Şimdi Ara

Hatsune Miku: Project DIVA F için kardeşlik aranıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Miku ve anime severlerin kaçırmaması gereken bir ritm oyunu. 103 TL oyunun fiyatı. Kardeşlik arıyorum acilen, kk mevcut

PROJECT DIVA F ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crimson Knight -- 10 Eylül 2013; 21:52:27 >

•  Hatsune Miku: Project DIVA F için kardeşlik aranıyor

Şimdi oyun hakkında daha fazla bilgi isteyenler olur. Senin açtığın ana konunun linkini verelim Kendi silahınla vurma mod: DEVREDE:

Ana Konusu.

Aylar önce Capon PSN'den indirip demosunu oynamıştım.
    Görsel olarak gerçekten çok etkileyiciydi. Cıvıl cıvıldı. 3D ile şölen yaşatır.

Oyunun "asıl oğlanı" olan müzikler ise tabii ki kulağa hitap ediyordu.

Ama bence 100 TL'lik bir oyun değil. Gerçi kardeşlikle zaten hak ettiği değere (50 TL) düşüyor.

Yavuz reiste oyunu beğenmiş.

• Oyun süper bence ,vocaloid müzikleri seven herkes oynamalı.Ben psp'de suyunu çıkarmıştım bu oyunun ,ps3'te demosunu oynadım gözlerimi yordu çok ondan yanaşmadım.Ama tavsiye ederim çok eğlenceli oyun.
  • Oyun canavar canavar. Projeksiyon ile oynuyorum. Odanın içi tam disco oldu. Kopalım gençler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Only Love

Oyun canavar canavar. Projeksiyon ile oynuyorum. Odanın içi tam disco oldu. Kopalım gençler.

Diyorsun?

Projeksiyon ile, hele de 3D ise bu projeksiyon, resmen diskoyu insanın ayağına getirir bu oyun.
    />
  • Evet, 3D desteği mevcut oynadım birkaç defa 3D olarak. Yaşanılması gereken bir tecrübe.
  • Teşekkürler I-C-O, iyi fikir ancak ana konunun linkini ya koymayı unuttun ya da ben tıklayamadım. İlk mesaja ekledim o yüzden, belki bilmeyenlerin ilgisini çeker. Gerçi haziranda demosunu oynayana kadar ben de bilmiyordum.

Oyunun 3D olduğundan şimdi haberim oldu, artık daha çok istiyorum almayı. Bu kadar seveni varsa hala bir umut vardır kardeşlik için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crimson Knight

Teşekkürler I-C-O, iyi fikir ancak ana konunun linkini ya koymayı unuttun ya da ben tıklayamadım. İlk mesaja ekledim o yüzden, belki bilmeyenlerin ilgisini çeker. Gerçi haziranda demosunu oynayana kadar ben de bilmiyordum.

Oyunun 3D olduğundan şimdi haberim oldu, artık daha çok istiyorum almayı. Bu kadar seveni varsa hala bir umut vardır kardeşlik için.

Rica ederim. Linki koymuştum, çalışıyor. Şu turuncu yazı. Hatta tekrar koyayım:

Ana Konusu.

Uygun birini bulman dileklerimle; hayırlı kardeşlikler.

• quote:

Teşekkürler I-C-O, iyi fikir ancak ana konunun linkini ya koymayı unuttun ya da ben tıklayamadım. İlk mesaja ekledim o yüzden, belki bilmeyenlerin ilgisini çeker. Gerçi haziranda demosunu oynayana kadar ben de bilmiyordum.

TR'de bu tarz oyunları bırak Japon kültürüne ilgi duyan birisi görürsen haline şükret dostum.

Bizim insanların düşünce yapısı malesef sığ. Japon bayan arkadaşlarıma bir kız arkadaşım basit adi kadınlar bile dedi daha ne diyeyim. :)

Böyle bir kızla ne konuşabilirim ki. Senden daha iyilerdir diyerek ilişkiyi kestim hemen. Gerçi başka olaylar da vardı ama onları anlatmaya gerek yok.

Oyunun 3D'si hoşuma gitti. Kesin oyna derim. Mecburen PSN'den alacaksın kutulu getiren spotçu bile yoktur bu oyunu. Umarım bu oyuna ilgi duyan bir tanıdık bulursun. Kolay gelsin.

• quote:

quote:

TR'de bu tarz oyunları bırak Japon kültürüne ilgi duyan birisi görürsen haline şükret dostum.

Bizim insanların düşünce yapısı malesef sığ. Japon bayan arkadaşlarıma bir kız arkadaşım basit adi kadınlar bile dedi daha ne diyeyim. :)

Böyle bir kızla ne konuşabilirim ki. Senden daha iyilerdir diyerek ilişkiyi kestim hemen. Gerçi başka olaylar da vardı ama onları anlatmaya gerek yok.

Oyunun 3D'si hoşuma gitti. Kesin oyna derim. Mecburen PSN'den alacaksın kutulu getiren spotçu bile yoktur bu oyunu. Umarım bu oyuna ilgi duyan bir tanıdık bulursun. Kolay gelsin.

Çok haklısın, Japonları o gördükleri konulu filmlerdekilerden ibaret sanıyor milletimiz. Kızlarına o gözle, erkeklerine yumuşak gözüyle bakıyorlar Animeler çocuklar için çizgi film, mangalar renksiz sıkıcı çizgi romanlar oluyor çoğu kişi için. Hatsune Miku konserine gidenlere de deli gözüyle bakarlar

@I-C-O: Şimdi gördüm dostum, geçende ben tıklayamamışım cidden

• Yarın bu oyun ile ilgili projeksiyondan bir video çekeceğim ama 3D çekmeyeceğim çünkü gözlükle pek uğraşmak istemiyorum.

Videoyu yarın gece yüklerim YouTube'a.
  • İnşallah 1 haftaya kadar makina alacağım oyunları sattım hayırlısı
    birde ispanyolca kursuna başladım :)
    bu tarz oyunlara bayılıyorum ya

kuroko no basket animesini izliyorsanız ova'sı çıkmış izleyin derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: zack06

İnşallah 1 haftaya kadar makina alacağım oyunları sattım hayırlısı
    birde ispanyolca kursuna başladım :)
    bu tarz oyunlara bayılıyorum ya

kuroko no basket animesini izliyorsanız ova'sı çıkmış izleyin derim

İkinci sezon ne zaman?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rai-gy kullanıcısına yanıt
    october sanırım ama bi bakmak lazım
  • quote:

Yarın bu oyun ile ilgili projeksiyondan bir video çekeceğim ama 3D çekmeyeceğim çünkü gözlükle pek uğraşmak istemiyorum.

Merakla bekliyoruz hocam, umarım daha çok kişinin ilgisini oyuna ve seriye çeker
  • Only Love

Maalesef dediğin gibi reis Yavuz. Güzel ülkemizin güzel oyuncularının oyun kültüründe hiç Capon esintileri ne yazık ki yok.

Oysa insanda iz bırakan, içine çeken ve köklü serilerin çoğu Japon işidir. Ama bazı Japon oyunlarına da sitemim var. Oyun, mis gibi Capon oyunu ama bakıyorsun karakterlerin milliyeti de, tipi de, ismi de Amerikan.
    Japonların yerel çizgisini taktir ederim, batı kültürüne kapılmamalılar. (Gerçi pek çoğu üzülerek söylüyorum ki savaştan sonra kültürlerinden uzaklaştılar bizler gibi)

Bu arada videonu bekliyoruz.

Crimson Knight

Bu sefer kendi silahımla vurdum.

zack06

İyi dayandı emektarın, yeni PS3'ün hayırlı uğurlu olsun Zack-can.
    İspanyolca'yı çöz tabii, sanırım düğün yakın.

• quote:

Yarın bu oyun ile ilgili projeksiyondan bir video çekeceğim ama 3D çekmeyeceğim çünkü gözlükle pek uğraşmak istemiyorum.

Hocam incelemeyi bekliyoruz hala. Bu arada TR PSN'den mi almıştın oyunu? Dikkat ettim de US PSN'de 3D yazarken TR'de 3D olduğu yazmıyor. Umarım 3D vardır, gerçi aynı fiyatlar ama TR'den almayı tercih ederim.
  • Şehir dışından yeni geldim dostum. Videoyu bu geceye YouTube'a koymayı düşünüyorum. Çektimde montajı uzun sürüyor render vb. Koyucam videoyu geceye kısmetse.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.