Şimdi Ara

Hatıra kostümler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi yıllar dilerim öncelikle. Ben ritoya bu konuda ticket attım ama rasgele geliyormuş acaba günahkar aşçı morgana vs kostümler ne zaman gelir

• Bazı hatıra kostümlerin açılma zamanları belli örneğin cadılar bayramında açılanlar(cadı nid), yılbaşında açılanlar(yeraltı avcısı tf), çin yeni yılında açılanlar(ejder kılıç riven) vs

Bazılarıysa rafa kaldırılmış, belirli bir açılma dönemi yok. Geleneksel Sej,Karma,Trundle gibi. Ama Rito arada sırada açıyor, ticketta da dendiği gibi rastgele. Sana özel mağazada da çıkabiliyor bu kostümler, açmadan önce 4 5 oyun morgana oynayarak çıkarabilirsin muhtemelen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam mesela istemediğim bi kostüm çıkarsa değiştirebilir miyim sonuçta 490 rp gizemli kostümler🙈

• Up :/

• ?
  • Hokeyci jax en sevdiğim jax skini bana özel mağazada çıktı direk attım parayı çektim kostümü dediği gibi sana özel mağaza gelmeden önce oyna çıkar inş. Bide eskiden markete gelmiş olabiliyor 2014 de sanırsam kış kostümleri markete gelmişti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen aynı şekilde sandıktanda çıkabiliyor du ama şimdiki durumu bilmediğimden bir şey diyemem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • olmaz mı yani
  • BRAUM BABA için yılbaşına akdar bekledim 8 aydır bekledim allahsız rito.
  • Ben de kapalı kostümler için bekledim ama yoklar :(

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.