Şimdi Ara

Hastanede Heyet'e çıkmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar tecilimi bozdurup Mayıs ayında gitmeye karar verdim tabi ilk tecil zamanı sağlık problemlerim olmasına rağmen hastane sevk istememiştim o işlemleri tecili bozdurduktan sonra Mart ayında Gata'ya sevkimi isteyip birkaç bölüme kontrole gittim. Bu bölümlerden biride kardiyolojiydi, benim daha önce kalpte ritim bozukluğundan dolayı geçirmiş olduğum bir anju operasyonu vardı başarısız geçmişti fakat ilerleyen zamanda ilaç tedavisi ile düzeldi daha sonraki yıllarda birkaç kez kontrole gittim problem yoktu taki askeri hastaneye sevk olayına kadar orada kontroller yapıldı yine ritim bozukluğu çıktı yüksek seviyede birkaç hafta hap tedavisi uygulandı pek faydası olmadı bana askerliğinin 1 sene ertelenme durumu var dendi ben de doktora bunun benim için çok büyük sıkıntı olacağını belirttim askere gideyim o zaman şekilde konuşma yaptım bana seni heyetin karşısına çıkaralım dedi olay kısaca böyle. Bu heyet karşısına çıkma ve olabilecek bir askeri yetersizlik belgesi alma ihtimalim gibi konularda tecrübe sahibi olan arkadaşlar kısaca sürecin nasıl devam ettiği oradaki olabilecek olan heyet karşısındaki olaylar hakkında bilgilerinizi sunarsanız sevinirim. 🙂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IronyOfFate -- 22 Nisan 2017; 14:28:18 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Askeri hastane diye birşey kalmadı, sağlık bakanlığına bağlandılar.
    Net cevap için bunu incele.
    http://www.msb.gov.tr/Content/Upload/Docs/basin/Y%C3%96NERGE_SON.pdf
  • Konuyu gece açtığımdan olsa gerek öyle yazmışım askeri hastanelerin kaldırıldığını biliyorum zaten onu geçtim de koca yönetmelik tarzındaki yazıyı incelemek istesem bende bakardım da bilmek istediğim prosedürde olanlar değildi neyse eyvallah yinede.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 kez çıktım o kurula ne varsa aklına takılan yaz bana özelden yanıtlarım uzun uzun ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.