Şimdi Ara

Hayata Bakışım Değişiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çok değil , bundan kısa bir süre önce kazandığı parayı son kuruşuna kadar harcayan , yetmezmiş gibi kredi kartlarını şişirip duran bir insandım .
    Her ay kıyafet alışverişi , hiç ihtiyacım olmayan şeylere harcadığım paralar , laptop varken tablet alma , telefonu değiştirme , ne kadar para israfı varsa her türlüsünü yapıyordum .
    Ama ne olduysa bir kaç ay içerisinde oldu .
    Eski ben birden kayboldu , yerine tutumlu , parasının kıymetini bilen bir insan geldi .
    Alışverişin anlamını bile unuttum neredeyse .
    Mağazaların önünden geçerken canım bişeylere bakmak bile istemiyor artık .
    HTC Evo 3D kullanıyorum ve geçenlerde bozuldu ben de servise verdim ve babamın emektar Motorola XT615'ini aldım .
    İki telefon arasında uçurum var .
    Telefonum tamir edilip geldi ama kartımı takıp kullanasım bile gelmiyor , diğeri işimi fazla fazla görüyor .
    Artık her şeyimi sorgulamaya başladım acaba buna gerçekten ihtiyacım var mı diye .
    Ve ilginçtir ki eskiden hiç bir şeyle mutlu olamazken , şimdi en ufak şeylerde mutluluğu yakalayabiliyorum .
    Sanırım evlenecek olmamın verdiği bir sorumluluk duygusu olsa gerek .
    Keşke daha önce kazanabilseydim bu karakteri .
    Hem daha keyifli yaşardım , kimbilir belki daha çok şey de başarabilirdim ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quzman -- 28 Şubat 2013; 8:55:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Söyleşi

• "Sanırım evlenecek olmamın verdiği bir sorumluluk duygusu olsa gerek .
    Hem daha keyifli yaşardım , kimbilir belki daha çok şey de başarabilirdim ..."

Burayı okuyana kadar yorum olarak galiba sevdiğin kadını buldun yazmayı düşünüyordum yanılmamışım 1 senedir senin durumundayım hala eski borçlarımdan kurtulamadım ama yakındır mutluluklar dostum umarım herşey dilediğin gibi olur
  • Hayata bakıştan ziyade bilinçli tüketici oluyorsun. Umarım eşyaları alma sürecinde falan da devam eder bu.

Gereksiz setler.. Yüksek meblağ gerektiren cemiyetler.. pahalı eşyalar. .

Dünya evini borç ve israf evine cevirmeyin.

• Bunun üstüne birde fight club izle tam olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: kanoxoz

"Sanırım evlenecek olmamın verdiği bir sorumluluk duygusu olsa gerek .
    Hem daha keyifli yaşardım , kimbilir belki daha çok şey de başarabilirdim ..."

Burayı okuyana kadar yorum olarak galiba sevdiğin kadını buldun yazmayı düşünüyordum yanılmamışım 1 senedir senin durumundayım hala eski borçlarımdan kurtulamadım ama yakındır mutluluklar dostum umarım herşey dilediğin gibi olur

İyi dileğin için çok teşekkür ederim .
    Gerçekten karakterli bir kadın , bir erkeğe çekidüzen verebiliyormuş .

@synthesizer ;
    Her şeyi bütçemizin elverdiği ölçüde yapmaya çalışıyoruz . Sağolsunlar iki aile de çok yapıcı , şu an için her şey güzel .

@hissetme ;
    Aman hocam çift kişilikli falan çıkarım allah korusun , uğraşamam onunla bi de

• uzay benim için her zaman bilinmez olmuştur. Filmleri. Bilim kurgu romanları. Art-o si clark, tanrıların arabaları. Burada olmam inanılmaz. Special ötesi yani.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.