Şimdi Ara

HAYATIM MAHVOLDU KAFAYI YEMEK UZEREYIM. KIZ MESELESİ (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
1
Favori
23.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben sevgilimin benden önce çok sevdiği biri olduğunu düşündüğüm zaman bile kötü oluyorum. Ki o kişiyle yatmamıştı... Kolay gelsin hocam rçekten zor bir durum ama unutma sevgi herşeyin üstündedir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HmB_SaL -- 12 Ağustos 2010; 11:59:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Daha önce ilişkiye girmemişsen eğer bu senin için problem olabilir , gayette normal.. Çünkü kendin gibi birini arıyorsun.. Fakat bakire birini bulsan ne kadar mutlu olur bilemem.. Benim aklıma takılan tek nokta kızın her çıktığı ile birlikte olması.. Bu benim için hiç normal değil.. Bu demek oluyor ki kendi iradesine ve düşüncelerine hakim olamıyor.. Ayrıldın diyelim , belki senden sonra yine yapacak..

Nerden biliyorsun o çıktıklarını çok sevmediğini?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheHitchhiker

quote:

Daha önce ilişkiye girmemişsen eğer bu senin için problem olabilir , gayette normal.. Çünkü kendin gibi birini arıyorsun.. Fakat bakire birini bulsan ne kadar mutlu olur bilemem.. Benim aklıma takılan tek nokta kızın her çıktığı ile birlikte olması.. Bu benim için hiç normal değil.. Bu demek oluyor ki kendi iradesine ve düşüncelerine hakim olamıyor.. Ayrıldın diyelim , belki senden sonra yine yapacak..

• quote:

Orijinalden alıntı: TheHitchhiker

quote:

Sevgi bir yere kadar.. Akıl ve mantık işler bu durumda.. Kızın her duruma karşı önlem alması gerekirdi.. Çok seviyorum derler sonra bunu diyenler ilk bırakır.. Bak mesela şimdi bu mesele sorun oluyor bir ilişki için.. Kızın bu zamanları düşünmesi gerekmez miydi ?

• Kardeşim sana kendi düşüncelerimi söyleyeceğim,kız geçmişte bunu yaptıysa geleceğini evliliğini düşünmeyen anlık yaşayan birisi olabilir,herkeze güvenilir,ama kimsenin içindeki şeytana güvenilmez,yani geçmişte yaparken insan şöyle düşünür,ben bunu yapıyorum ama ya evlenemezsem bu çocukla hayatım ne olur benim,hadi kardeşim 1. cisini yaptın 2.cisini yaptığında herşey bitmiş zaten kusura bakmada,tamamen bir art niyet bu yani öyle seziyorum ben, namusum ne olur,hadi dünya namusunu geçtik,çok dindar birisi demişsin,ALLAHIN karşına nasıl dikilecek,alnına kendi sürmüş o kara lekeyi,çıkaramazda kimse,tabularını yıkmayacaksın tabiki,herkez tabularını yıksa bütün gençler,40 sene sonra namus kavramımız nasıl bir hal alır düşün bakalım,bazen hayatta bişeyleri harcaman gerekir,ve harcarsın acıtsa bile seni harcarsın,bakma kimsenin lafına,aklını başına al doğru olan şeyleri yap.kendini kandırırsın sadece,gerçekleri söyledim ben.

SAYGILAR.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shotter

quote:

Orijinalden alıntı: Deathulazam
    kafandan atamıyosan yürümez bi gün kavga eder yüzüne söylersin kötü şeyler

ama seviyosan ölene dek mutlu olursunuz.Devir değişti artık kız sağlıklı sana aşıksa sende seviyosan kim dur diyebilir ince bi zar içinmi bu kısacık hayatta acı çekicen ayrıca kız bakire olup arkadan vermiş olabilir çok kız var böyle işte bunlardan korkmalısın.zaten kız açıkca söylemiş sana herşeyi bişeyler yaşamış olabilir şehir hayatı sonuçta ama artık o kız senin başka kimsenin değil

Çok doğru. Kız artık senin. Düşünme bu kadar derin... Çıkamazsın bu derinliklerden sonra olan sana olur. O kızı hiç bırakma!!!

• evet zor bi durum ama gerçek şu ki şu dönemde artık herkesin karşılaşbilceği bi durum.kız arkadaşının bakire olmasnı istemen kadar doğal bişey yok aslında.ama sen daha önce kimseyle beraber olmadın mı?yada bişiler yaşamadın mı illaki yaşamışındır.bende kabul etmek istemiyorum aslında bunu ama ne yaptıysak karşımızdakinden de o kadarını bekleyebilir...üstünü beklemek haksızlık olur
  • Bu iş olmaz boşuna uğraşma evlenirsen zaten 1 yıla kalmaz boşanırsın ya da sizofren olur çıkarsın... mutlu olmak sadece sevmekle olmaz çünkü sevilmemesi gereken berbat bir şeyi de sevebilirsin ama bu senin için hayırlı olmaz... Allah yardım etmiş birşeyleri önceden farketmişsin... böyle durumlar çoğunlukla evlilikten sonra ortaya çıkar boşanmayla sonuçlanır (Daha kötü sonuçlananlar varda Allah korusun)... sen biraz hızlı gidiyorsun... bu da ilişkinin senin için bitme dönemine girdiğini gösteriyor... artık aşk gözünü kör edemiyor anlayacağın... bence vazgeç hem kendini hemde onu yakma...

• Valla ben şu anki eşimle tanıştığımda 18 yaşındaydı ve ilk erkek arkdaşı ben olmuştum. Çalışıyordu ve güzel bir mesleği vardı, bilgisi ve kültürü iyi derecede, teknolojiyi zaten seviyor, karşılıklı her türlü oyun oynarız rahat rahat, mesleği bana yakın, saygımız var birbirimize çok şükür, en güzelide sevgimiz baki Allah bozmasın. O da bana herşeyi baştan anlattı, erkek arkdaşı olsa onuda söylerdi. Yani karşılıklı güven olması gerekiyor. Birde her insana hemen kendinizi kaptırmayın.
  • Adama sen birisiyle ilişkiye girdin mi diye, alakasız soru souyorlar sizene kardeşim ne yani oda aynısını yapsaydı durum eşitlenecek miydi? bekaret önemlidir hem beyinde, hemde bacak arasında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adigex

Adama sen birisiyle ilişkiye girdin mi diye, alakasız soru souyorlar sizene kardeşim ne yani oda aynısını yapsaydı durum eşitlenecek miydi? bekaret önemlidir hem beyinde, hemde bacak arasında.

vücudu bakire olur beyni olmayanlar var.onun yerine beyni olup vücudu olmayanları tercih ederim.nolursa olsun önemli olan düşüncedir.elbette öncelik 2sininde olmasından yana ama eğer sevdiğin kız böyleyse ve seviyosan asıl bakman gereken ruhunun bakire olup olmadığıdır bnce..
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiyaH BeyaZ

quote:

Adama sen birisiyle ilişkiye girdin mi diye, alakasız soru souyorlar sizene kardeşim ne yani oda aynısını yapsaydı durum eşitlenecek miydi? bekaret önemlidir hem beyinde, hemde bacak arasında.

vücudu bakire olur beyni olmayanlar var.onun yerine beyni olup vücudu olmayanları tercih ederim.nolursa olsun önemli olan düşüncedir.elbette öncelik 2sininde olmasından yana ama eğer sevdiğin kız böyleyse ve seviyosan asıl bakman gereken ruhunun bakire olup olmadığıdır bnce..

Vücudu bakire olmayanın beyni nasıl bakire oluyor kendi dediğine sen inanabiliyor musun?
  • edt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi k1contact55 -- 13 Ağustos 2010; 0:04:01 >
  • arkadaslar eve yenı geldim kusura bakmayın. gordugum kadarıyla birkac kişi harıc herkesin fikri ortak ve bunun cokda kafaya takmamam bu dusuncelerden kurtulmam gerektigi yonunde. böyle bir sonuc cıkacagını hiç dusunmemiştim. sanırım haklısnız bazı şeyler kolay bulunmuyor ama bazı şeylerde kolay unutulmuyor. elimden geleni yapmaya calısacam.
  • Kardeşim daha önce 2 kişiden bahsediyorsun, kalbin daha ağır basıyor duygusal olabilirsin. Zamana bırak ve emin olduğunda karar ver. Sonunu düşün sende o 2 kişiden farksız olursan o zaman yıkılırsın, kaybedersin. Ama yok şansımı deneyecem, kalbime inanıcam dersen kumar oynarsın. Umarım ikiniz içinde hayırlısı olur.
  • Mantığın ne diyor sana bu önemli, ileride bunlar aklına geldikçe psikolojini bozma derecesine kadar gidebilir.

Benim kafama takılan bayan arkadaşınızın iki erkek arkadaşı olmuş ve ikisi ile de birlikte olmuş.

Ben kendi şahsi fikrimi yazacağım,

Hiç bir şekilde bakire olamayan bir bayana güven duymam. Arkadaşımda bu tarz bir durum ile karşılaştı kız sadece bir defa olduğunu onuda sevmişdim ama beni kandırdı diyerek cevap vermişdi. Araştırınca işin boyutu farklı çıktı.

Eğer güveniniz tam olsaydı bu konuyu açma gereği bile duymayacağınıza inanıyorum, araştırın bence. Arkadaş çevresi nasıldır yakın arkadaşları özellik ile.

Bir kere yaparsın anlarım sevmişsindir hata yapmışsındır ama ikincisi nereden nasıl oldu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazamsar -- 13 Ağustos 2010; 3:11:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: best of europe

quote:

Orijinalden alıntı: SiyaH BeyaZ

quote:

Vücudu bakire olmayanın beyni nasıl bakire oluyor kendi dediğine sen inanabiliyor musun?

evet çok rahat biçimde inanıyorum.belki önceden uzun süren bi ilişki yaşayıp gerçekten sevmiştir.yani her önüne gelenle yatmakla bu farklı bişey.eğer uzun süreli cddi bi ilişkisinde bişeyler yaşadıysa beyninin bakire olması bence çok tabii...

• @SiyaH BeyaZ

Buna nasıl emin olabilirsiniz ? Karşı taraf nasıl güven aşılayabilir size ? Çevremde gördüğüm bir çok yaşanılanlardan sonra beynin bakire olma olgusu inandırıcı gelmiyor bana.
  • hocam 18 yaşındayım sizin yaşınızdaki birine tavsiye vermem saçma olur ama tek söyleyeceğim şu: o bayan, başka erkeklerle bi şeyler yaşamış ama şuan onlarla beraber değilse. yani onlarla bişeyler yaşayıp sizi seçmişse geçmişi artık kafanıza takmamamız gerekiyor.
  • Hocam sen niye taktın kafayı bu işe bu kadar kafayı ki..Bir kere bak yanlış nerde biliyor musun evlilik falan cümleleri dönüyor cevaplarda.kişi evlenmeyi düşündüğü ciddi ilişkisi olan kişiyi böyle forumlarda anlatmamali..birde konu tamamen mahrem bir konu yani..bakirelik konusu..bende dahil bu işe kim yardımcı olabilir ki..sadece forumdan değil gündelik hayatından da kimse yardım edemez sana..ne diyecekler yani o kız bozuk oğlum o kızı bırak mi diyecekler ne kadar ayıp bir üslup geliyor değil mi? Bence bu konunun dallanıp budaklanıp burda önümüze sunulması bile yanlış..daha yaşın genç yani illah evleneceksin diye bir kural yok yasamana bak biraz..görende 20 senedir sizi beraber sanır bağlanmışsıniz da kopamıyor sanır..bırak takma kafana
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.