Şimdi Ara

Hastaneleri dolduran hastalık hastası teyzeler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu teyzeler yüzünden devlet hastanelerinde yer bulamaz randevu alamazsınız. Hasta olduklarından değil tamamen endişelerinden gelirler hastaneye. Tüm hasta bekleme koltuklarına oturmuşlardır ve size yer yoktur. Normalde en fazla 10 dk olan muayene süresini bu teyzeler 20 dk yaparlar. Doktorun başının etini yerler. Soru yağmuruna tutarlar. Sıranızı beklerken 3-5 tanesi grup olup dır dır yapip kafanızı şişirler. Hayattan soğursunuz.

Bu teyzelerle karşılaşmamak adına 3 senedir hastaneye adım atmıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 70 yaşında endişeden hastayane gelmek gayet normal zira o yaşlarda ufak bi soğuk algınlığın olsa zatüreye dönüp ölme ihtimalin yüzde 50

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rajeesh -- 5 Ekim 2019; 16:48:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

70 yaşında endişeden hastayane gelmek gayet normal zira o yaşlarda ufak bi soğuk algınlığın olsa zatüreye dönüp ölme ihtimalin yüzde 50
    Hasta insan yüzünden, konuşmasından, yürümesinden belli olur. Bu teyzeler cin gibi cin. Seni beni gömerler öyle diyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yav he he
  • Zaten hasta olunacak yaştalar ve anlamadığın bir şey var o da kadınlar menopoza giriyor yaşlandıkça. Menopozda seni koruyan tüm hormonlar geri çekiliyor. 40 yaşından sonra her kadın hasta sayılıyor zaten onlar gitmeyecek de kim gidecek hastaneye pardon da?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.