Şimdi Ara

Hatalı Başlık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Acaba pci express slotunu yan çevirebilcek bir aparat var mıdır?Yan çevirmekten kastım normalde anakarta dik duran ekran kartını anakarta paralel hale getircek bir adaptör icat edildimi
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• böyle şeyler duydukça 1 yaşıma daha giriyorum

sonuç ne olucak merakla takipteyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: aglarm

böyle şeyler duydukça 1 yaşıma daha giriyorum

sonuç ne olucak merakla takipteyim

Benim planım bir çeşit laptop yapmak bu zımbırtıda bu işi yapılabilir kılıcak
  • Buradaki ürün ihtiyacınızı görecektir sanırım.
    Ürünün ismi "pci riser" olarak geçiyor kendinizde araştırırsanız farklı yerlerden bulabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flatronx -- 9 Ocak 2013; 20:28:53 >
  •  Hatalı Başlık

Hatalı Başlık
  • Bu nerden aklına gelir insanın ya
  • Cok mantıklı birsey aslında. Yerden tasarruf cok büyük olur,kasa küçülür(bunun iyi-kötü olduğu tartışılabilir). Aslında ekrankarti da anakart gibi kullanılabilir. Yani gpu takip çıkarılabilir bisey olabilir. Pcb ve soğutucuya,belleklere fazla para vermeyiz. Evet biraz saçma geliyor ama teknoloji yeni fikirlerle gelişir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flatronx

Buradaki ürün ihtiyacınızı görecektir sanırım.
    Ürünün ismi "pci riser" olarak geçiyor kendinizde araştırırsanız farklı yerlerden bulabilirsiniz.

Tamda aklımdaki şey bu çok saolun ama kafama takılan bir iki soru var...
    1- Acaba kayıp olurmu mesafe artıcak dolasıyla diençte artar böylece kayıp oluşur diye bir teorim var.
    2-güncel bir ekran kartı için pci express 16x kullanıyoduk demi (bunun gibihttp://www.datakurtarma.com/tr/m-147-ceviriciler/s-512-pci_pci-e_riser_card/i-960-tek_slot_pci-express_16x_riser_kart/ )

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.