Şimdi Ara

HAYATIM MAHVOLDU KAFAYI YEMEK UZEREYIM. KIZ MESELESİ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
90
Cevap
1
Favori
23.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar artık ne yapacagımı sasırdım. bi kac gundur kız konularını okuyunca dayanamadım bende acmak istedim. insanların birbirine seviyeli bir şekilde yardımcı oldugunu gordum.

konuya gelecek olursak;

arkadaslar 1 yıldır bir kızla cıkıyorum hersey cok guzel gidiyor onu cok seviyorum oda benı cok seviyor. ama son 1 aydır kafayı yemek uzereyım. artık birşeyleri ciddi dusunuyoruz ama bana kafayı yedirten buyuk bir sorunum var. daha once farklı zamanlarda 2 kişi ile cıkmıs ve 2 sinide sevmiş. bir tanesi zaten 4 yıl felan surmus. ama gel gorki 2 siylede beraber olmus. ilk zamanlar cok aşık oldugum için gozum hiçbirşeyi gormuyordu. içim acıyordu ama bu kadar değildi. ve bana bunu ilişkimizin en basında söyledi. hiç bir zaman yalan söylemedi içimi acıtacagını bilse bile bana karsı durust oldu. ne yaptıysa anlattı. sacma sapan yalanlar uydurmadı. veya 5 yapıp 1 anlatmadı. ne yasadıysa ne yaptıysa bilmeye hakkın var diyip durustce anlattı.

aslında onunla bunları konustugum zaman rahatlıyorum önemli degil diyorum, yanımdayken bana bakıslarını gordugum zaman benım için yaptıklarını dusundugum zaman, hiç bir şeyin önemi yok diyorum benden önce olanlar benı ilgilendirmez diyorum ama gel gör ki yatağa yattığım zaman geceleri aklıma geliyor. çıldıracak gibi oluyorum. artık hayatımı yasantımı etkilemeye basladı bu durum, dusundukce bu hisler arttı, arttıkca hayatımın içine etti. ders calısamaz oldum gunlerce hiç bir sey yapmadan bu olayları sorgulamaya basladım. kafayı yemek uzere oldugumu anladım.

kız nasıl biri diyen olacaktır o konuyada acıklık getireyim. aslında kıza karsı hiç bir suphem yok. bugune kadar cok suphecı biri olmama ragmen surekli acıgını aramama ragmen hiç bir zaman bana yalan söylemedi. hiç bir zaman gözü dısarda olmadı. benım icin maddi manevi bir cok fedakarlık yaptı. bu konuyu konustugum zaman yaptıgı acıklama: ben senden önce sadece o olanlar icin pişman değilim, senden önce elimi baskası tuttugu bana baskası sarıldıgı için daha cok pişmanım diyor ve gözlerindeki pişmanlıgı gorebiliyorsunuz. günlerce agladı, bu durumdan pişman oldugu için. ayrıca sölediği birsey vardı onun dısında her seyı yapıp kendimi kullandırıp gelip sana bakireyim deseydim dahamı mutlu olacaktın tarzı bişe sölemişti yada ole yapanları nasıl anlıcaksın önemli olan durustluk felan demişti.

ben de kızda 25 yasındayız ve turkiyenın en iyi univ lerinde master yapıyoruz

benım bakıs acıma gelecek olursak işte en karışık kısım burası.

1. bakış açım:

aşk kolay bulunmuyor ve asla bana karsı durustlugunden suphem yok. işin ilginc tarafı dine felanda duskun biri. bazen bende anlam veremıyorum bu duruma. ama öyle. mesela bi yerim agrıdıgı zaman ilaç içtiysem ve agrısı geçmediyse sabaha kadar basımda dua ediyor. veya ben sınavdayken cıkana kadar kapıda bekliyor dua okuyor. eger bu yaşta duzgun, guzel, kulturlu oturup bişeler konusabileceğim birini arıyorsam bu devirde hiç el değmemişini bulmak cok zor. (istisnalar mutlaka vardır) ya gidip koyden alıcam onunlada sirf bakire diye hayat boyu mutsuz olacagım biriyle omrumu gecirecem. yada etrafımdanda gordugum kadarıyla belli bir yastaki insanlar az cok bişeler yasamıs oluyorlar. kimseye 25 yasına kadar hiçbişe yasamamsını beklemek sacma. ee bununda bir scalası olmadıgına gore opusurse kabul ederim ama söle yaparsa kabul etmem gibi dusunuyorum. etrafımdada bir cok her boku yiyip sadece onu yapmayan bir cok insan var ve onlarla kıyaslayınca boyle dusunmemin cok sacma oldugunu dusunuyorum. benımde ondan once uzun sureli bir ilişkim vardı ve baya bir şey yasamıstık birliktelik dısında o kız şimdi baskasıyla cıksa namussuzmu olacak felan diye dusunuyorum. dusundukce daha cok dusunuyorum.

2. bakış açım:
    ne yaparsam yapayım kabullenemicem ilerde hep aklıma gelecek ve bu iş olmayacak. boyle dusununcede 2 handikap var. 1.si o zaman ben kız kullanıyor gibi oluyorum. eger boyle dusunuyorsam benımde ona hiçbirşey yapmamam lazım. ayrılmam lazım. 2.si kızı cok seviyorum ilerde bir daha böyle bir duyguyu yasayamamktan ve hep boyle birşey icin cok mutlu olacagım bir gelecegi mahvettiğimi dusunecem. hep bunun pişmanlığını yasıyacam.

off boyle işte

ne zormus bu deger yargılarını bu tabuları yıkmak. belkide yıkmamak gerektir ama insan böle bi durumda olunca ne yapacagını ne dusunecegini sasırıyor. arkadaslar biraz uzun oldu kusura bakmayım ama bu dusunceler hayatımın içine etti.

ne dusunmem lazım, bu duygulardan nasıll kurtlulmam lazım bilmiyorum. en son care buraya konu açmaya kadar geldim :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maukin -- 11 Ağustos 2010; 23:23:45 >

• Mesaj sayınızdan belli ki yeni üyelik açtınız :)
    Sorun değil.

Sizin durumunuza gelirsek;

Şahsen benim başımdan geçen olayı okuduysanız, O kadar çok sevdiğim kişinin herşeyi biliyordum. Fakat ben birşey anlatmıyordum. Çünkü anlatılanları kafamdan silemiyordum. Hala aynı yerinde duruyorlar. İlk duyduğum gibi. Ama kızlık konusunda ona güveniyorum. Yani benden öncekilerle en fazla öpüşme durumları olmuş. Ki bu öpüşmelerin neden olduğunu kendisi bile bilmiyordur. Hani aşık olup isteyerek bir öpüşme durumu yok. Ama insanı yok eden duygular yaratmıştı bende. Zamanla anımsamamaya başladım. Onu çok seviyrdum. Onunda beni sevdiğine emindim. Belki de bunlar beni bu derece pozitif düşünceye sevk etti.

Dediğiniz gibi el değmemiş kız bulmak için köylere falan inmemiz lazım.

Benim size tavsiyem kalbinizin sesini dinleyin. Gidin sakin bir mekana(Deniz kenarı veya ormanlık bir alan olabilir) Bize burda sunduğunuz önerileri orda kendinize sorun.

Sevgilinizin anlattıkları zaten sizin aranızda kalacak.

Burada ben hayatta kabullenmem deyip büyük konuşmak bana göre değil :) Nasip kısmet işi. Allah herkese uygun eşi nasip etsin.

• Öncelikle sevgili dostum

Bence kuruntularından arınman lazım. Yani içinse kalması seni psikolojikmen çok zor duruma bile sokabilir. Paranoyak bile olursun. Yanlış anlama bu işin bide insani boyutu..

Diğer açılarına gelirsek :) , ya oturucaksın kızla herşeyi teker teker konuşucaksın. Eğer sevgilinden şüphe ediyorsan bunu yap. Ama gel git gibi bi olayın varsa şimdi sana soruyorum ?

Eğer o seni sen onu seviyorsan ve 1 yıllık gibi bir ilişkin varsa.. Ayrıca üniversite okumanız yani söz yada nişan gibi konulara daha çok altyapı açısından ve aileler açısından önemli olduğunu da sayarsak.. Ve mutlu , huzurluysan onun yanında bu kuruntular zamanla gider. Sen çok takmayacaksın. Ama yok illa diyorsan konuşucaksın.

Ama konuşucağın zaman da konuşmanı iyi ayarlaman lazım. Kız arkadaşın seni çok anlarsa 1 yıllık gibi bir güzel bi ilişkin heba olur dostum..

Kız arkadaşına ilk günden beri nasıl davranıyorsan öyle davranmaya et.. O sana güveniyorsa sorun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BaLaSs -- 11 Ağustos 2010; 23:41:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hero4262321

Mesaj sayınızdan belli ki yeni üyelik açtınız :)
    Sorun değil.

Sizin durumunuza gelirsek;

Şahsen benim başımdan geçen olayı okuduysanız, O kadar çok sevdiğim kişinin herşeyi biliyordum. Fakat ben birşey anlatmıyordum. Çünkü anlatılanları kafamdan silemiyordum. Hala aynı yerinde duruyorlar. İlk duyduğum gibi. Ama kızlık konusunda ona güveniyorum. Yani benden öncekilerle en fazla öpüşme durumları olmuş. Ki bu öpüşmelerin neden olduğunu kendisi bile bilmiyordur. Hani aşık olup isteyerek bir öpüşme durumu yok. Ama insanı yok eden duygular yaratmıştı bende. Zamanla anımsamamaya başladım. Onu çok seviyrdum. Onunda beni sevdiğine emindim. Belki de bunlar beni bu derece pozitif düşünceye sevk etti.

Benim size tavsiyem kalbinizin sesini dinleyin. Gidin sakin bir mekana(Deniz kenarı veya ormanlık bir alan olabilir) Bize burda sunduğunuz önerileri orda kendinize sorun.

Sevgilinizin anlattıkları zaten sizin aranızda kalacak.

Burada ben hayatta kabullenmem deyip büyük konuşmak bana göre değil :) Nasip kısmet işi. Allah herkese uygun eşi nasip etsin.
    cok tesekkurler cvbın için. deniyecem.

• quote:

Orijinalden alıntı: maukin

cok tesekkurler cvbın için. deniyecem.

Alıntıları Göster
    şunları okudukça insan bir kez daha şükrediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: s0ft

Alıntıları Göster
    Aynen.
    Allah hepimize hayırlı eşler nasip etsin. Sürekli bu şekilde dua ediyorum artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: s0ft

Alıntıları Göster
    @BaLaSs

zaten dediğim gibi öyle şeylerde cok durust. daha önce dediğin gibi konustum ve bana karsı cok durust davrandı ve içimi rahatlatti. ama bu aralar gene geldiler bana. umarım gecer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maukin -- 11 Ağustos 2010; 23:44:50 >
  • quote:

konuya biraz değişik giriyorum ama bu fikre nerden kapıldınız pardon mesajı açan arkadaşada soruyorum bu fikre nerden kapıldınız herkes kendi ortamına göre konuşur doğrudur ama iyice etrafı kendiniz gibi görmeye başlıyorsunuz evlerinde erkek bekleyen eline erkek eli değmemiş okuluna işine giden kafası önde o kadar kız varki ama insanlar önyargıyı gözlerinin önüne koymuşlar tüm kızlar böyle, hem karşınıza alıp konuşabileceğiniz hemde (sizin tabirinizle) namuslu kız o kadar çokki ama görmek isteyene, bu mesajıda türkiyenin ucra bi şehrinden bilmem ne kasabası bilmem ne köyünden yazmıyorum ankarada çankayada oturuyorum burda doğdum burda büyüdüm görebilene açmamış goncagül çok göremeyenede heryer diken....

arkadaşın konusuna gelecek olursak ben mutlu olsamda bunu hep takıntı yapardım yani dediğin gibi gece yanlız kalınca düşününce kafanı kurcalayan bir kurt hep olur bence o kurdu öldür yada onla yaşamayı öğren ben o kurtla yaşardım heralde tabi sevince ne durumda olurum bilmiyorum çok sevdim ama allaha şükür bu durumla hiç karşılaşmadım

(imla)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castîel -- 11 Ağustos 2010; 23:26:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Castîel

quote:

konuya biraz değişik giriyorum ama bu fikre nerden kapıldınız pardon mesajı açan arkadaşada soruyorum bu fikre nerden kapıldınız herkes kendi ortamına göre konuşur doğrudur ama iyice etrafı kendiniz gibi görmeye başlıyorsunuz evlerinde erkek bekleyen eline erkek eli değmemiş okuluna işine giden kafası önde o kadar kız varki ama insanlar önyargıyı gözlerinin önüne koymuşlar tüm kızlar böyle, hem karşınıza alıp konuşabileceğiniz hemde (sizin tabirinizle) namuslu kız o kadar çokki ama görmek isteyene, bu mesajıda türkiyenin ucra bi şehrinden bilmem ne kasabası bilmem ne köyünden yazmıyorum ankarada çankayada oturuyorum burda doğdum burda büyüdüm görebilene açmamış goncagül çok göremeyenede heryer diken....

arkadaşın konusuna gelecek olursak ben mutlu olsamda bunu hep takıntı yapardım yani dediğin gibi gece yanlız kalınca düşününce kafanı kurcalayan bir kurt hep olur bence o kurdu öldür yada onla yaşamayı öğren ben o kurtla yaşardım heralde tabi sevince ne durumda olurum bilmiyorum çok sevdim ama allaha şükür bu durumla hiç karşılaşmadım

(imla)

Alıntıları Göster
    Hocam yaa istanbul'dan birini sevdim. Arkadaşlarım diyor istanbul'un kızları öyledir. İzmir'de yaşıyorum. İzmir'in havasına ve kızına güven olmaz diyorlar :)

Ha bir de Muğla'lılar "ev yapcan tuğladan kız alcan muğladan" diyorlar. Nerden alacağız biz kendimize eş karar veremiyorum :D akışına bıraktım gidiyor artık. Allah herkesin gönlüne göre versin.

• quote:

quote:

(imla)

Alıntıları Göster
    @lord_nemesis

haklısın mutlaka vardır senın söyledigin gibi kızlar ama işte o zamanda bircok etken devreye giriyor. bu kadar anlasabilecekmiyim, benı bu kadar sevecekmi en önemlisi Allah karsıma butun bunlar olan senın soyledigin gibi birini cıkartacakmı.

bende senın gibi dusunuyorum ya o kurt yuzunden ilişkiyi öldürecem yada o kurdu öldürecem. 2 sinide yapamadım su ana kadar. zaman zaman biri öldü zaman zaman digeri.

• quote:

@lord_nemesis

haklısın mutlaka vardır senın söyledigin gibi kızlar ama işte o zamanda bircok etken devreye giriyor. bu kadar anlasabilecekmiyim, benı bu kadar sevecekmi en önemlisi Allah karsıma butun bunlar olan senın soyledigin gibi birini cıkartacakmı.

bende senın gibi dusunuyorum ya o kurt yuzunden ilişkiyi öldürecem yada o kurdu öldürecem. 2 sinide yapamadım su ana kadar. zaman zaman biri öldü zaman zaman digeri.

benim kızdığım nokta alıntıda aldığım sözcük "işte böyle kız kalmadı köylerden bulabilirsin oda biraz geri kalır" gibi yoksa varda böyle olurmu demen normal ben hem anlaştığım hem o yönde hiçbirşey yaşamamış hem ailesine düşkün buldum ama ayırdılar bulunuyosa ben böyle kalmazdım :(

işte kurtlardan birini seçeceksin hep arada kalmak kötüdür seviyorsan anlaşıyorsan bir gecelik birşey için ayrılmaya değmez diye düşünüyorum ben ama benim şüphem şu önceden iki erkekle bunları yapmış biri ne kadar dua ediyor dinine düşkün dersen de ben inanamam dinine düşkün insan bırakın duayı namazı Allahın yasakladığı en büyük günahlardan birini zinayı yapmaz karar senin

• quote:

@lord_nemesis

Alıntıları Göster
    25 yaşında biri olarak ben bu yaşta kendime kimseyle beraber olmamış bir kız bulabileceğimi sanmıyorum.Sende zor bulursun köyden 18 yaşında birini bulayım desen çocuk gibi oluyorlar pek anlaşamazsın.Şimdiki kız arkadaşınla iyi geçiniyorsan bazı şeyleri sorun etme daha iyisini bulmak bu devirde zor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Indigo

25 yaşında biri olarak ben bu yaşta kendime kimseyle beraber olmamış bir kız bulabileceğimi sanmıyorum.Sende zor bulursun köyden 18 yaşında birini bulayım desen çocuk gibi oluyorlar pek anlaşamazsın.Şimdiki kız arkadaşınla iyi geçiniyorsan bazı şeyleri sorun etme daha iyisini bulmak bu devirde zor.

Alıntıları Göster
    Bu takıntından kurtulmalısın ve ilişkine mutlu bir şekilde devam etmelisin.Önünüz açık..
  • quote:

quote:

@lord_nemesis

benim kızdığım nokta alıntıda aldığım sözcük "işte böyle kız kalmadı köylerden bulabilirsin oda biraz geri kalır" gibi yoksa varda böyle olurmu demen normal ben hem anlaştığım hem o yönde hiçbirşey yaşamamış hem ailesine düşkün buldum ama ayırdılar bulunuyosa ben böyle kalmazdım :(

işte kurtlardan birini seçeceksin hep arada kalmak kötüdür seviyorsan anlaşıyorsan bir gecelik birşey için ayrılmaya değmez diye düşünüyorum ben ama benim şüphem şu önceden iki erkekle bunları yapmış biri ne kadar dua ediyor dinine düşkün dersen de ben inanamam dinine düşkün insan bırakın duayı namazı Allahın yasakladığı en büyük günahlardan birini zinayı yapmaz karar senin

Alıntıları Göster
    Hocam ben de zaman zaman düşünürüm çok sevdiğim bir kız olsa ve ciddi düşünüyor olsam tabi ki bakire olması beni mutlu eder ama bu zamanda güzel, kültürlü, bilgili, meslek sahaibi ve yaşı 25 olupta bakire olan kız sayısının Türkiye'de bile çok olduğunu düşünmüyorum(Yurtdışında(Avrupa, Amerika) (İran falan oraları kastetmiyorum) sanırım binde 1 falandır ) yani bulmuşken bence takma böyle şeyleri ama sorun bence bakire olup olmaması değil de 4 sene biriyle çıkmış dedin ya acaba onu unutablmiş mi bu bence önemli çünkü 4 sene önemli bir zaman dilimi son olarak bence öpüşmekle sevişmek aynı şeydir yani sen 10 erkekle öpüştün diyelim bence 1 kişiyle sevişen kişiden daha sorun edilesi bir durumdur o

• quote:

@lord_nemesis

Alıntıları Göster
    sımdı aslında ılk yapacagın kalbının sesını dınle ıkıncı olarak da ıcındekı soru ısaretlerını sılmeye calıs eger yapamazsan bu ılıskını yurutemezsın
    cunku ılerıde evlensende sureklı aklında soru ısaretlerı olacak o yuzden bıraz dene kendını soru ısaretlerınden arınabılıyorsan devam et derım

• quote:

Orijinalden alıntı: Zipperhoff

Hocam ben de zaman zaman düşünürüm çok sevdiğim bir kız olsa ve ciddi düşünüyor olsam tabi ki bakire olması beni mutlu eder ama bu zamanda güzel, kültürlü, bilgili, meslek sahaibi ve yaşı 25 olupta bakire olan kız sayısının Türkiye'de bile çok olduğunu düşünmüyorum(Yurtdışında(Avrupa, Amerika) (İran falan oraları kastetmiyorum) sanırım binde 1 falandır ) yani bulmuşken bence takma böyle şeyleri ama sorun bence bakire olup olmaması değil de 4 sene biriyle çıkmış dedin ya acaba onu unutablmiş mi bu bence önemli çünkü 4 sene önemli bir zaman dilimi son olarak bence öpüşmekle sevişmek aynı şeydir yani sen 10 erkekle öpüştün diyelim bence 1 kişiyle sevişen kişiden daha sorun edilesi bir durumdur o

Alıntıları Göster
    @ExSeLaNs35

bende artık öyle dusunmeye basladım. eski erkek arkadasını unutma meselesine gelince ondan suphem yok hocam. cunku benı deiler gibi seviyor. zaten cocuğunda benden haberi var yanı o artık onemli degil.

su an tek sorunum bu dusunceden nasıl kurtulacagım. nasıl aklıma getirmeden yasayacagım

• quote:

@ExSeLaNs35

bende artık öyle dusunmeye basladım. eski erkek arkadasını unutma meselesine gelince ondan suphem yok hocam. cunku benı deiler gibi seviyor. zaten cocuğunda benden haberi var yanı o artık onemli degil.

su an tek sorunum bu dusunceden nasıl kurtulacagım. nasıl aklıma getirmeden yasayacagım

Ne kadardır çıkıyorsunuz kız arkadaşınla?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThePhenoM

Bu takıntından kurtulmalısın ve ilişkine mutlu bir şekilde devam etmelisin.Önünüz açık..

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pantherus IV

Alıntıları Göster
    Öncelikle yaşın(ız) benden büyük yanlış anlama sözlerim bir kardeş sözüdür;
    Abim, kişilikler değişkendir senin düşünce tarzınla bir başkasının ki uymaz. Tabi ki tavsiyeler yön vericidir ama bence bu olayı tamamen kafanda bitiyor. Zaat-ı fikrim şudur bir insan bir yanlışı yapıyorsa ve ardından pişman oluyorsa bu çok normaldir, ama aynı kişi aynı hatayı ikinci kez yapıyorsa bu demektir ki ilkinden pişman değildir.Ne kadar ikincisindede pişman olsa birincisinde olmasının yanında hiç birşeydir. Sevmek en önemlisidir ama sevmekte bazen fayda etmez yani sevginin işlemediği durumlar vardır ki sen şuan oradasın. İleride evlendiğin zaman bu abla ile gece yatağa yattığın zaman bu düşünceler aklına gelicek illa ki çünkü insanız ne kadar geniş bir düşünce yapısınada sahip olsak bunlar olucaktır.Sen 50 yaşınada gelsen bunları unutamazsın. Sevmek kolaydır sevilmekte kolaydır ama aşk bana kalırsa çok zordur. Herşeyi sevebilirsin ama herşeye aşık olamazsın. İyi düşün abim eğer o karşındaki insan gibi birini bulamayacağına inanıyorsan ve ondan sonra biterse eğer aramayı bırakıcam diyorsan onu bırakma. Ama aşık değilm elbet çıkar karşıma aşık olabileceğim biri diyorsan bırak gitsin içindeki şüphelerden kurtulursun. Sevgi çok şeydir ama aşk herşeydir. En kötüsüde onur ve gurur vazgeçilmezdir. Allah yardımcın olsun abim umarım gönlün hayırlısında karar bulur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vahamet

Öncelikle yaşın(ız) benden büyük yanlış anlama sözlerim bir kardeş sözüdür;
    Abim, kişilikler değişkendir senin düşünce tarzınla bir başkasının ki uymaz. Tabi ki tavsiyeler yön vericidir ama bence bu olayı tamamen kafanda bitiyor. Zaat-ı fikrim şudur bir insan bir yanlışı yapıyorsa ve ardından pişman oluyorsa bu çok normaldir, ama aynı kişi aynı hatayı ikinci kez yapıyorsa bu demektir ki ilkinden pişman değildir.Ne kadar ikincisindede pişman olsa birincisinde olmasının yanında hiç birşeydir. Sevmek en önemlisidir ama sevmekte bazen fayda etmez yani sevginin işlemediği durumlar vardır ki sen şuan oradasın. İleride evlendiğin zaman bu abla ile gece yatağa yattığın zaman bu düşünceler aklına gelicek illa ki çünkü insanız ne kadar geniş bir düşünce yapısınada sahip olsak bunlar olucaktır.Sen 50 yaşınada gelsen bunları unutamazsın. Sevmek kolaydır sevilmekte kolaydır ama aşk bana kalırsa çok zordur. Herşeyi sevebilirsin ama herşeye aşık olamazsın. İyi düşün abim eğer o karşındaki insan gibi birini bulamayacağına inanıyorsan ve ondan sonra biterse eğer aramayı bırakıcam diyorsan onu bırakma. Ama aşık değilm elbet çıkar karşıma aşık olabileceğim biri diyorsan bırak gitsin içindeki şüphelerden kurtulursun. Sevgi çok şeydir ama aşk herşeydir. En kötüsüde onur ve gurur vazgeçilmezdir. Allah yardımcın olsun abim umarım gönlün hayırlısında karar bulur.

Alıntıları Göster
    @ExSeLaNs35

1 tam 1 yıldır cıkıyoruz.

@Vahamet

iyi dileklerin için teşekkurler kardeşim.

yorumuna gelirsek, bana ifade ettiği şekilde sana anlatmaya çalısayım. bana çok aşık oldugu zaman ve benım bunu onemsediğimi gordugu zaman bana söylediği tek şey biliyorum sneın icin onemli ama keske sadece onlardan pişman değilim, keşke ilk senın elini tutsaydım, ilk sen bana böyle baksaydın bunlar daha cok içimi acıtıyor diyip daha cok kahroluyor.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.