Şimdi Ara

HAVA ER EĞİTİM TUGAY KOMUTANLIĞI - KÜTAHYA (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.749
Cevap
13
Favori
734.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: .ZeuS.

quote:

Orijinalden alıntı: Manatox

Bu arada bende bu gece saat 12 de İstanbul'dan gideceğim Kütahya'ya. Yavaş yavaş heyecan bastırmaya başladı bendede.

İyi yolculuklar hocam. Son gün. Az çok heyecan olmalı. Gerçi bende yok. Şu anda düşündüğüm tek şey, nefret ettiğim otobüs yolculuğu 4.5 saat yol çekmem gerekecek. Ardından da 12 saat ayakta beklemek falan derken, yarın benim için cehennem işkencesi gibi olacak

4-5 saatlik yolculuktan üşeniyosan 30 saat yol giden napsın.

• erken teslim olun 12-13 gibi
    gece yarılarına kadar uğraşmayın.
    özellikle kısa dönemler öğlenide beklemeden teslim olun.
    3.erbaş a düşmek için
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkmid

tertipler saat kaçta teslim olmayı düşünüyosunuz
    bikaçyerde okudum saat 5 ten önce teslim olmayınn diye ancak bazılarıda erkenden oluyor diyo siz ne düşünüyosunuz?

Ben 13:00 civarı teslim olmayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sydbarret

quote:

Orijinalden alıntı: .ZeuS.

quote:

Bu arada bende bu gece saat 12 de İstanbul'dan gideceğim Kütahya'ya. Yavaş yavaş heyecan bastırmaya başladı bendede.

İyi yolculuklar hocam. Son gün. Az çok heyecan olmalı. Gerçi bende yok. Şu anda düşündüğüm tek şey, nefret ettiğim otobüs yolculuğu 4.5 saat yol çekmem gerekecek. Ardından da 12 saat ayakta beklemek falan derken, yarın benim için cehennem işkencesi gibi olacak

4-5 saatlik yolculuktan üşeniyosan 30 saat yol giden napsın.

Otobüs beni rahatsız ediyor. Yolla alakası yok. 15 dakika ile 10 saat farkı yok benim için. Otobüse bindiğim anda, olay bitiyor.

• Bende otobüs yolculuğunu sevmem, bu yüzden gece yarısına bilet aldım. En azından yolun çoğunu uyuyarak geçiririm diye düşünüyorum.
  • quote:

Bende otobüs yolculuğunu sevmem, bu yüzden gece yarısına bilet aldım. En azından yolun çoğunu uyuyarak geçiririm diye düşünüyorum.

Bizi uzun bi gün bekleyecek nekadar uyuyabilirsen okadar iyi tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abstruseozgur

aynen arkadaşlar yazıyorum bende tekrar buraya ozgurciftci85@gmail.com
    bu arada dedelerime sorun var şimdi ilk girişte valizimiz den bir kaç önemli eşyamızı alacağız . Peki valizimize tekrar ne zmn ulaşabileceğiz eğer 1 ay valizi göremiyeceksek yanımıza alabildiğimiz kadar eşya almamız gerekiyor. Napalım dedeler?

arkadaşlar şu soruya cevap lazım pek önemsenmedi sanırım ama yanımıza aldığımız eşyalar valizlikde kalıcaksa bi işimize yaramicak bi dedemiz cevap verirse çok sevinirim.
  • 15 ocakta bende teslim oluyorum. üniversitemi durdurup tecilimi bozdurup gidiyorum. erbaş lar sadece kısa dönemler içinmi geçerli. uzun dönem gidiyoorum erken den teslim olsam hangi bölüğe düşme ihimalleri var. izmirden gidiyorum bende.
  • quote:

quote:

aynen arkadaşlar yazıyorum bende tekrar buraya ozgurciftci85@gmail.com
    bu arada dedelerime sorun var şimdi ilk girişte valizimiz den bir kaç önemli eşyamızı alacağız . Peki valizimize tekrar ne zmn ulaşabileceğiz eğer 1 ay valizi göremiyeceksek yanımıza alabildiğimiz kadar eşya almamız gerekiyor. Napalım dedeler?

arkadaşlar şu soruya cevap lazım pek önemsenmedi sanırım ama yanımıza aldığımız eşyalar valizlikde kalıcaksa bi işimize yaramicak bi dedemiz cevap verirse çok sevinirim.

Sadece sivil kıyafetlerimiz alınacak. Geri kalan eşyalarımızı, yasaklı eşya olmaması kaydıyla, yanımıza alabileceğiz. Bir kısmını alıp da bir kısmını orada bırakmak zorunda kalmayacağız yani.

• yani bize baya büyük bi çanta verilicek eğer öyleyse süper ya yanımıza ne alsak kardır
  • Ufak bi hatırlatma arkadaşlar giişte bize vercekleri tugay çantasının haricinde 40 küsür liraya traş takımı ve bazı eşyalar olan bi takım satmaya çalışacaklar, siz zaten aldığınız için buna gerek yok almak zorunda değilsiniz, içerde para lazım olur boşuna almayın ekstradan.
  • Hatırlatma için teşekkürler
  • SLM DEVRELERİM

boş canta da alabiliyormusuz. kişisel esyalarımızı içine koyup yatakhaneye gidecekmişiz.
  • Mrb tertipler

Bende kütahyada olcam. Yarın sabah araba ile yola çıkıyoruz cumbür cemaat :D. 1 gibi teslim olmak niyetindeyim. ama kütahyayı biraz dolaşacağım. Dedelerin verdiği bilgiler için teşekkürler. çok faydası oldu valla. Termal içliksiz kimse gitmesin :D.

Görüşmek üzere
    hoşçakalın
    adnan
  • Merhaba tertiplerim ben de kütahyaya düştüm havacı olarak.Ben sabah 9-10 gibi orada olurum. 11-12 gibi teslim olurum.

Herkes tetikte olsun Dtp kapandı olay filan çıkarabilirler şerefsizler.Aman dikkat!
  • quote:

Orijinalden alıntı: anthon

Mrb tertipler

Bende kütahyada olcam. Yarın sabah araba ile yola çıkıyoruz cumbür cemaat :D. 1 gibi teslim olmak niyetindeyim. ama kütahyayı biraz dolaşacağım. Dedelerin verdiği bilgiler için teşekkürler. çok faydası oldu valla. Termal içliksiz kimse gitmesin :D.

Görüşmek üzere
    hoşçakalın
    adnan

İyi yolculuklar Adnan.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hecatomber

quote:

ya arkadaşlar antalyadan giden varsa hangi firmayla gidicez bulamadım düzgün bir firma

Özgür biz Kamil Koç'tan sabah 7:00 otobüsünden aldık. Ama bilmiyorum yer kaldı mı.. İnternet sitesinden yer sorgulayabiliyorsun.

Az önce gittim aldım kamil koçtan 48 numara koltuktayım. Zaten binerken otobüse buluruz heralde birbirimizi

Arkadaş bileti 9'a taşıdı :) 7 nin çok erken olduğuna karar verdik. 4 gibi teslim olmayı planlıyoruz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

ya arkadaşlar antalyadan giden varsa hangi firmayla gidicez bulamadım düzgün bir firma

Özgür biz Kamil Koç'tan sabah 7:00 otobüsünden aldık. Ama bilmiyorum yer kaldı mı.. İnternet sitesinden yer sorgulayabiliyorsun.

Az önce gittim aldım kamil koçtan 48 numara koltuktayım. Zaten binerken otobüse buluruz heralde birbirimizi

Arkadaş bileti 9'a taşıdı :) 7 nin çok erken olduğuna karar verdik. 4 gibi teslim olmayı planlıyoruz.

anladım tertiplerim ozaman içerde görüşürüz artık bir şekilde benim artık değiştirme imkanım yok . Hayırlı yolculuklar hepimize

• Bu arada yarın kar yağması bekleniyormuş oraya. Eminim herkes yanına sıcak giysiler getirmiştir içeride giymek için ama imkanı olanlar dışarıda bekleyeceğimiz süre içinde mümkün olduğunca kalın giyinsin ve gelsin bence.
  • içlik giyip mi gitsek? çok mu abartı olur?
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.