Şimdi Ara

hayat çok pahalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizce de hayat çok pahalı değil mi? Ben artık zorlanıyorum bunun bir çözümü yok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korkut94 -- 8 Nisan 2017; 21:39:8 >

• Evet hocam enflasyon çok fazla hayat çok pahalı üstüne fakir dahada fakirleşiyor zengin dahada zenginleşiyor bir çözümü var mı yok mu derseniz eğer elinizde 0 para varsa malesef yok sermaye/birikim gibi bir miktar para varsa var elbet neden olmasın.
  • Komünizm.
  • içmeden oy oyo oy
    şarhoşum oy oyo oy
    berduşam oy yo oy oy oyoy

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Suriyeli olmak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mikuru Asahina

Evet hocam enflasyon çok fazla hayat çok pahalı üstüne fakir dahada fakirleşiyor zengin dahada zenginleşiyor bir çözümü var mı yok mu derseniz eğer elinizde 0 para varsa malesef yok sermaye/birikim gibi bir miktar para varsa var elbet neden olmasın.

elimizde olmayan parayı bulmak için ne yapmalıyız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brotha

Komünizm.

Bunun için benim elimden bişey gelmez sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haytham Edward Kenway

Suriyeli olmak

Bu işi denemeyi düşünüyorum
  • paranin bir degeri yok malesef

• quote:

Orijinalden alıntı: korkut94

quote:

Evet hocam enflasyon çok fazla hayat çok pahalı üstüne fakir dahada fakirleşiyor zengin dahada zenginleşiyor bir çözümü var mı yok mu derseniz eğer elinizde 0 para varsa malesef yok sermaye/birikim gibi bir miktar para varsa var elbet neden olmasın.

Elinizde para yoksa üstüne birde büyük ihtimalle borçtasınızdır bu gibi durumlarda seçeneklerinizden en çok göze batanlarından üç tanesi "yapıcak birşey yok monoton ve rezil hayata devam" || "kredi çekip girişimcilik yapıp risk almak ve eninde sonunda kurtulup kanatlanmak veya dahada batıp yok olmak" || "bir fikir,proje,iş vs. bulup melek yatırımcılarla birlikte işe girmek ve tutarsa ikinizinde kar edip paraya sahip olması"

• quote:

Orijinalden alıntı: cem1907

paranin bir degeri yok malesef

ben de para olmadığı için değeri konusunda çok bilgim yok
  • quote:

quote:

quote:

Elinizde para yoksa üstüne birde büyük ihtimalle borçtasınızdır bu gibi durumlarda seçeneklerinizden en çok göze batanlarından üç tanesi "yapıcak birşey yok monoton ve rezil hayata devam" || "kredi çekip girişimcilik yapıp risk almak ve eninde sonunda kurtulup kanatlanmak veya dahada batıp yok olmak" || "bir fikir,proje,iş vs. bulup melek yatırımcılarla birlikte işe girmek ve tutarsa ikinizinde kar edip paraya sahip olması"

Melek yatırımcı olayı nasıl bişey hocam ? hiç bişeyi olmayan insana ne kadar kredi verirler ki?

• korkut94 kullanıcısına yanıt
    ben calisiyorum asgari ucret aliyorum ama her ay birsey cikiyor para oraya gidiyor

• korkut94 kullanıcısına yanıt
    Izmitte mesela Suriyeli sandığımız çoğu kişi roman (çingene)

• Ben kaç aydır pc toplayamiuorum dolar gözümün önünde uçuyor her gün

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Melek yatırımcı olayı nasıl bişey hocam ? hiç bişeyi olmayan insana ne kadar kredi verirler ki?

Melek yatırımcılar çok var aslında sizin bir fikriniz, projeniz vs var ama paranız yok bu fikri gerçekleştirecek çok sofistike bir fikirde olmasına gerek yok basit ama güçlü bir t-shirt dizaynından tutun belli bir lokasyonda açılıp tutulucağına inandığınız bir dükkan/restorana kadar herşey bir fikir olabilir bir websitesi, bir bina tasarımı müteahhitler için vs herşey olabilir işte buna sahipsiniz ama paranız yok yapamıyorsunuz melek yatırımcılarla işe giriyorsunuz sponsor gibi düşünün onlar para kısımlarıyla ilgileniyor projeyi hayata geçiriyor daha sonra %50/%50 kırışıyorsunuz (oran değişebilir). Hiç birşeyiniz yoksa kefiliniz bile yoksa rahat yinede bi 10-20k alabileceğinizi düşünüyorum ancak bu konuda pek fikrim yok tabiki ancak elinize 10-20k geçerse ama ne yapıcağınızı bilmiyorsanız danışabilirsiniz. 16 yaşında bilgili bir yatırım uzmanıyım ( kendi kendime vermiş olsamda bu ünvanı )

• quote:

Orijinalden alıntı: EdgarDavids

Ben kaç aydır pc toplayamiuorum dolar gözümün önünde uçuyor her gün

dışardan ithal edilen her şeyde fiyatlar tavan bakalım daha nereye kadar gidicek
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Melek yatırımcılar çok var aslında sizin bir fikriniz, projeniz vs var ama paranız yok bu fikri gerçekleştirecek çok sofistike bir fikirde olmasına gerek yok basit ama güçlü bir t-shirt dizaynından tutun belli bir lokasyonda açılıp tutulucağına inandığınız bir dükkan/restorana kadar herşey bir fikir olabilir bir websitesi, bir bina tasarımı müteahhitler için vs herşey olabilir işte buna sahipsiniz ama paranız yok yapamıyorsunuz melek yatırımcılarla işe giriyorsunuz sponsor gibi düşünün onlar para kısımlarıyla ilgileniyor projeyi hayata geçiriyor daha sonra %50/%50 kırışıyorsunuz (oran değişebilir). Hiç birşeyiniz yoksa kefiliniz bile yoksa rahat yinede bi 10-20k alabileceğinizi düşünüyorum ancak bu konuda pek fikrim yok tabiki ancak elinize 10-20k geçerse ama ne yapıcağınızı bilmiyorsanız danışabilirsiniz. 16 yaşında bilgili bir yatırım uzmanıyım ( kendi kendime vermiş olsamda bu ünvanı )

bilgilerin için sağol hocam şu an yatırımlık fikir düşünmeye başladım

• quote:

Orijinalden alıntı: cem1907

ben calisiyorum asgari ucret aliyorum ama her ay birsey cikiyor para oraya gidiyor

tamam bu ay rahatladım diyosun tak bişey bozuluyor yenisini almak zorundasın ve hesap yine ekside
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: EdgarDavids

Ben kaç aydır pc toplayamiuorum dolar gözümün önünde uçuyor her gün

dışardan ithal edilen her şeyde fiyatlar tavan bakalım daha nereye kadar gidicek

Senin ulken neyi içerden uretmiski bu zamana kadar. Herşeyi dışardan ithal ediyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.