Şimdi Ara

HAVA ER EĞİTİM TUGAY KOMUTANLIĞI - KÜTAHYA (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.748
Cevap
13
Favori
734.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bende kütahya havacı olarak askerliğiği yapacağım inşallah.Tüm arkadaşlara hayırlı tezkereler.Bu arada ankaradan gidecek olan arkadaşlar için kütahyalılar diye bi firma var.Onun dışında hiçbi firma gitmiyomuş kütahyaya.Sanırım birde sabah 7.30' da metro varmış.Ben o firmadan aldım sabah 9 'da binicem öğle 1.30' da orda olurmuşum.Saat 3 gibi falanda teslim olurum birliğime.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abstruseozgur

ya arkadaşlar antalyadan giden varsa hangi firmayla gidicez bulamadım düzgün bir firma

Özgür biz Kamil Koç'tan sabah 7:00 otobüsünden aldık. Ama bilmiyorum yer kaldı mı.. İnternet sitesinden yer sorgulayabiliyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 207m

Arkadaşlar bende kütahya havacı olarak askerliğiği yapacağım inşallah.Tüm arkadaşlara hayırlı tezkereler.Bu arada ankaradan gidecek olan arkadaşlar için kütahyalılar diye bi firma var.Onun dışında hiçbi firma gitmiyomuş kütahyaya.Sanırım birde sabah 7.30' da metro varmış.Ben o firmadan aldım sabah 9 'da binicem öğle 1.30' da orda olurmuşum.Saat 3 gibi falanda teslim olurum birliğime.

Ben de Metro'dan aldım. 3'e kadar beklememeni tavsiye ederim. Ne kadar erken teslim olursan işlemlerini de o kadar erken bitirirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .ZeuS.

quote:

Arkadaşlar bende kütahya havacı olarak askerliğiği yapacağım inşallah.Tüm arkadaşlara hayırlı tezkereler.Bu arada ankaradan gidecek olan arkadaşlar için kütahyalılar diye bi firma var.Onun dışında hiçbi firma gitmiyomuş kütahyaya.Sanırım birde sabah 7.30' da metro varmış.Ben o firmadan aldım sabah 9 'da binicem öğle 1.30' da orda olurmuşum.Saat 3 gibi falanda teslim olurum birliğime.

Ben de Metro'dan aldım. 3'e kadar beklememeni tavsiye ederim. Ne kadar erken teslim olursan işlemlerini de o kadar erken bitirirsin.

Ben İstanbuldan 9.30 a aldım bileti. 4 de falan anca varırım oraya. İstanbuldan saatler biraz ters mecbur böyle gidecez bakalım hayırlısı.

• quote:

Orijinalden alıntı: .ZeuS.

quote:

Haklısın.O zaman bi yemek yer hemen giderim birliğime.1 saat öncedende gitsem benim için kardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: hecatomber

quote:

Orijinalden alıntı: abstruseozgur

ya arkadaşlar antalyadan giden varsa hangi firmayla gidicez bulamadım düzgün bir firma

Özgür biz Kamil Koç'tan sabah 7:00 otobüsünden aldık. Ama bilmiyorum yer kaldı mı.. İnternet sitesinden yer sorgulayabiliyorsun.

Az önce gittim aldım kamil koçtan 48 numara koltuktayım. Zaten binerken otobüse buluruz heralde birbirimizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: zekvesvas

quote:

Orijinalden alıntı: unfeigned

quote:

Orijinalden alıntı: vosvos450

quote:

Orijinalden alıntı: unfeigned

quote:

Orijinalden alıntı: vosvos450

ha bi de herkesin dediği süper bir yere düştüğümüz ama dağıtım sonra kütahyayı özleyeceğimiz , tek sorun soğukmuş. ben izmirde yaşıyorum burası bile kışın soğuk, doğuya çıkanları görelim, halimize şükredelim...

bende izmirden kardeşim neresinden?

üçyol. sen?

yeşilyurt :)

BENDE İZMİR ÜCYOL . BILETI ALDIM ANADOLU SEYAHATTEN ZTN DAHA GUZEL GIDEN ARABA YOK GIBI
    CUMARTTESI 9.00 SELAMLAR ( 11,30 du degıstırdım )

izmirden kütahtaya anadolu turizm ile gidenler 3 oldu sanırım :) araba görüşelim bende 54 numaradayım unfeigned kardeşim de 24 numarada...

• arkadaşlar ankara'dan giden ve bilet almamş olanlar için cazip bir fırsat var. cumartesi sabah 7 treni ile ankara dan eskisehire (hızlı tren) 1.5 saat, eskisehir den kütahya merkese normal tren 1 saat 15 dakika..

fiyatı asker tarifesi 12 tl.

otobüsten daha hızlı ve ekonomik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Namaste. -- 10 Aralık 2009; 15:38:59 >
  • Arkadaşlar inzibat vs. davası yok, onun için elinizi kolunuzu sallaya sallaya rahatça gezin.

Kütahyanın soğugu çok kötüdür, onun için yanınıza

KAZAK-ELDİVEN-KAR MASKESİ-İÇLİK-KIŞLIK YÜN ÇORAP-
    Almadan gelmeyin.

Sıcak şehirlerden gelen arkadaşlar, kütahyayı kendi memleketinzi gibi sanıp yanınızda montunuz berenizi almadan gelmeyin, otobüsten iner inmez donarsınız,

birliğe teslim olmadan hasta olursunuz kimse yüzünüze bakmaz

Burda askeri şartlarda değil kütahyanın kötü hava şartlarıyla uğraşacaksınız.

ona göre hazırlıklı gelin.
  • eskişehirden var mı giden sadece ben miyim acaba
  • beyler niğdeden direk araba olmadıgından yarın aksam 20 de afyona yola cıkıyorum
    umarım afyondan kutahyaya araba bulabılırım
  • @biyo.ademaktas
    Tertip yolun oldukça uzunmuş Başta sana olmak üzere tüm arkadaşlara hayırlı yolculuklar

Bende biletimi ayarladım, Bursa üzerinden aktarmalı geliyorum, Bursa otogardan otobüs hareket saati 12:00, İnşallah 14:30 - 15:00 gibi Kütahya otogarda olacağım, bende tahmini o civarlarda otogarda olurum diyen arkadaşlar varsa birlik olalım

Kalın sağlıcakla...

Edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ally_DH -- 10 Aralık 2009; 17:03:30 >
  • Afyondan her dakika araç bulabilrsiniz.
  • gece 3 buçuk gibi afyona inecem o saatte bile bulabilirmiyim??
    birde kesinlikle almamız gereken nedir orda bize vermedikleri
    biraz bilgilendirirsen sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mersahin

eskişehirden var mı giden sadece ben miyim acaba

Ben de eskişehirden gidiyorum hocam.
  • Tertipler ben de biletimi kestim.Yarın gece 12de kütahyalılar otobüsüyle gidiyorum.
  • İstanbuldan.
  • bandırmadan sevgilerle.
  • 319'da oradaydık.sizlere kolay gelsin. varsa merak ettikleriniz yardımcı olalım...
  • şimdi burda yazılanlara göre önceden almış olduğum yeşil iç çamışırlarını da götürüyorum, umarım orda sorun çıkmaz boşuna hamallık yapmış olmam.
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.