Şimdi Ara

Harun D. Kızları etkileme sanatı(Gelen mailler)(Güncel) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
79
Favori
73.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Smee

bu ne anasını satayım, ilişkiler taktiğe dökülmeye başladı.
    artık herkes, "yarın 4-4-2 çıkıyorum abi" diyecek.
    gerçekten iğrenç bi durum.
    zaten kızların üzerimizden ego tatminine gidip tamamen kukla amaçlı kullanma halleri seviyesizliğin tam göstergesi.
    böylesine taktiklerle anca, lise son ve üniversite dönemi ergen triplerinin artık "ben kadın oluyorum" triplerine dönüşen kızcıklar elde edilir. bu kızlarla da yaşanabilecek en güzel şey fiziksel hazlardır ki bunu hepimiz biliyoruz.
    kadın arıyorsak eğer, dürüst ve içten olmak yeterlidir, çünkü karşınızdaki toplumun nadir kumaşlarından bir KADINdır. böylelikle neyin ne olduğunu, kimin ne değer vereceğini bilen, "dersten sonra starbucksa gidiyoruz, ardacan da geliyor peliiiiin." tarzı ergenus hallerinden çıkmış hatta hiç girmemiş bir insan bulabiliriz. bunun için sağ gösterip sol vurmaya, aşkı kağıt üzerine dökmeye gerek yok. işinize yarasa dahi, ki benim yarasa en azından, kendimi rahatsız hissederim. çünkü karşımdaki insanın beni istemesi, benim ona kendimi açmayışımdan, gizemli olmamdan kaynaklanıyorsa, gitsin adventure oyunlarındaki sandıklardan anahtar çıkartıp mutlu olsun. patates beyinli meraklı kız istemiyoruz. karşılıklı her şeyi konuşabileceğimiz insan istiyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ImbaLanceD -- 27 Nisan 2010; 21:47:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kenjianatsu

Tam olarak yapacağın şu: Karşılıklı olarak isimlerinizi söylerken elini uzatıp kızın elini sıkacaksın. Buraya kadar her şey normal. Ama el sıkışma süresinin bittiğini hissettiğin anda kızın elini hemen bırakmak yerine 2-3 saniye kadar daha elini tutmaya devam edeceksin ve bu sırada keyifli bir şekilde gözlerinin içine bakacaksın. Sonra hafifçe gülümseyerek, sakince “memnun oldum” diyeceksin.

Bunu yapıyorum herkese sadece bayanlara değil.

• Paylaşım için teşekkürler.
  • İşe yarayabilir.. Anladığım kadarıyla elle tutulur bir kitap değil bu adamın kitapları yani PC üzerinden okunuyor.. Normal somut bir şekilde basılmış kitapları var mı bu adamın? PC'de okumak pek bana göre değil.
  • Adama para gönderince o da bize bunların pdf formatını mı göneriyor? Sitesine baktıgımda hep kısa kısa acıklamıs herseyi. Tam metinleri parayla satıyor.

Almaya gerek var mı? İşe yarıyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.B.V. -- 27 Ağustos 2010; 23:55:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: knotaqram34

Adama para gönderince o da bize bunların pdf formatını mı göneriyor? Sitesine baktıgımda hep kısa kısa acıklamıs herseyi. Tam metinleri parayla satıyor.

Almaya gerek var mı? İşe yarıyor mu?

Ek: Bunlar kızla çıkmadan önce yapılması gerekenlere benziyo. Ben hepsini uyguladım3 aylık konusmanın ardından kız bana mesaj bile attı ''seni seviyorum'' diye. Ben de seni seviyorum dedim. Ve cıkmaya basladık.

Bundan sonra ben kızı hayatımın merkezine koydum,alttan aldım,üstüne düstüm. Ve ayrıldık. Ayrıldıktan sonra da onu unutmak istedigim için her attıgı mesaja cevap atmadım,tersledim,soguk davrandım.

Kız artık benden tamamen sogudu ve nefret bile ediyo olabilir.

Şimdi benim yaptıgım bu davranıs dogru mu? Çünkü Harun D. diyor ki onunla arkadas olarak kalmaya devam edin,ısrar etmeyin. Ama ben bu kızla 4 ay cıktım. Birşeyler yasadık. Asık oldum. Şimdi kalkıp da bu kızla arkadas kalamam ki en mantıklısı kızı hayatımdan tamamen cıkarmak,unutmak degil mi?

neden arkadaş kalmayasın ki ?http://www.uzmantv.com/eski-sevgili-ile-arkadas-kalinmali-mi

• Beyler sizin için bir fırsat.

"Sevdiğin Kızı geri Kazanmanın Adımları" 4.90 lira 2 gün kaldı.

http://www.sosyalbeceriler.com/adimlarbest.html

Üstelik bu kitabı satan alan kişi 7 gün içinde tüm kitap setini 25 liaraya satın alabiliyor.
  • where is the hareket , there is the bereket :P
  • 80 lirayı bayılmış bulunuyorum meğer zamanlı alsak 30a halledebilecekmişiz
  • http://www.hurriyetport.com/news/123/ARTICLE/24360/2010-09-30.html

şunu da okuyun arkadaşlar faydalı olabilir...saba tümer (bayan gak guk - nefret ediyorum gülmesinden bu yaratığın) e de çıkmıştı bu adam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smee

patates beyinli meraklı kız istemiyoruz. karşılıklı her şeyi konuşabileceğimiz insan istiyoruz.

Kesinlikle
  • Özet geç
  • up beyler bunların indirme linki falan yokmu? okadar kişi alıpda hiçmi upload yapan çıkmaz... korsan kitapda türkiye çok ilerde diyorlar.............
  • Bilgi amaçlı okuyun derim
  • mesajım bulunsun ara sıra bakarım
  • Mobil de gozlerim yoruldu pc acinca okurum. Paylasim icin tesekkurler.
  • mesajım bulunsun
  • mantıklı şeyler var
  • polıtıkacı taktıgı neymıs.bırı acıklayabılır mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Rsan-

polıtıkacı taktıgı neymıs.bırı acıklayabılır mı ?

ne bilim bende bişey anlamadım, bide para istio adam kitap için, mektep paramı verirmiyim læ adama!
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.