Şimdi Ara

Hasarli Marspiyel sokulmesi,dayson illeti.hakkinda ..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Aracim transporter.
    Yanlarda marspiyel takili aldim ve surekli surtmelerden dolayi kirildi catladi. Bugun. Söktüm , takan vatandas daysonu resmen suvamis. Yenisini takmak istemiyorum. Dayson temizlemek malesef olmayacak puturlu yuzeyde , sormak istedigim , boyatsam experde cikarmi ? yani orasi aracin bir parcasi olarak. Siniflandiriliyormu. Konu hakkinda. Tavsiyelerinize ihtiyacim var .

Hasarli Marspiyel sokulmesi,dayson illeti.hakkinda .. Hasarli Marspiyel sokulmesi,dayson illeti.hakkinda ..

Yenisini takarsak tekrar kapanacak o bolge

2 cm. Enindeki resimdeki bolge. Boyali olarak degerlendirirmi exper ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hikmet_19 -- 3 Ekim 2021; 19:20:11 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Bizim de başımıza gelmişti ancak biz direkt kaportayı sürtmüştük. Eğer sadece pütürlü kalın boyalı yüzey boyanırsa sıkıntı olmaz. Biz boyattık. Ekspertizde boyalı olarak görünmedi ancak yeni sahibine bilgi vermekte fayda var. Daha sonra Fluence'de küçük çaplı benzer bir sıkıntı oldu. Ona müdahale etmedik. Yüzeyde kalın pütürlü boya olmadığı için bir yıl 7 cm çizikle gezdim ve o çizikle satmıştım. Siz yine ucuz kurtulmuşsunuz. Vida ile kaportaya zarar vermemişler.

• Orayı bu kadar sık vurduysanız tekrar marşbiyel taktırmayı düşünebilirsiniz aslında. Zira marşbiyel yokken vurursanız orayı boyatmanız gerekecek gene.

Ha ekspertizde sorun olmaz ama bence korumakta fayda var.

• cevaplar için teşekkürler , sizde yazmasaydınız konu başlığını atmosferikmi turbomu diye değiştirip araya bu soruyuda yazacaktım :)

• Megesli pütürlü yüzeyde boya makinesi çalışmaz. Anca exper boya/kaporta ustasiysa boyandigini anlar. Onun disinda boyandigi bile anlasilmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.