Şimdi Ara

Hay bu guzellik takintisina ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tipsizlik yuzunden hayatim mahvoldu uni 1.sinifim hicnarkadasim yok onlarda utaniyor bendeb bende.kendimden utaniyorum.bokumla random tusuna bassaydim daha iyi bi tip cikardi ortaya.kac kere intihari dusundum cesaret 0 yapamadim.sosyal fobi tava zaten.insanlar bu kadar guzellik meraklisi olmasaydi boylr olmayacakti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Git vücut geliştir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • namaz kıl oruç tut..ölüm var..
  • Aşırı çirkin değilsen tipi çok kafana takma. Tİpin etkisi var tabii, ama daha çok konuşabilme ile ilgili bu kız arkadaş meselesi. Bakma, ben de konuşabiliyor değilim, sadece gözlemimdi bu.

• Çok çok tipsiz değilsen önemi yok.

Şuan mühim olan konuşma becerinin, düşünme becerin ve para.

• redbul_540 kullanıcısına yanıt
    Bisi diimmi

Onlarda yok

• quote:

Orijinalden alıntı: T-E-K-

Bisi diimmi

Onlarda yok
    O zaman ağlamakta haklısın, ağla.

• T-E-K- kullanıcısına yanıt
    hiçbirini vermeyen allah ı sorgulama vaktin gelmiş te geçmiş..
  • Allah diye bir sey yok cunku
    Evrimin basarisiz bi urunuyum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T-E-K- -- 28 Ekim 2018; 16:19:49 >
  • T-E-K- kullanıcısına yanıt
    konya havası solumadığın nasılda belli..

çalışmanın kölesi bilgi ve paranın efendisi ol..

seni takmayana sen tak..
  • Baska yerde trollugunu yap

• İki farklı cinsin birbirini eşit görmesi halinde güzellik çirkinlik denen öğe de ortadan kalkar. Ancak görüldü ki kadını insan yerine koymayan bir anlayış var.

O da yer içer dışkılar doğum yapar ben de diyemiyoruz. Onu anne.! Yapmadan cebine harçlık veremiyor tepesine ev dikemiyoruz.

Yahudi kitabında diğer milletlerin yahudiler nazarında hayvan niteliğine vurgu yapılır. Belki de bu ayet ışığında meseleyi çözmek lazım.

Kutsal kitabımızda da belhum adel vurgusu var.

........

Kısaca guzelşik çirkinlik olgusunu insanlar denklik vermeyerek oluşturuyor.

Kişi kendisini dünyaya getiren kişiye yani eşine(tanım sorunu) anne derse hiç bir evlat cinsi yönden anne denen kavrama güzel gözükemeyeceğinden zaten türeme çirkinler arasında yapılırı da bilmek belki hepimizi rahatlatır ve manen güzellik takıntısı bir nebze hafifler.

• quote:

Orijinalden alıntı: HADO77

İki farklı cinsin birbirini eşit görmesi halinde güzellik çirkinlik denen öğe de ortadan kalkar. Ancak görüldü ki kadını insan yerine koymayan bir anlayış var.

O da yer içer dışkılar doğum yapar ben de diyemiyoruz. Onu anne.! Yapmadan cebine harçlık veremiyor tepesine ev dikemiyoruz.

Yahudi kitabında diğer milletlerin yahudiler nazarında hayvan niteliğine vurgu yapılır. Belki de bu ayet ışığında meseleyi çözmek lazım.

Kutsal kitabımızda da belhum adel vurgusu var.

........

Kısaca guzelşik çirkinlik olgusunu insanlar denklik vermeyerek oluşturuyor.

Kişi kendisini dünyaya getiren kişiye yani eşine(tanım sorunu) anne derse hiç bir evlat cinsi yönden anne denen kavrama güzel gözükemeyeceğinden zaten türeme çirkinler arasında yapılırı da bilmek belki hepimizi rahatlatır ve manen güzellik takıntısı bir nebze hafifler.
    hocam siz müslümansınız değil mi?

• yaşam denen şeyde eksik bir halka var. gözün önünde ancak onu tam anlamı ile idrak edip eksiği gidermek gerekiyor.

buna denkler arasından eşitlik ve bu eşitler arasında ortaya çıkan sonucun niteliği denebilir.

bu uzun bir yol.

her şeyden önce eril ve dişil denen bireyi denk kabul ederseniz türeme denen yani hayatın bırakıtı olacak şeyin niteliği ortaya çıkmalıdır.

........................................

öncelikle kadın ve erkeği denk kabul edersin . türeme denen şeyi eril eril dişil dişil arasına yaymadan önce bekaret denen hususu netleştirirsin.

denklikten sonra erilin erille olan bekarete tabi münasebeti evlat denen şeye bir değer verecektir. bu dışkı değerine eşitlenir.

..........................................

bu denklikte kadın erili tanır. eril doğum yolu ile ancak bir dışkısal bütünlüğe erişen ve evlat denen değere salt bu değeri veren bir şeydir.

..........................................

denklik denen hal eril denen aynı zamanda doğum yapan canlıyı bize tanıtır. bu şey evlat denen şeye ancak bu kadar değer verebilir.

kadın denen şey de denklik gereği bekaret denen hali anus denen mevkiden alıp fecr denen yere tahvil eder türemeye devam ederse bu durum dahi evlat denen kendisinden umut beslenen şeyin dışkısal değerini artırmaz.

...........................................

kadın fecri ile girdiği münasebet sonucu a totalde 50 ton dışkılasa b 50 ton yapsa doğacak c de 50 ton yapacak şeklinde evrime uğrar ve rahim denen şey dahi dubur gibi bir anlam kazanır.

buna luti kavma denmiş? ne yaparsan yap bir kavram bizim yaratılışımızı dubur denen halden müteşekkil okuyor.

bunu tespit edersen sorunun büyüklüğünü anlarsın.

.................................4

erilin kadını insan yerine koymadığı nettir. dişilleşmek sureti ile eril denen şey esasen kendi bedenini de kadın şekline evirip cinsellik göstermektedir ki bu esemede evlat denen katalizor kullanılmaktadır. bunu çıkar ve eril denen şeye cinselliği kendin yaşa denirse yine lutilik ortaya çıkar.

...................................

mesele türeme değil mesele türeme esnasındaki ortaya konan sonucun üst bireylerin gerçek yüzünü gizlemesi halidir.

bu gerçek kişileri türeme dışına alırsa mesela bu satırları yazan ben esasen oluşamazdı.

yani insanlar mesela eşcinselliği önersem herkes diyecek ki ulaaa bi de bu çıktı. aslında hayır.

eşcinselliği üst birey yaşarsa 2 kişi dışında başka hiç kimse oluşamazı anlamıyorsunuz.

bunun özü denkliktir. eril denen şeyin sapiens türündeki yerinin anlamı önemlidir ve bu şey kendisini tanıtmadan türemeye sokulursa kadın olma özentili ya da kendisine cinsel yaklaşım sergilenmesi özentili bir şey erkekmiş gibi kabul edilir.

türümüzün iki bireyi de esasen kadın bireylerdir. bunlardan eril olanı bu konuda eksik halka olarak gizlenmektedir.

bunların dinle zerre misgal ilgisi yokken hatta hukukun temelleri ile ilgisi varken halen müslümanlık vurgusu manasızdır.

bu durumu defaatle yazdım. bu konuların dinle diyanetle ilgisi yok.

.............................

eril denen şey içindeki aleni kadını gizlediği gibi evlat denen şeyin kendisi nazarındaki dışkısal boyutunu dahi gizleyip kadın denen şeyi kullanmaktadır. kadının bu durumu bilip aynen ben de kabul ediyorum demesi hali ise toplumsal olarka evli denen ailelerden beklentileri oluşturmaktadır.

• kitap oku, mat çöz, çalgı çengi çal. Vardır bir şeylere yeteneğin. İlla ki vardır bir cevher.
  • quote:

Orijinalden alıntı: T-E-K-

Bisi diimmi

Onlarda yok
    Onların olmaması daha vahim.
  • Bize ve sana fikir vermesi için yaşını ve resmini bağışlarmısın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WILDBOYS -- 18 Kasım 2018; 10:35:27 >
  • Hayatta güzellikten daha önemli şeyler var. Yaratılışın amacını sorgula, araştırma yap. O zaman güzellik konusu çok saçma gelmeye başlar. Belli bir yaştan sonra da pek kafaya takılmaz zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: redbul_540

Çok çok tipsiz değilsen önemi yok.

Şuan mühim olan konuşma becerinin, düşünme becerin ve para.
    Düşünme becerisinin olmadığına ben şahidim.

• Var sonrası yok,önemli olan her şey bu hayat içindir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.