Şimdi Ara

ERKEK KULAK DELDIRME ONEMLI

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
17.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oncellikle erkek adam kulakmi deldirir topmusun vs gibi klişe yargi yapcaklar yazmasin.
    Diger arkadaslar merhaba kulagimi 5 gun once deldirdim bu ilk takilan kupeyi(deldirmede kullanilan ilk ) kupeler kulakta kac gun kalmali.
    Ve bugun bu kupeyi cikartip baska kupe taksam olur mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: furkansabahlar

Oncellikle erkek adam kulakmi deldirir topmusun vs gibi klişe yargi yapcaklar yazmasin.
    Diger arkadaslar merhaba kulagimi 5 gun once deldirdim bu ilk takilan kupeyi(deldirmede kullanilan ilk ) kupeler kulakta kac gun kalmali.
    Ve bugun bu kupeyi cikartip baska kupe taksam olur mu ?

Bunu annene sorsana, genç.
  • O takılan küpe bildiğin küpelerden değil, daha kalın. Küpeyi çıkarıp başka küpe takarsan kulağındaki delik küçülür. Çok sıkıntı çekersin, iki hafta tak o küpeyi.

Ayrıca küpeyi arada oynatmayı unutma.

• Şimdi size sorsak bize cahil geri kafa dersiniz bırakın herşey kişiye ait kalsın küpeyle başlayıp taytla devam edip sonunda

• quote:

Orijinalden alıntı: Thorun Torunu

Şimdi size sorsak bize cahil geri kafa dersiniz bırakın herşey kişiye ait kalsın küpeyle başlayıp taytla devam edip sonunda

Hocam bizim erkekliğimiz hep lafta,öyle kimin gerçek erkek olduğu belli olmaz,Türklerde erken boşalma çok fazla,Zaten bu yüzden türk kadınları doğru düzgün orgazm olamıyor,Öyle tayt giyip birer saatten 4 posta atan mı erkek,ayı yavrusu gibi dolanıp 15saniyede boşalan mı erkek onun için bence kimseye önyargılı davranmamak gerek ,az mı değnekçiyle atılma kavgası oluyor memlekette

• Dursun oynama. Çıkardığında enfeksiyonlu olabilir. Takabildiğin kadar altın küpe tak evde en azından.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • her kadına cinsel obje gibi bakan kullandıkları eşyaları cinselleştirip erkekliği bi bok sanmaksa adamlık karı kıza sulanmaksa adamlık, küpe takıp kadın olmak daha iyi beyler boş yapmayın...
  • Allahın verdiği delikler yetmiyor mu evladım

• O küpeler kulağında 2 hafta civarı kalsın arada küpeyi kulağımda oynat çıkartma yani 2 hafta sonra beğendiğin bi küpeyi al tak birde kulağında ağrı filan varmı ağrı yoksa sorun yoktur yaranın kapanması için biraz daha bekle

• Ben o ilk küpeyi 2 gün takip çıkardım kendi kupemi taktim hiçbir sorun da olmadı. Keyfine kalmış bisey 2 hafta uzun bir sure o kadar beklemeye gerek yok bence

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.