Şimdi Ara

Hava soğutmamı yoksa su soğutmamı..

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler biliyorum böyle bir ton konu açılmış ama hiç birinde istediğim cevaba rastlayamadım o yuzden bende konu açim dedim. Bileşenlerimi sistem panelinde görebilrsiniz. İşlemcim 1 senelik zaman zarfı içinde beklentilerime uygun olursa AMD Bulldozer FX olacak ram 8 e çıkacak Dual CF kurulacak. simdi sistem yük altında yardımcı fanlar(kasa içi 2x120 mm) olamdan 48-55 dereceyi buluyor fe stok fanda haliyle Rpm rekorları kırıyor. sesten odada durulmuyor. Yardımcı fanlar ile NB overclock ettgmde işlemci 45 i görüyör yine ama en azından fan abazalık yapmıyor malum yaz aylarıda geliyor... Gelelim konuya su soğutma fiyatlarına baktım biraz cep zorlar ama paraya değerse acımam harcarım da parçaların çoğu türkiyede yok. yurdışındanda gümrük riski var. hava soğutmada iste 150-200 Tl ye king bir fan alabilirim.. sizce hangisi daha güzel olur. artı su ğutma yaparsam Dual CF+NB+SB+CPU su ile soğutacağım baya bi girer gibime gelior. ama değerse sorun değil. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

• arkadaşım sıvı soğutma dediğin gibi pahalı bir sistem ama emin ol değer istediğin parçalar nasıl birşey bilemiyeceğim ama artık türkiye de de istediğin parçayı hatta istediğin blokları forumda bile bulabilirsin hemde baya uygun bir fiyata 2. el toplarsan sana 300-350tl gibi bir rakama toparlarsın
    bu konuyu takip et bugun 3. kişisin bu konunun linkini veriyorum
    http://forum.donanimhaber.com/m_38717668/mpage_1/f_/key_//tm.htm#38717668
    sıvı soğutmada da fan kullancaksın o nedenle sıfır ses olmasını bekleme ama sessiz bir ortamda duyacağın kadar ses olur sadece
    umarım yardımcı olmuşumdur

• çok fena yardımcı oldun teşekkürler ! saol kardeş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.