Şimdi Ara

HAVA ER EĞİTİM TUGAY KOMUTANLIĞI - KÜTAHYA (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.748
Cevap
13
Favori
734.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    istanbuldan cumartesıı sabah 9 da aldımm biletii 3bucukta orda oluyomuss geç kalırmıyım
  • Beyler ben uzun dönem 81 e 2 havacı olarak yaptım. Benden size sadece kısa bir tavsiye. Acemilik bittikten sonra şurası çıkmış batıdaymış burası çıkmış doğudaymış diye kasmayın. Birliklerin içerisinde herşey var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .ZeuS.

Ya Ankara'dan Kütahya'ya Hızlı Tren'den bahsediliyor ama seferlerini bulamadım. Otobüsle 4,5 saatmiş. Hızlı trenle daha iyi olur diye düşünüyordum ama sanırım Eskişehir'den daha ileri gitmiyor.

ben hızlı trenle eskişehire gidecem ordan zaten kütahyaya DMU set denilen trenler var 1 saat 20 dakikada kütahya oluyo cumartesi saba7 hızlı trenle eskişehirdeyim saat 1 de de Kütahyaya gidicem DMU Set ile

• selam tertipler.bende kütahya ya düştüm hayırlısı olsun hepimize.hızlı trenler eskişehir ordanda kütahya yapmak niyetindeyim.ne dersiniz?
  • Arkadaşlar Gaziantep'ten var mı?
  • tertipler şimdi çamaşırlar mavi alıyoruz dimi
  • mavi çamaşır almak daha uygun diyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: topgunace

mavi çamaşır almak daha uygun diyorlar.

sağol tertip
  • istanbuldan varmı kütahya çıkan tetipler.hepimize hayırlı olsun.
  • quote:

Listeye baktım. Forumdan 47 kişi olmuşuz bile. Dayanışma had safhada olacak galiba

tertipler banada kütahya çıktı aranızdayım :) bu arada liste nerde bende ekleyim adımı....
  • aynen liste nerde bende eklim.

quote:

Orijinalden alıntı: mühendis14

quote:

Listeye baktım. Forumdan 47 kişi olmuşuz bile. Dayanışma had safhada olacak galiba

tertipler banada kütahya çıktı aranızdayım :) bu arada liste nerde bende ekleyim adımı....
  • arkadaşlar havlu falan veriyorlar değil mi?
  • tertip al bence yanına ne olur ne olmaz.vericeklerini tahmin ediyorum ama.

quote:

Orijinalden alıntı: ckul

arkadaşlar havlu falan veriyorlar değil mi?
  • soğuk bir yermiş tahminen kalın içlikler almak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ckul

arkadaşlar havlu falan veriyorlar değil mi?

Gerekli tüm eşyaları oradan veriyorlar veya satın alabiliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: topgunace

soğuk bir yermiş tahminen kalın içlikler almak lazım.

Evet soğuğu meşhurmuş zaten. Sağlam hazırlıklı gitmek lazım diyorlar.

• Arkadaşlar ben Cumartesi 7:30 Metro otobüsünde olacağım. Aynı otobüste olacak arkadaşlara duyurulur. 4 numaralı koltuk
  • quote:

Orijinalden alıntı: hecatomber

Merhaba tertipler, ben de geliyorum.

Tek derdim çantaya doldurduğum yeşil donlardı (12 çift don, 3 çift içlik) zira belli olmadan biraz önce çamaşır makinesine atıp yıkamaya başlamıştık :) haliyle artık değiştirme şansım yok. (zaten alışverişi istanbul'da yaptım ama antalyadayım şu an)

İçten içe havacılık da istiyordum. üstüne bir de sonuçları beklerken konuştuğum lise arkadaşımla da tertip olduk :) okuduklarım da beni daha mutlu etti.

12'sinin sabah 7.00'da Antalya'dan yola çıkıyoruz. 12 gibi Kütahya'dayız.

otobüs değil arabayla gidiyorsunuz sanırım ? otobüsse beraber çıkalım olmadı
  • ya arkadaşlar antalyadan giden varsa hangi firmayla gidicez bulamadım düzgün bir firma
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.