Şimdi Ara

Hayaller mi ? Gerçekler mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sorum çok basit sizce hayallerinizin peşinde mi koşmak daha mantıklı yoksa gerçeklerle yüzleşmek mi?

Edit: konu tutarsa bu müzikle beraber okuyunuz tavsiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlindPeak -- 3 Mayıs 2015; 23:37:46 >

• hayallerini gerçekleştirmek için, gerektiğinde vazgeçmen gereken şeylerden gerçekten vazgeçebilmeyi göze alıyorsan. hayallerinin peşinden koş.
  • Wasurenai kullanıcısına yanıt
    Hayallerim için ne kadar çok şeyden vazgeçtiysem o kadar çok gerçekler yüzüme vuruldu artık ne yapacağımı bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XxCaPoxX

Hayallerim için ne kadar çok şeyden vazgeçtiysem o kadar çok gerçekler yüzüme vuruldu artık ne yapacağımı bilmiyorum.

demek ki içinde bir yerlerde kuşkuların var ve şuan ki hayalini aslında o kadar da çok istemiyorsun.
  • hayaller, gerçekleri oluşturur.
  • Gerçekleşmesi muhtemel hayallerin peşinde koşup gerçekle yüzleşmek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wasurenai

quote:

demek ki içinde bir yerlerde kuşkuların var ve şuan ki hayalini aslında o kadar da çok istemiyorsun.

Sadece doğurabileceği sonuçlardan korkuyorum. Yada korktuğumu düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xronize

hayaller, gerçekleri oluşturur.

Hayallerimin gerçeklerim olmasını isterdim doğrusu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlindPeak

quote:

Orijinalden alıntı: Wasurenai

quote:

Sadece doğurabileceği sonuçlardan korkuyorum. Yada korktuğumu düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    Albert Einstein Çin'e konferans amaçlı yaptığı bir seferde muhabirlerden bir soru gelir, size yüzyılın dahisi diyorlar siz ne düşünüyorsunuz bu tespit hakkında diye. Albert E. biraz duraksar, tren yolculuğu biraz zahmetlidir o yıllarda cebinden 1 cent çıkarır ve soruyu soran muhabire yönelir, yazı mı tura mı? Muhabir önce biraz afallar, gülümser ve cevap verir, tura efendim. Albert Einstein parayı havaya atar, para havada 2 saniye kadar süzülür ve Albert'in avucunun içine düşer, hemen tersini elinin üstüne koyar ve sonucu gösterir, bilemedin yazı, şimdi susta şu içine ettiğimin tren yolculuğu bir an önce sessiz sakin bitsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazmayı_Severim -- 3 Mayıs 2015; 23:49:11 >

• quote:

imza-mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MT-07 -- 3 Mayıs 2015; 23:54:09 >
  • quote:

quote:

o senin elinde önemli olan hayalin ne kadar büyük olduğu değil senin ona ulaşmak için ne kadar büyük adım attığındır
  • quote:

quote:

quote:

o senin elinde önemli olan hayalin ne kadar büyük olduğu değil senin ona ulaşmak için ne kadar büyük adım attığındır

Bilmiyorum ama şimdiye kadar hayallerimi ne kadar ileri götürdüysem önüme çıkan taş da o kadar büyüdü.

• Gerçekler gerçekten gerçek değildir. Tek gerçek aslında sensindir. Kısacık hayatında nasıl istersen öyle yaşamalısın, insan yaşı ilerleyince değil her şeyi yaşayınca yaşlanır. Ve yaşamışlığıyla ölür... sonrası yok. Ne istersen onu yap ama sonuçlarına katlan. Sonuçlarına katlanamayacaksan baştan vazgeç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SUPER-TANKS

Gerçekler gerçekten gerçek değildir. Tek gerçek aslında sensindir. Kısacık hayatında nasıl istersen öyle yaşamalısın, insan yaşı ilerleyince değil her şeyi yaşayınca yaşlanır. Ve yaşamışlığıyla ölür... sonrası yok. Ne istersen onu yap ama sonuçlarına katlan. Sonuçlarına katlanamayacaksan baştan vazgeç.

Ne zaman bi hayalime koşsam dedigim gibi karşıma duvar çıkıyor. Sanki sürekli birisi "nasıl yaparımda bunu başarmasına izin vermem" diye beni engelliyor gibi.
  • quote:

quote:

Gerçekler gerçekten gerçek değildir. Tek gerçek aslında sensindir. Kısacık hayatında nasıl istersen öyle yaşamalısın, insan yaşı ilerleyince değil her şeyi yaşayınca yaşlanır. Ve yaşamışlığıyla ölür... sonrası yok. Ne istersen onu yap ama sonuçlarına katlan. Sonuçlarına katlanamayacaksan baştan vazgeç.

Ne zaman bi hayalime koşsam dedigim gibi karşıma duvar çıkıyor. Sanki sürekli birisi "nasıl yaparımda bunu başarmasına izin vermem" diye beni engelliyor gibi.

Senin hayatın, kimseyi ilgilendirmez. İnsanları takmayacaksın bu hayatta.

• quote:

quote:

quote:

Herkes bunu söylüyo zaten özellikle de ailemdekiler bizi hiç takmıyosun diye ben ne istiyosam onların tersine gidiyor çözemedim ne tam kendim olmama izin veriyorlar nede ben kendim tamamen onlar olmak istemiyorum.

• Hayallerin peşinden koşanlar fark yaratabilmiş insanlardır.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Herkes bunu söylüyo zaten özellikle de ailemdekiler bizi hiç takmıyosun diye ben ne istiyosam onların tersine gidiyor çözemedim ne tam kendim olmama izin veriyorlar nede ben kendim tamamen onlar olmak istemiyorum.

Kim olursa olsun hayatıma karışırsa kimmiş neymiş dinlemem, bağlantımı keserim.
    Toplumun sınırları içinta yaşamak, elalem ne der diye kendini kısıtlamak akıllıca bir şey midir? Ne olur yapmayın.

• Hayaller
  • Hayallerine ulasmak icin gerceklerinle yuzlesmek zorundasindir.Utopik dusunur ve gerceklerinden uzaklasirsan o hayaller zaten gerceklesmez.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.