Şimdi Ara

HAVA ER EĞİTİM TUGAY KOMUTANLIĞI - KÜTAHYA (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.748
Cevap
13
Favori
734.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gittiğime gideceğime pişman oldum sayılır eğitim bölüğüne düşenlere allah sabır versin . 325 ks dnm dedeniz :)
  • sınıfı : hv.k.k./muhabere
    özellik : mebs cihazları bakım yardımcısı

son teslim tarihi 30.05.2009

insallah hakkımızda hayırlısı olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musti_114 -- 21 Mayıs 2009; 23:52:33 >
  • Şimdi sülüsü alıp geldim.

30 Mayıs da teslim olucaksın dedi.8,45 ytl para verdi Sülüs de '' Piyade / Hizmet eri '' diyor galiba amele olucam
  • ARKADAŞLAR BEN 88/4 İSTİHKAM ERİYİM DİYARBAKIR İNŞAAT TABURUNDA ASKERLİK YAPIYORUM BENİ DİNLEYİN SİLÜSTE HİZMET VEYA MEBS VS VS YAZANLAR SADECE FORMALİTEDEN İBARETTİR BUNU UNUTMAYIN HİZMET ERİ YAZAN ARKADAŞ 1 35 TE DAĞITIMA GİDERSİN BENCE HİZMET ERİ OLMAK DAHA İYİ AKLINIZDA OLSUN SAYGILAR
  • Haydiii 89/2 Gidenler...

Toplanalım Artıkkk

Bizim Tertipler Eklesin Beni Görüşelim.. Rocc3mo@hotmail.co.uk

Ekleyinn....

89/2 KIRIKKALE...
  • 89/2 aydından kütahyaya perşembe teslim olcm köylümle var bide aynı yere düştük bu sene aydının 3/1 i kütahyaya gidio nerdeyse toprağım çok olcak gibi
    karaboga12@hotmail.com msn adresim tanışalım
  • Beyler bizim silüsler neden bozuk ya normalde 21-23 arası teslim olunuo bizi 28-29 fln hele ben 30'unda teslim olcam.Arkşlarımız çantalarını hazırlarken biz şafak 7 saycaz adama koyar o be.
    Nyse son düzlüğe girdik ii eğlenip gezin hee nizamiyenin kapısından girdikten sonra aklınızda keşke şunu yapsaydım die herhangi bi pişmanlık belirtisi olmasın yeyin,için,gezin,tozun
  • benimde 30 mayıs teslim ama cumartesiye geliyor hafta sonu teslim olupda napcam orda nöbetçi subaylar falan olur acaba pazar binsemde pazartesi teslim olsam birşey olurmu ?
  • GUNLER AZALDIKCA STRES ARTIO VALLA ŞAKA MAKA AMA 4 GÜN KALDI...
  • İnsanın birşey yapasıda gelmiyorki
  • sabah akşm içiorum boş kafayla 460 düşünülmüo
  • Tertipler gittiniz herhalde kimsede çıt yok anasını satımm
  • şimdi herkes cumartesimi teslim olacak?
  • vllh 2-3 kişi biliorum c.tesi teslim olcak diğerleri 27-28-29 fln yazmışlar
  • Selam arkadaslar, bende bu foruma bakarak kütahya hava er eğitim tugayi hakkında olumlu olumsuz düsünceleri yazilari okudum.

Bende 89/2 olarak 30.05.2009 cumartesi günü Sakaryadan Gelecegim. Acaba Sakaryalı olan arkadaslar varmıdır burada. Ben gündüz 11 de cıkacagim buradan aksam 4 gibi felan kütahyada olacagim. Sakaryalı olan yada tanısalım diyen varsa gfxnet@mackolik.com adresini ekleyebilirler. Şimdiden hepimize hayirli tezkereler..
  • sabah 11:30 da izmirden binip 230 gibi teslim olucam sivildeki son gecem hala askerlik psikolojisi konmus degil ustume bende mi sorun var yoksa gidincemi gorucem psikolojiyi anlamadim gitti :D
  • bende 10 da binicem sabah 5 6 gibi ordayım 2 3 gbi teslim olurum piskolojim bozuldu
  • Banka kartı veriyorlarmı orda veriyorlar ne zaman veriyorlar yani yanımda götürdüğüm parayı üstümde tasımak istemiyorum mesala karta yatırıp ufak miktar üstümde tasımak için ?
  • akbank in kartini veriolarmis orda arkadas oyle yazmis/parayida yatirabilion tabi icerde herturlu alisveris icinde ( su,telefon karti ) karti kullanabiliomussun anladigim kadariyle
  • Sabah 5 6 gibi yola çıkıcam öğleye doğru orda olur yemek yedikten sonra teslim olurum.

Götürdüklerim
    Vatka (bot için)
    Yüz havlusu
    Sigara 2 paket
    2 tane kilit
    Traş bıçağı
    Traş köpüğü
    Dove kalıp sabun
    Siyah çorap
    5 er tane yeşil kilot atlet
    Arko krem ufak tüp
    200 lük telefon kartı
    Para ve boyna asılan cüzdan
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.