Şimdi Ara

HATASIZ BOYAS­IZ 2009 MODEL 1.4 TDCİ TİTANİUM X PAKET FORD FİESTA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2009 MODEL 1.4 TDCİ TİTANİUM X PAKET FORD FİESTA

SEHİR : BOLU

YAKI TİPİ : DİZEL

KM: 48.000 (YETKİLİ SERVİS BAKIMLI TAMAMEN ORJİNAL KM)

RENK : SİYAH

DEĞİŞEN PARÇA : YOK

BOYALI PARÇA : YOK

DONANIM ÖZELLİKLERİ : TİTANİUM X PAKET

DETAYLAR İÇİN :http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-hatasiz-boyasiz-yetkili-servis-bakimli-titanium-x-paket-86322649/detay/

Aracım 2009 model olup Ford Fiesta 1.4 TDCi Titanium X Paket dir.

Hata, Boya, Değişen, Kaza kesinlikle yoktur.

Fabrikadan çıktığı gibi tamamı ile orjinaldir

Aracımın Yedek Anahtarı, Kitapçıkları, Garanti Belgesi, Tanıtım DVD'si bulunmaktadır.

Ciddi alıcılara aracımın Şase ve Motor numaralarını verebilirim
     Tramer, Sigortacınız veya Turkcell 5664'den aracın kesinlikle kazası olamadığını öğrenebilirsiniz..

Aracımın çalışmayan veya hatalı hiçbir aksamı bulunmamaktadır

Tüm bakımları zamanında düzenli olarak yapılmıştır. 

Daima tek kişi tarafından kullanılmıştır.

45.000 km de olan aracım alındığı günden bu yana Yetkili Servis Bakımlıdır.

15.000 km ve 30.000 km bakımları Ankara Ford Otosan'da yapılmıştır.

En son 45.000 km bakımı ise  Ankara Ford Clinic'de yapılmıştır.

Alan arkadaş 60.000 km ye kadar hiçbir bakım yaptırmadan gönül rahatlığı ile aracına binicektir.

Aracın 4 adet jant ve lastiği sıfır alınmış ve henüz 4 aylıkdır.

Lastikler Lassa İmpetus markadır ve henüz 4.000 km yol yapmıştır.

Aracın düzenli olarak Boya Koruması yaptırılmıştır.

Donanım Özellikleri :

-Elektronik İklim Kontrollü Dijital Klima - Yol Bilgisayarı-Aux Girişi

-ABS Fren Sİstemi - Hız Sabitleme (Cruse Control)-Yağmur Sensörü - Far Sensörü-

-Direksiyondan Kumandalı Radyo/Cd/Mp3 Çalar - Karatılmış Arka Camlar - Çelik Jant -

-Elektrikli Ön ve Arka Camlar - Elektrikli Aynalar - Işık Paketi- İç Ortam Ambiyans Aydınlatma

Aracım için istediğim rakam: 33.250 TL 

(Abartmamak şartıyla bir miktar pazarlık payım mevcuttur.)

Eğer hatası, boyası, değişeni, kazası olmayan bütün bakımları düzenli olarak yapılmış sorunsuz tertemiz bir fiesta arıyorsanız emin olun şuan doğru aracı inceliyorsunuz.

İl dışından gelen arkdaşların ilanda belirttiğimin aksine araçda bir problem çıkması halinde bütün  masralarını cebimden karşılamaya hazırım.Arıcıma sonuna kadar güveniyorum.

ERDEM KARTALLIOĞLU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknofobi -- 1 Ağustos 2013; 12:27:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: teknofobi

Vereceğiniz 2.el araç ilanlarında aracın bulunduğu ili belirmek ve araç hakkında detay bilgiyi konu içinde vermek mecburi hale getirilmiştir.
    Bundan sonra verilecek ve aracın bulunduğu ili ve detay bilgiyi içermeyen ilanlar ilk uyarıyı mütakip silinecektir.
    Sadece link içeren mesajlar uyarı yapıldığı halde düzeltilmemesi durumunda silinecektir
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

quote:

Orijinalden alıntı: teknofobi

Vereceğiniz 2.el araç ilanlarında aracın bulunduğu ili belirmek ve araç hakkında detay bilgiyi konu içinde vermek mecburi hale getirilmiştir.
    Bundan sonra verilecek ve aracın bulunduğu ili ve detay bilgiyi içermeyen ilanlar ilk uyarıyı mütakip silinecektir.
    Sadece link içeren mesajlar uyarı yapıldığı halde düzeltilmemesi durumunda silinecektir

Uyariniz icin cok tesekkur ederim. Epeydir bu bolumu kullanmamistim, ilanda kisaca ozet bilgi verdim kusura bakmayin. Birazdan ilanda detayli bilgiyi ekliyorum.

Edit : Şu an gerekli detayli bilgiyi fazlasi ile ekledim, sanirim simdi olmustur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknofobi -- 24 Mayıs 2012; 18:39:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.