Şimdi Ara

Hastane'de sıra bitti!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sira beklemiyoruz artik
    Diyenlere bu resmi gosterin sahsen bu sabah benim randevumdur yanlis gormuyonuz 19 ocak 2018 te randevu ölmessem endoskopi olcam. Önceki konumhttps://forum.donanimhaber.com/sebepsiz-karin-guruldamasi-35-gun--129377991#129407765--
    Hastane'de sıra bitti!
    Hastane'de sıra bitti!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi #mosoko -- 16 Ekim 2017; 12:44:46 >

• 3 ay kalmış hocam şunun şurasında, sayılı zaman çabuk geçer.
  • Başından beri yalan olan durum.internetten randevu geldi diye sıra bitti palavrasini attılar,yandaşlarıda yıllarca yedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: usb2.0

Başından beri yalan olan durum.internetten randevu geldi diye sıra bitti palavrasini attılar,yandaşlarıda yıllarca yedi

Muayene icinde 21 gun onceden randevu aldim şaka gibi ülke
  • Bina alet vs. çok içinde yönetim sistem yok... maalesef..
  • Özelde bile 10 güne randevu alabiliyorum ancak.

Devlet çok sıkışık olunca herkes özele kayıyor , özel de facia bu sefer
  • Alacağın bölüme göre değişiyor. Örneğin ben endokrin için almak istediğimde 5 gün sonraya, dahiliye için ise ertesi güne verdiler.
  • aynı işlem için başka hastanelerdede bak daha erkene yaptırabilirsin, ne hastanesinde yapılırsa yapılsın dokdor kabul eder.
  • Akp den önce endoskopi mi vardı nankörlük etme sık dişini.
  • Şakşakçı gelmiş lan bir şeyi de eleştir
  • Kolonoskopi için o kadar ileri tarih biraz uzun bir süre. Alt tarafı bir optik kamera sokuyor kıçından, hava verip inceliyor rektumu bağırsağı. Girdisi çıktısı 10dk. Günde 3 hasta mı bakıyorlar en fazla ne yapıyorlar anlamadım ki. Ciddi idari boşluk var devlet hastanelerinde.

Bu arada sakın özel hastane demeyin, Suriyeliler yüzünden bütün alt ve orta kalite özel hastaneler dolu. Gelen hasta kitlesi de sizi baya bi hayattan soğutur.
  • quote:

Başından beri yalan olan durum.internetten randevu geldi diye sıra bitti palavrasini attılar,yandaşlarıda yıllarca yedi

Suanda hastane yerine evde bekliyorsun konuyu acan arkadas gibi. Bu da teknolojinin gelismesi sayesinde oldu. Ama bu iktidar bu teknoloji olayini oyle bir anlatti ki bugun yandaslar saglikta devrim diyor.

Devlet hastanelerinin durumu buyken bol bol ozel hastane acildi. Biraz parasi olan oraya gidiyor.

Simdi bu arkadas icin "ben bilmemne hastanesine gittim ayni gun randevu aldim" falan diyecek. Bazi hastanler yerine gore bos olabilir ama bu eskiden de ayniydi.

Rahmetli Erdal Tosun'u hatirlarsiniz belki. Kendisi trafik kazasi gecirmisti. O saatte sokakta olmasinin sebebi ancak o saatte diyaliz bulabilmesiydi. Bu mu saglikta devrim?
  • emekli babam şu devletin imkanlarından bi faydalanamadı gitti.ne zaman randevu almaya çalışsam 20 günden öncesine vermiyor.bizde hep özele gidiyoruz.

tişikkirlir akp.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanoto

aynı işlem için başka hastanelerdede bak daha erkene yaptırabilirsin, ne hastanesinde yapılırsa yapılsın dokdor kabul eder.

dokdor değildir o doktor'dur, hacıabim. önereceğin varsa arkadaşa yardımcı ol da ölmeden baktırıversin. olmadı bi telefonla halledersin sen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: #mosoko

quote:

Muayene icinde 21 gun onceden randevu aldim şaka gibi ülke

Niye o kadar gec ? Sira yok diye mi yoksa ilac verdiler diye mi ?
  • korucuk eğitim araştırmaya gel ben ordayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elle Lawliet

korucuk eğitim araştırmaya gel ben ordayım

O kac aya randevu verir
  • TANIDIGIN OLUNCA HİÇ SIRA BEKLEMIYORSUN..
    DENE BAK
  • Hastanede beklemedigine gore hastanede sira bitmis.

Siz gencler bilmezsiniz, eskiden muayene olmak icin 5 ay hastane icinde yatar kalkardik
  • Adam yol yaptı nankör herif. Sağlıktan önemli mi? Günde 3 öğün makarna ye bir şeyin kalmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilas -- 17 Ekim 2017; 10:6:28 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.