Şimdi Ara

Hava Nemlendirme Cihazı ve Nem ölçme cihazları (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
195
Cevap
11
Favori
160.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alper052005

Bu ürünü mü aldınız weewell whc730 90 tl ye

evet
  •  Hava Nemlendirme Cihazı ve Nem ölçme cihazları

Hava Nemlendirme Cihazı ve Nem ölçme cihazları

Hava Nemlendirme Cihazı ve Nem ölçme cihazları

• İyi fiyata almışsınız hayırlı olsun. Bende internetten fiyat araştırması yaptım en uygun bu siteden buldum.
  • Elazigda okuyorum.hava istanbula gore kuru..
    Geceleri nefes alamiyordum oncesinde.bu cihaz gercekten solunum acisindan rahatlatiyor..
    Uykudan uyaniyordum onceden..nefes alamadigimi yutkundugumu ve lavaboya gidip burnumu temizlemem gerekiyordu.lbuhar makinasi buyuk icat :)) verdigim paraya degdi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: alper052005

Bende bu Soğuk Buhar Makinasından alacağım yorumları okuyunca karasız kaldım hangisi iyidir diye .
    Weewell İyonizerli Soğuk Buhar Makinası whc763 (Uzaktan Kumandalı)
    Şu sitede ucuza buldum www.webannemarket.com Bu ürünü tavsiye edermisiniz?

Bu ürün whc730 olacak yanlış yazmışsınız, şuan akakce de en popüler 2. buhar makinesi olduğu görülüyor

115,90 TL kargo dahil

akakcede en ucuzmuş

• Tefal Disney Aroma Hava Nemlendirici yi aldim tipi güzel değil ama kireç filtresi var su haznesi çok büyük
    , en uygun fiyata h*psiburada da bunu buldum yanında da 2 adet 16 tl lik aktif jel deterjan 5 er tl ye geldi . fiyat gayet iyi gibi
  • medisana ULTRABREEZE 60050 yeni aldım. bimeksten 109 liraya. soğuk buhar makinesi, su haznesi 30 saatte bitiyor, etrafı ıslatmıyor, ince buhar veriyor, suyu bitince otomatik kapanıyor. çok memnunuz tavsiye ederim.
  • Hastahanede bunu kullanıyorlardı:http://www.karestore.com/asp/product/38/Hikoneb-Home-Type-Ev-Tipi-Ultrasonik-Nebulizator
    Ben bunu aldım:
    http://www.365medikal.com/Ultrason-Nebulizer-Double-Head-DGW-002,PR-992.html
    Dikkat edersenizhttp://urun.gittigidiyor.com/saglik/medishop-408ultrasonik-soguk-buharli-nebulizator-69816242 bağlantısındakine çok benziyor ama daha ucuz.

Hazneden su sızdırıyormuş, benim aldığım modelin temel sorunu buymuş. Silikonla yapıştırın dediler ama bu sefer de normalde ayrılabilen su haznesi sabiteniyor. Ben de musluk teflonu çektim süper oldu. Sorun çıkarsa sıvı conta kullanabilirsiniz. Böylece hazneyi istediğinizde daha kolay temizlersiniz.

Su sızdırmasına rağmen almamın sebebi ilaçlı kullanılabiliyor olması ve aynı anda iki buhar çıkışı olması. Maske takılıyor, yedek kristaliyle geliyor.

Ama unutmayın Pipıl Ripablik "Oooof" of Çayna malı.

• Weewell WHC730 108 TL'ye kadar düşmüş üstelik ücretsiz kargo sanırım stok bitiriyorlar.

Haberiniz olsun
  • BRAUN VE VICKS aynı firmanın üretimi altına bakarsanız kaz ag yazar.hangisi ucuzsabu markalardan onu alın gayet kaliteli markalardır.
  • http://www.darty.com.tr/e_commerce/Hava-Nemlendirici/TEFAL/DISNEY-BABY-HAVA-NEMLENDIRICI-p-52817-c-77.htm

ben biraz daha pahalıya almıştım , fiyat baya bi düşmüş ihtiyacı olan alsın tavsiye ederim , kutu için den nem ölçerde çıktı. kireç filtreside var
  • sıcak buhar makinesi nerden bulacağız her yer soğuk modelden satıyor?
  • Wollex Rd-106 İyonizerli Ultrasonik Nemlendirici nasıldır? Yorumlar iyi gibi duruyor, kullanan var mı?

LİNK
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• geçen hafta arnica misty aldım buhar olarak gayet güzeldi bir sıkıntısı yoktu fakat 2. kullanışta nedense birdenbire çalışmamaya başladı tekrar aldığım yere(gold) a götürdüm iade aldılar. dünde hepsiburada dan Wollex İyonizer 74 küsür TL ye aldım inşallah arnica gibi hayal kırıklığına uğratmaz görüşlerimi ürün geldikten sonra tekrar yazarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: realstory

Wollex Rd-106 İyonizerli Ultrasonik Nemlendirici nasıldır? Yorumlar iyi gibi duruyor, kullanan var mı?

ürünü aldım 1 haftada iade ettim. buhar gücü iyi su kapasitesi 3,5 lt 2 gün gidiyor. sessiz de çalışıyor hafif şırıltı duyuluyor ama ortam çok sessiz olursa. gel gelelim bizim klima nemi otomatik ayarlıyormuş (3,300 tl verdik yapacak tabi)

odanın duvarlarında köşe diplerde yosunlaşma oldu yemyeşil odayı sarmaya başladı koltukların arkası desen öyle. oda kokmaya başladı. geri götürdüm iade ettim. başka bir ürün aldım.
    klimanız eski sistemse yada inverter değilse alın. kalorifer de nasıl çalışır bilemem. ama kaliteli klimanın olduğu yerde bir işe yaramıyor.
  • Arkadaşlar medisana cihazlar nasıldır. Media marktta 129 liraya olan ve nemi ölçüp ona göre ayarlama yapabilen bir model var alayım mı sizce ?

Burada da 129 liraymış gerçi. Media markt 170 den indirdik falan diyor uyanıklar

http://www.e-bebek.com/nem_cihazlari/medisana/medisana_kirec_filtreli_ve_iyonizorlu_nemlendirici/MES-85220

edit:

cihazı aldım bugün dayanamadım :) Şimdilik iyi gibi, bazıları su ısıtıcı gibi fokur fokur çalışıyordu sesli. Bu baya sessiz sadece düşük devirde dönen laptop fanı gibi ses var o kadar. 3 kademeli, nem göstergesi ve odadaki neme göre çalışıp durma fonksiyonu mevcut. Buharı yere düşmüyor havaya homojen dağılıyor. Güya havayı da temizliyormuş falan filan ama inanasım gelmiyor böyle şeylere su nasıl temizlesin ağzım burnum kurumaktan kurtulsun şimdilik yeterli.

• http://www.joker.com.tr/Product.aspx?stkID=23125 Weewell WHC730 119 tl ye aldım gerçekten çok memnunum çok sessiz çalışıyor su buharı ıslatmıyor tavsiye ederim.
  • bende buhar yaparken ses yokta fan sesine alıştım artık sesli mi geliyordur nedir ince bir uğultu sesi delirtiyor bazen. Fanın gücünü kısabilme şansımız olsa keşke. Hani uzaklarda süpürge makinesi çalışır sizi rahatsız etmez ama inceden bi vuuuu diye uğultu gelirya üst kattan falan aynı onun gibi

120 lira para verdim iyi mi yaptım kötü mü bilmiyorumda çokta bir farkını göremedim açıkcası. Eskişehirin havası çok kuru , camı kapıyı kapalı tutmak lazım odada nemlendirmesi lazım ee 55AH seviyesine gelene kadarda havasızlıktan ölüon odada sıcak oluyor vs camı açıyorum odaya hava girsin diye pat diye 30 a düşüyor nem yine gidiyor.

Kapıyı açsan diğer odalara gidiyor oda nemsiz oluyor vs. Gece gündüz kapatmadan çalıştırınca biraz daha iyi oluyor ama nebileyim ben çok bir randıman alamadım gibi. Konum mu kötü, kullanım tarzım mı yanlış anlamadım.

Fakat geceleri biraz daha rahat yatıyorum, sabah kalktığımda gözlerim müthiş derecede kururdu gözlerim falan biraz daha nemli ve rahat uyanıyorum. Ama umduğum gibi olmadı nemli oda, bir akdeniz havası sağlamadı şöyle ılık yaz akşamı gibi Ya da ben çok şey bekledim bilemiyorum.

Araştırıpta aldım aslında medisana kaliteli alman markası diyorlar ama neyse. Media marktta fiyatı arttırmışlar kampanua bitmiş 150 liradan satıyorlar şimdi, Eskişehirde isteyen olursa 100 liraya satabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

bende buhar yaparken ses yokta fan sesine alıştım artık sesli mi geliyordur nedir ince bir uğultu sesi delirtiyor bazen. Fanın gücünü kısabilme şansımız olsa keşke. Hani uzaklarda süpürge makinesi çalışır sizi rahatsız etmez ama inceden bi vuuuu diye uğultu gelirya üst kattan falan aynı onun gibi

120 lira para verdim iyi mi yaptım kötü mü bilmiyorumda çokta bir farkını göremedim açıkcası. Eskişehirin havası çok kuru , camı kapıyı kapalı tutmak lazım odada nemlendirmesi lazım ee 55AH seviyesine gelene kadarda havasızlıktan ölüon odada sıcak oluyor vs camı açıyorum odaya hava girsin diye pat diye 30 a düşüyor nem yine gidiyor.

Kapıyı açsan diğer odalara gidiyor oda nemsiz oluyor vs. Gece gündüz kapatmadan çalıştırınca biraz daha iyi oluyor ama nebileyim ben çok bir randıman alamadım gibi. Konum mu kötü, kullanım tarzım mı yanlış anlamadım.

Fakat geceleri biraz daha rahat yatıyorum, sabah kalktığımda gözlerim müthiş derecede kururdu gözlerim falan biraz daha nemli ve rahat uyanıyorum. Ama umduğum gibi olmadı nemli oda, bir akdeniz havası sağlamadı şöyle ılık yaz akşamı gibi Ya da ben çok şey bekledim bilemiyorum.

Araştırıpta aldım aslında medisana kaliteli alman markası diyorlar ama neyse. Media marktta fiyatı arttırmışlar kampanua bitmiş 150 liradan satıyorlar şimdi, Eskişehirde isteyen olursa 100 liraya satabilirim

ben yatarken çalıştırıyorum ... gün içinde çalıştırmadım pek...sabaha kadar rahat uyutsun beni yeter...önceden nefes alamıyordum..burnumu ıslatmam temizlemem gerekiyordu.nefes alamıyordum lanet bi durumdu

• quote:

Orijinalden alıntı: speedman

quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

bende buhar yaparken ses yokta fan sesine alıştım artık sesli mi geliyordur nedir ince bir uğultu sesi delirtiyor bazen. Fanın gücünü kısabilme şansımız olsa keşke. Hani uzaklarda süpürge makinesi çalışır sizi rahatsız etmez ama inceden bi vuuuu diye uğultu gelirya üst kattan falan aynı onun gibi

ben yatarken çalıştırıyorum ... gün içinde çalıştırmadım pek...sabaha kadar rahat uyutsun beni yeter...önceden nefes alamıyordum..burnumu ıslatmam temizlemem gerekiyordu.nefes alamıyordum lanet bi durumdu

Bende bir heves aldım vallahi nefesimi açar elim ayağım kuruyor işe yarar dedim bende işe yaramadı Sanırım benim durum ameliyatlık :/ otrivine kullanmadan açılmıyor burnum. Sinüzit var bide bir an geliyor deli gibi tıkanıyor açılması imkansız. Tuzlu su falan iyi geliyor yazın denize girerken ama oda uzun vadede :/ Bıktım bu tıkanıklıktan yahu.

Nemlendirici belki yazın işe yarar gibi soğuk buhar veriyor ya önünede bi ufak usb vantilatör koyarım serin serin üfler

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.