Şimdi Ara

Hat değerlerim normal mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Daha önce 16 mbps hız aliyordum. Türk Telekom hattinizda kopma var diyerek hizimi düştü sizce değerler 16 mbps için uygun değil mi?

@XpressMusic34 hocam rica etsem bakar mısınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba hattınız 16 destekliyor. Paketiniz destekliyor ise arayıp hız profili güncellemesi yaptırabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 13 yıllık müşterisiyim son 3 yıldır 16 Mbps kullanıyorum paketim o şekilde şuan ama neden düşürdüler anlamadım. Cevabın için teşekkür ederim@XpressMusic34

• arayım arıza kaydı bıraktınız mı hiç ? Arıza kaydı olunca genelde ilk olarak hızı düşürüyorlar.

• 31 Eylül tarihinde güzel bir yağmur yağmıştı o zaman bıraktım. 01 Kasım tarihinde hızımı artırın diye kayıt açtım bekliyorum. Kayıt esnasında hattınızda çok kopma var yine de yükseltme için kayıt açalım dediler. Şuan beklemedeyim.

• 100 Megabit kaldırır bu hat vdsl'e geçin 2021 yılında 0.8 megabit upload kullanmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bluepower -- 2 Kasım 2020; 14:26:14 >
  • byagressif B kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.

• ADSL olmasına rağmen hat değerleriniz güzel. VDSL varsa geçiş yapabilirsiniz.

• Merhaba daha önce hattıma VDSL istedim. Aşağıdaki şekilde yanıt aldım.

quote:

Tarafımızdan yapılan kontrollerde alt yapınızın VDSL alt yapısına uygun olmadığı tespit edilmiştir. Alt yapı çalışmalarının hızlanması ile ilgili talebiniz iletilmiştir

Farklı sorgulamalar da 53 mbps hız alabilirsiniz diyor fakat port yok deniliyor.

• Arkadaşlar hattım tekrar 16 mbps oldu. Sizce değerler nasıl?

• byagressif B kullanıcısına yanıt
    Gayet iyi güle güle kullanın :)

• Beklenilen oldu hattımın alt yapısı VDSL olarak güncellenmiş. Az önce VDSL 35 mbps için başvuru yaptım.

quote:

07/11/2020 tarihine kadar Yuksek Hiza Hos geldin Kampanyasi kampanyasina katiliminiz tamamlanacaktir. B001

Böyle bir mesaj geldi. Bağlantı sonrası hat ve hız değerini resim olarak ekleyeceğim.

• 24 saat sonra yeni bir mesaj geldi.

quote:

Yuksek Hiza Hos geldin Kampanyasi paketine katiliminiz icin calismaya devam ediyoruz. Islemleriniz tamamlandiginda sizleri ayrica bilgilendirmis olacagiz. Iyi gunler dileriz. B001

Ayrıca bu gün sabah saatlerinde bağlı bulunduğum santralden aradılar portunuz VDSL olarak değiştirildi müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz denildi. Müşteri hizmetleri ise telefonda başvurunuz beklemede 2 ila 15 gün içerisinde gerçekleşir diyor.

Beklemeye devam.

Konu hakkında fikri veya tecrübesi olan var mı?

Ayrıca başvuru animdan bu yana kesintisiz adsl kullanmaya devam ediyorum.

• Evet arkadaşlar VDSL geçişim tamamlandı. Başvurumdan 36 saat sonra aşağıdaki mesaj geldi.

quote:

Degerli Musterimiz, evde iste internet kampanyaniz/paketiniz aktive edilmistir. Kampanya/paket ucretine ek olarak varsa devam eden baglanti veya modem taksitleriniz ayrica faturaniza yansitilacaktir. Iyi gunlerde kullanmanizi dileriz. B001

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.