S

Binbaşı
25 Nisan 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 29 (Bu ay: 0)
Gönderileri
YAPILAN İŞLEMLERDEN ÖTÜRÜ TELİNİZ ZARAR GÖRÜRSE MESULİYET KABUL ETMEM!!!

Evet kısa ve öz bir klavuz yazayım dedim.
Kendi telime kurdum. Ufak tefek problemler hariç pek bir sıkıntısı yok gibi..
Yapılması gerekenler;
Şu dosyaları indirin;
Ek Dosyalar
Ana CWM Flash Dosyası
Ram Düzeltmek için zipli fix Dosyası

Adım adım;
-İlk önce telinizde yedeklemek istediğiniz dosyaları titanyum backup ile yedekleyin. Yüklü orjinal ROM unuzu MUTLAKA yedekleyin!
-(CWM kurulu olduğunu varsayıyorum.) CWM ye girin ve clear data ve cache yapın,
-ilk önce ana CWM zip dosyasını flashlayın,
-Sonra Ek dosyaları flashlayın,
-Bittikten sonra açılması biraz sürebilir meraklanmayın... ATT'nin logosu karşılayacak. Gene baya bekliyorsunuz. Daha sonra standart android kurulum ekranı gelecek, (NOT Dil seçeneklerinde TÜRKÇE YOK ona göre..)
-Tel açıldığında tekrar CWM'ye girin ve Ram fix zipini flashlayın,
-Tel tekrar açıldığında bu sefer google play'den root browser lite i indirin ve açın program ek özellikleri indireyimmi diye soracak geçin.. root browser lite ile kök dizinine gelip /system/build.prop diye bir dosya olacak ona uzun basıp gelen menüden permission'u seçin. tüm listeye write kutucuğu işaretleyin. super user onay isteyecek verin. Daha build.prop'a tekrar uzun basarak open with deyin ve rb text editor ile açın gelen sayfada ro.build.type=userdebug diye bir satır olacak onu ro.build.type=user olarak değiştirin ve kayıt edip teli tekrar açın.

Hepsi bu kadar
Merhaba arkadaşlar,

http://www.daikinklima.biz/U62,29,daikin-ftxr28e-ururu-sarara-inverter-klima-daikin.htm

Linkteki ürünü yaza hazırlık olsun diye almayı düşünüyoruz. Evde yarı felçli bir aile ferdimiz var. Haliyle harektleri çok kısıtlı, bu klima çalıştığı zaman ucuz klimalar gibi ani soğuk çarpması yapar mı?
Ayrıca gürültü oranı nasıl? Rahatsız eder mi?
Daiki kullananlar veya bilgisi deneyimi olanlar varsa lütfen birkaç yorum bıraksın,

Teşekkürler.
Sizleri bu konuda uyarayım dedim.

Ben 2008 den beri atama bekleyen ingilizce öğretmeniyim. Yani şu namı değer GÜYA atanması kolay ingilizce öğretmenliği...

Şu an bilişim sektöründe çalışıyorum o da kendi çabalarımla bulduğum bir iş,

Dershaneler stajerliğin kalkana kadar bedava çalıştırır ondan sonra ayda 300-400 tl ye çalışırsın

Kolejlerde çok farklı değil...

Devlet desen atama yapmaz mevsimlik işçi gibi ayda max 600 tl ye çalışırsın, yazlar tekrar işsiz kalırsın,

AKLINIZ VARSA ÖĞRETMENLİK YAZMAYIN!!!

Şu üniversite mezunu olayımda nere olursa olsun mantığından kurtulun!!!
arkadaşlar dilciyim ancak sonuçlara baktığımda

ygs-4
ygs-5
ygs-6

ve

tm-1

kısımlarından ek puan gelmiş bu puanları tercih yaparken kullanabilirmiyim?
Affınıza sığınarak. 2. üniversite okumak isteyen şu dinazora bir yardımcı olun çünkü sistem çok değişmiş.

Puanmatiğin linki;

http://www.fem.com.tr/Puanmatik.aspx

Bu puanmatiğin en güvenilir olduğunu söylemişlerdi. Ben de buradan puanımı hesaplatıyorum.
Merak ettiğim buradaya yazan ek puan bizim tercih ederken kullandığımız puan mı?

Bir de ygs puanım resimdeki gibi

TM-3 den 260 puan almam için ne yapmam lazım? Sadece lys-3 e gireceğim.

Merhaba,

TM-3 puan türünden 280, 300, 330 puan alabilemk için ygs ve lys den kaçar net yapmamız gerekir?

bilgi verebilecek olan olursa çok mutlu olurum.
Amacım kesinlikle ölü birinin arkasından konuşmak değil keza kendisini sempatik bulurdum. Ölümü beni de üzdü.

Ancak asıl kafamı karıştıran bugüne kadar atamalar ve haksızlıklar ile ezilen ve inthar eden 21 öğretmen hakkında çeşitli yerlerde açtığım onca başlığa rağmen yorum yazma cürretine bulunmayan halkımız neden vöyle bir olayda duygu seline kapılır?

Onlarca öğretmen çalışma hakkı verilmediği için ve başka bir iş de bulamadığı için intahar ediyor ve bu olayı kimse umursamıyor...

Hoş şehit haberleri bile zam haberlerine dönmüşken bilinçli bir tepki beklemek salaklıktır.

Umarım bu millet ne yaptığını nereye gittiğini bir gün anlar!
http://www.hurriyet.com.tr/sondakika/16804195.asp

2011 Türkiyesinden öğretmen manzaraları...

Bu mesleği bu hale geitrenlerin Allah bin türlü!!!
uygun fiyata alabileceğimiz tablet netbook önerebilirmisiniz?

Hakkında
Hakkımda:
F52FB8827A634A459AFBA87BE4982B63.jpgF52FB8827A634A459AFBA87BE4982B63.jpg
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.765
İkinci El Bölümü Mesajları: 60
Konularının görüntülenme sayısı: 100.818 (Bu ay: 222)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 68 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.