Şimdi Ara

havalimanı dış hatlara geçiş acil lutfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba.yarın sabah erkenden sabiha gökçene oradanda yurtdışına akşam üzeri uçuşumuz var ailecek.Küçük çocuğumuzda olduğundan benim için konu önemli.sabah 08,30 da iç hatlarda olacağız mecburen.Çünkü bulunduğum ilden o saatte uçak var.diğer uçuşumuz akşam 17.45 te.Kış vakti dışarı çıkmak istemiyoruz.Ancak kredi kartımın geçerli olduğu lounge dış hatlarda.sorum şu uşuş akşam olduğundan sabahtan bizi dış hatlar terminaline alırlar mı? yoksa uçuştan en az şu kadar saat önce kuralı varmı?

• Yoo kimse bakmazki sizin niye geldiğinize. Baksa bile biletiniz var sizi almamazlık etmezler. Ama yine de iyi bilen birinin cevabını bekleyelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dış hatlara geçerken tekrara bilet vs kontrolü yapıldığından uçuşunuza daha çok var deyip almayabilirler diye düşündüğümden açtım konuyu.Bilen birisinden yanıt bekliyorum.Sayın caga_89 yorumunuz için teşekkürler...
  • Hocam dış hatlar için 2 saat önceden orada olmanızı belirtmişlerdir size. Check-in ve bilet kontrolü yapıldıktan sonra içeriye alırlar bu yönde bir sıkıntı yok ama çok sıkılırsınız. Sabiha Gökçen'in 30 dakikalık bedava internetini kullanmayı unutmayın.
  • Doğru anladıysam diğer uçuşunuz dış hatlarda değil mi

iki bilette aynı firmadansa iki biletinizide ilk uçtuğunuz ilden verirler valizinizide bağlarlar

Yurtdışı biletinizi pasaport konturolünde göstererek girebilirsiniz istediğiniz saatte sorun olmaz ben daha önce çok defa yaptım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ns Glow -- 28 Aralık 2017; 11:7:2 >
  • evet ikinci uçuşum dış hatlarda.iç hatlarda indikten sonra diğer uçuş 9-10 saat sonra.hemen dış hatlara geçebilirmiyiz? sorum bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker79

evet ikinci uçuşum dış hatlarda.iç hatlarda indikten sonra diğer uçuş 9-10 saat sonra.hemen dış hatlara geçebilirmiyiz? sorum bu

Geçersiniz hocam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.