Şimdi Ara

Hatsan Mod 85 Sniper Vortex Mi Zoraki HP 01 Ultra Mı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, hobiye yeni başladım aslında av yapmıyorum amacımda av değil hedef vurmak. Terasa hedef kağıtları astım orada atış talimi yapıyorum şehir içi olması biraz sıkıntı oluyor o yüzden susturuculu bir tabanca veya tüfek almayı düşünüyorum. Şuan ekol es 66 var elimde yeni aldım sayılır. Hatsan Mod 85 Sniper Vortex veya Zoraki HP 01 Ultra düşünüyorum hangisinden alayım bilmiyorum. Bir yandan ekol es 66 var diye tüfek düşünüyorum bir yandanda zoraki hp 01 ultra nın isabet oranının mod 85 sniper vortex ten iyi olduğunu duydum kullanan arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim hangisini seçmeliyim neden birde ben özellikle isabet oranı için alacağım, atışlarımı geliştirmek için bunuda göz önünde bulundurursanız sevinirim.Kesinlikle susturucu ve dürbün düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler

• Oncelikle susturucu degil moderator diye geciyor hobide. Mod 85 e moderator takilmiyor diye biliyorun ucunda bulunan plastik moderator islevsiz. Yani ses kesme olayi yok. Zaten yaylida sesi cikan havadan cok silah yaptigindan moderator cok etkilemiyor diye okudum.

Zorakiyi ne kullandim nede yakindan gordum ama dipcik moderator durbun takanlar var. Tabiki etkili mesafe yayli tufek kadar olamaz.

Co2 silahlar kullandiginiz gibi ses yapmaz. Co2 tufek bakabilirsiniz crossman vs.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: S,W,A,T

Oncelikle susturucu degil moderator diye geciyor hobide. Mod 85 e moderator takilmiyor diye biliyorun ucunda bulunan plastik moderator islevsiz. Yani ses kesme olayi yok. Zaten yaylida sesi cikan havadan cok silah yaptigindan moderator cok etkilemiyor diye okudum.

Zorakiyi ne kullandim nede yakindan gordum ama dipcik moderator durbun takanlar var. Tabiki etkili mesafe yayli tufek kadar olamaz.

Co2 silahlar kullandiginiz gibi ses yapmaz. Co2 tufek bakabilirsiniz crossman vs.

Öncelikle cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Terasta atış yapmak için bu silah (mod 85 vortex) çok güçlü diye duydum araştırmam öyle yani ve ses yaparsa çok sıkıntı olur çünkü şehirin içi olduğu için ve tabanca gibi az seste yapmaz diye düşünüyorum terasta atış yaparken yanlışlıkla saçma fırlar aşağı falan diye düşünüyorum o yüzden sorun olabilir zoraki çok ses yapmıyor diye duydum moderatör çok şart değil ses yapmazsa ama Dürbün düşünüyorum reddot baktım oda çok pahalı en iyisi Dürbün sanırım şuan zoraki hp 01 ultra ya daha yakınım ama kaç metreye kadar etkili bilmiyorum bilginiz varsa yardımcı olursanız sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: casper04

quote:

Oncelikle susturucu degil moderator diye geciyor hobide. Mod 85 e moderator takilmiyor diye biliyorun ucunda bulunan plastik moderator islevsiz. Yani ses kesme olayi yok. Zaten yaylida sesi cikan havadan cok silah yaptigindan moderator cok etkilemiyor diye okudum.

Öncelikle cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Terasta atış yapmak için bu silah (mod 85 vortex) çok güçlü diye duydum araştırmam öyle yani ve ses yaparsa çok sıkıntı olur çünkü şehirin içi olduğu için ve tabanca gibi az seste yapmaz diye düşünüyorum terasta atış yaparken yanlışlıkla saçma fırlar aşağı falan diye düşünüyorum o yüzden sorun olabilir zoraki çok ses yapmıyor diye duydum moderatör çok şart değil ses yapmazsa ama Dürbün düşünüyorum reddot baktım oda çok pahalı en iyisi Dürbün sanırım şuan zoraki hp 01 ultra ya daha yakınım ama kaç metreye kadar etkili bilmiyorum bilginiz varsa yardımcı olursanız sevinirim

Terasta kac mt atisi yapacaksiniz bilmiyorum fakat 20 mtyi gececegini sanmiyorum bu mesafede her havali is gorur.

Zorakide 5.5 pelletin agir kaldigindan cok dustugunden bahsediliyor 4.5 daha uygun. Grupmanlari airgunturkten bulabilirsiniz. Her atista tam guc icin sanirim 5 pompa yapmaniz gerekiyor.

Tufek bina arasi cok ses yapiyor bende kral yayli sahibiyim evde temizlik yaparken silahi kurdum sonra piston bosa vurmasin diye pelelt koyup selamet bir yere atis yaptim fakat o ses oyle bir yanki yapti ki sanki atesli silah sıktım. Acik havada yeterince sessiz oysa ki.

http://www.airgunturk.com/index.php/Thread/25142-Zoraki-Ultra-50-100-metre-atislar/

Bu konuya bakmanizi tavsiye ederim.

Birde son bir ayda 100 tl zam geldigini biliyorum zorakiye

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: casper04

quote:

Terasta kac mt atisi yapacaksiniz bilmiyorum fakat 20 mtyi gececegini sanmiyorum bu mesafede her havali is gorur.

Zorakide 5.5 pelletin agir kaldigindan cok dustugunden bahsediliyor 4.5 daha uygun. Grupmanlari airgunturkten bulabilirsiniz. Her atista tam guc icin sanirim 5 pompa yapmaniz gerekiyor.

Tufek bina arasi cok ses yapiyor bende kral yayli sahibiyim evde temizlik yaparken silahi kurdum sonra piston bosa vurmasin diye pelelt koyup selamet bir yere atis yaptim fakat o ses oyle bir yanki yapti ki sanki atesli silah sıktım. Acik havada yeterince sessiz oysa ki.

http://www.airgunturk.com/index.php/Thread/25142-Zoraki-Ultra-50-100-metre-atislar/

Bu konuya bakmanizi tavsiye ederim.

Birde son bir ayda 100 tl zam geldigini biliyorum zorakiye

Terasta 15 20 metre atış yapcam ekol es 66 da 4.5 çelik bilye sıkıntı oluyordu ama 4.5 pellet denemedim sanırım 5.5 pellet alcam gibi kafamda zoraki hp 01 var ama moderatör ve red dot çok pahalı oluyor zaten en uygunu silahın 475 tl en az 200 tl de red dot ve moderator e gidecek 675 tl kafadan gidiyor pellet vs. derken bayagi masraflı olcak gibi bilemedim şimdi vazmı geçsem ne yapsam suan ekol es 66 var tatmin etmedi beni ne yalan söyleyim tüp değiştirme olsun çelik bilye olsun ne yapmalıyım sizce ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.