Şimdi Ara

HASTA OLUCAM ARTIK LÜTFEN BİRİ YARDIM ETSİN!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, öncelikler ilk defa bir konu açıyorum ve forum kurallarını ve kültürünü pek bilmiyorum. 1 saatlik uğraşımın sonucunda konu açmayı öğrendim sanırım :/

Yaşadığım bir probleme yardım etmenizi istiyorum. Bu problem kullandığım internet ile ilgili, ben oyun oynamayı çok seven biriyim, online oyun oynamayı seviyorum, CS:GO,League of Legends,Valornat,PUBG,Owerwatch,Paladins gibi oyunları oynamayı seviyorum ve uzun bir süredir oynuyorum.

Yaşadığım sorun ise şu;
    Bir oyun açık iken veya bir Program (İnternet kullanan) Google Chrome ile bir arama yaptığımda veya Youtube, Instagram, Twitter gibi sitelere girdiğim zaman !! önce internetim bir çubuk çekiyor ve kesiliyor 5-6 saniye sonra internetim tamamen kesiliyor (wifi ile bağlantı kopuyor) ve wifi ile tekrar bağlanmaya çalıştığım da !! wifi ile bağlanmama rağmen sanki ethernet ile bağlanmış gibi ethernet logosunun üstende bir kırmızı X işareti olan logo çıkıyor 4-5 saniye sonra internet tekrar bağlanıyor ve bu böyle her 2 dakika ila 5 dakika arasında sürüyor.
    zoom ile ders işlerken Whatsapp webi açamıyorum Hocalarıma yaşadığım problemi anlatamıyorum Devamsızlığım yüzünden her gün babamdan fırça yiyorum (şaka :D babamda bu sorunun farkına ama üzülüyor tabi) ha bu arada bu sadece benimbilgisayarımda oluyor, evdeki başka bilgisayarlarda falan bu problem yok

• Bilgisayarina ilk once yazimsal olabilir diye format atip tertemiz driverlarini kur eger sorun devam ediyorsa wifi kartini değistir kökten çözum olmuş olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Modem marka ve modeli nedir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam yaşadagınz sorunun aynısı bende de var pc den değil çünkü gece gayet düzgün çalışıyor şu virüs muhabbeti çıktı çıkalı yaşanıyor bu sorun bende hız düşmesi ping çıkması da çabası
  • astanca111 A kullanıcısına yanıt
    driverlarımın coğu güncel değil
    windowsumda güncel değil
    bencede tertemiz bi format+driver çekme vakti geldi teşekkür ederim deneyeceğim
  • Dedektif S. Holmes kullanıcısına yanıt
    Turkcell SUPERONLİNE kullanıryorum modelini bilmiyorum
    fiber altyapılı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.