Şimdi Ara

hayabusa en hızlı motor mu?? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
1
Favori
87.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hayabusa japon harikalarından birtanesi
  • o nasıl bir motor sesidir yaw
  • offf süper!!!
  • Arkadaşlar bence konuyu açan kişi seri üretim olarak kastetmiş onun için hayabusa tomahawk fln seri üretim değil.
  • ghostrider diye şimşik çaktı hemen. bi siteden özel videosunu indirmiştim. ara ara izlerim. izlemesi bile çok keyifli
  • quote:

Orjinalden alıntı: nightmare115

ghostrider diye şimşik çaktı hemen. bi siteden özel videosunu indirmiştim. ara ara izlerim. izlemesi bile çok keyifli

O ben oluyorum...

• @ghostrider

hoca iyi çözmüşsün Türkçe'yi :)
  • hayabusa nın üretimi devam ediyor.

dünyanın en süratli seri üretim olan motor

v8 motorlu dodge tomahawk var 1-2 tane var sanırım concept yani o motor 400 üzerinde diye biliyorum

yanılıyorsam aff ola .
  • evt.en hızlı hayabusa
  • quote:

Orjinalden alıntı: ManyAak

hayabusa en hızlı motorsa bir de buna bakın bu motor sadece amerika da öyle bir motor ki tam 52.000 devirde çalışıyo nasıl peki?helikopter motoru var o motorda adamın biri 340 la radara yakalanmış max hız 400 ü buluyomuş çok az kullanıcısı var çoy büyük olduğundan teknik tabloyu yayınlayamıyorum kusura kalmayın

hayabusa en hızlı motor mu??

hayabusa en hızlı motor mu??

markası y2k dı galiba

• [Deleted by Admins]
  • Arkadaşım verdiğin fotoğraf özel yapım motordur.. hayabusayı suzuki üretiyor galeri çıkışı 239 beygirdir.. hangi süper sport 600 cc üstü motor bu beygir gücünü yakalamıştır?.. ve bu alete biturbo konulabiliyor.. 500 beygir ve kadranda görülen son hızı 350 km/s dir.. HAYABUSA RULEZ
  • tomahawk motor bile sayılmaz çünkü onun yan yan konuşlandırlmış 4 tekeri var oldukça hantal ve büyük bi motor.Diğer yk2 motorsikletin ise fiyatı 80.000$ ve sıkışık trafikte motordan çıkan aşırı sıcak eksoz gazı bazen arcların plastik tamponlarını eritiyormuş.Üstelik hayabusa ilk üretildiğinde bu iki motordan eser bile yoktu.!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pulsejet -- 4 Temmuz 2008; 20:56:55 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Erkokao

Arkadaşım verdiğin fotoğraf özel yapım motordur.. hayabusayı suzuki üretiyor galeri çıkışı 239 beygirdir.. hangi süper sport 600 cc üstü motor bu beygir gücünü yakalamıştır?.. ve bu alete biturbo konulabiliyor.. 500 beygir ve kadranda görülen son hızı 350 km/s dir.. HAYABUSA RULEZ

Erkokao çok doru söylemiş fabrik çıkışlı olup hayabusanın ivmelnme,hız,güç değelerine ulasabilen motor henüz yoktur.Ütelik yk2 80 bin$ iken haybusa turbo eklentisiyle bile en fazla 21 bin $ ediyor üstelik turboyla haybusanın ulaştığı son hız yk2 yi geride bırakıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pulsejet -- 4 Temmuz 2008; 21:04:55 >
  • şimdilik o qözüküyor ama ilerisi n olur bilemeyiz..!!
  • erzincanda ishak nergiz diye birinde war wideosunu izlemiştim
  • 1 sıra. dodge tomahawk 10 silindirlik devasa dodge viper motoru barındırıyor Crysler diyede geçiyor. 500 km/h +

2 sıra. y2k 55.000 devir çevirebilen helicopter motoru barındırıyor. son sürati 400 km/h +

3 sırada 3 aday mevcut. hayabusa, kawasaki zx 14, kawasaki zx 12. her üç motorun da son süratleri 340 km/h +

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXPANDER -- 2 Ağustos 2008; 16:23:04 >
  • arkadaşlar benim hatırladığım kadarı ile motosiklet firmaları hayabusadan sonra 350 yada 300 km tam hatırlamıyorum discovery de izlemiştim sınırı koymaya karar vermişlerdi fazla hızlı diye belkide o yüzden hayabusadan sonra birşey çıkmadı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: EXPANDER

1 sıra. dodge tomahawk 10 silindirlik devasa dodge viper motoru barındırıyor Crysler diyede geçiyor. 500 km/h +

2 sıra. y2k 55.000 devir çevirebilen helicopter motoru barındırıyor. son sürati 400 km/h +

3 sırada 3 aday mevcut. hayabusa, kawasaki zx 14, kawasaki zx 12. her üç motorun da son süratleri 340 km/h +

1 ve 2 numara seri süretim değil özel el üretimi olan aletlerdir.
    Hayabusa ise seri üretim fabrikasyon bir motordur.

Ayrıca 1 ve 2 nuamranın top speed leri ne kadar hızlı olsada yapısı gereği hayabusa kadar iyi hızlanamaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: EXPANDER

y2k 55.000 devir çevirebilen helicopter motoru barındırıyor.

motor 55.000 devir çeciriyo ve motorun sağından solundan motor parçaları fırlamıyor vay be.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.