Şimdi Ara

Havaalanı lounge hizmeti veren kredi kartları (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
3
Favori
25.772
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar pandeminin seyri malum, seferler de hızlanır heralde artık. Dolayısı ile bu konuyu da ısıtabiliriz diye düşünüyorum. Vakıfbank bir kart önerdi lounge hizmeti Ankara ve Sabiha Gökçen için mevcut. İstanbul havalimanı yokmuş. Başka bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim. Dün önce World Platinum için aradılar internet sitesinde kart ile ilgili lounge var yazıyor ama başka bir bilgi bulamadım, kullanım koşulları vs gibi. Bugün de İş bankası Maximum kart önerdi. Lounge ile ilgili bir şey bulamıyorum.Halk Bankasının eskiden vardı çok iyiydi, pandemi ile birlikte iptal ettiler. 3 yıl önce ING özel bankacılık müşterisi idik onların kartı da veriyordu artık normal müşteriyiz. Finansbankta ise bu özellikte kart için gereken yatırımı yapamıyoruz. Bendeki bilgiler bu kadar, önerilere açığım.

• Bu konuda gelisme varmi? Hangi kredi kartlari loca hizmetlerinde fayda sagliyor?

• Arkadaşlar albaraka Türk'ün lounge ve asistan hizmeti sağlayan iki kartı bulunuyor tavsiye ederim.

Özel Bankacılık Kredi Kartı sahibi müşterilerimiz İstanbul Havalimanı (İGA) İç ve Dış Hatları ile Sabiha Gökçen Havaalanı İç ve Dış Hatlarında bu hizmeti alabilecek, Dış Hat Hızlı Geçiş hakkından faydalanabilecek ve Dış Hat Otoparkından indirimli olarak yararlanabileceklerdir.

Platinum Kredi Kartı sahibi müşterilerimiz İstanbul Havalimanı (İGA) ve Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlarında lounge hizmetinden faydalanabileceklerdir.

www.albaraka.com.tr
    Lounge ve Asistans Hizmetleri | Albaraka Türk
    https://www.albaraka.com.tr/tr/bireysel/kartlar/kredi-kartlari/lounge-ve-asistans-hizmetleri

• arkadaşlar ücretsiz lounge veren kart kullanan aşağıya yazsın arayıp durmayalım

• Selamlar,

Vakıfbank Premium Plus için Ankara ve Sabiha için ücretsiz giriş veriyor.

Neredeyse her banka özel bankacılık hizmetinde lounge hizmeti var. Olmayan bulmak zor.

Bunlar dışında mevcut kartlarınızın LoungeKeylerini kontrol etmenizi öneririm.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.