için okuyayım dedim ama çok dağınık bir sürü başka anlamlar çıkabiliyor okurken. Umarım gönlünce nir çözüm bulursun

• 3 Senedir görmüyorduk birbirimizi hocam daha görüştük.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.