Şimdi Ara

Harici 2.5'lik için Koruyucu Kılıf Tavsiyesi Var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2.5"luk hdd için kılıf almak şart oldu yoksa güzelim cihaz çizilip mahfolacak... Bildiğiniz güzel kılıf varsa önerebilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi divanidestan -- 24 Temmuz 2008; 18:06:42 >

• Aslında ben de benim wd passport'a da bir kılıf arıyorum. Eski mikrobox'ın dandik bir kılıfı vardı şimdilik onla idare ediyorum.
  • Harici hdd ye harici olarak satılmıyor mu bu zımpırtı :)
  • İnternet üzerinde bir tek gittigidiyorda buldum ama fiyatı bana yüksek geldiği için almadım.

http://urun.gittigidiyor.com/WD-PASSPORT-Tasinabilir-Sabit-Disk-Tasima-Kilifi_W0QQidZZ11362076

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasan_hzl -- 25 Temmuz 2008; 15:52:03 >
  • Addison markasının deri bir kılıfı var. Bimeks' te bulabilirsiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: blackened

Addison markasının deri bir kılıfı var. Bimeks' te bulabilirsiniz.

internet sitesinden baktım ama bulamadım...

quote:

İnternet üzerinde bir tek gittigidiyorda buldum ama fiyatı bana yüksek geldiği için almadım.

http://urun.gittigidiyor.com/WD-PASSPORT-Tasinabilir-Sabit-Disk-Tasima-Kilifi_W0QQidZZ11362076

bana bu ürün pek kaliteli gelmedi, internet üzerinden ben de bulamadım hatta gg ye de bakmıştım ama bunlamamıştım yine de teşekkürler...

• O kılıfların cogu derı dıye satılıyor ama vınlex adında bır materyal.Cok pahali olan urunler degil.En fazla 1mlik alin terziye goturun diksin.Hatta anneniz veya kiz kardesiniz bile yapar.Saglam birsey olsun derseniz vinlexin arasina karton ve ince katman sungerde koyulabilir.Maaliyetide 5-10 lirayi gecmez bile.Isteginize gore ic cep bile yapilabilinir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: LORD_DIABLO

O kılıfların cogu derı dıye satılıyor ama vınlex adında bır materyal.Cok pahali olan urunler degil.En fazla 1mlik alin terziye goturun diksin.Hatta anneniz veya kiz kardesiniz bile yapar.Saglam birsey olsun derseniz vinlexin arasina karton ve ince katman sungerde koyulabilir.Maaliyetide 5-10 lirayi gecmez bile.Isteginize gore ic cep bile yapilabilinir.

çok mantıklı .
  • bir ara NT mağazasında görmüştüm 2-3 çeşit vardı. fiyatını hatırlamıyorum ama pahalı değildi, benim hdd nin kılıfı olduğu için dikkatli bakmadım
  • bendede aynı urun war ve aynı sorun bendede wardı...eger izmirde oturuyorsan basmanedeki dericiler çarsısına gidilir...kullanılmayan bi deri parcası istenir... (para vermenize gerek yok ama icinizden bi siftah atmak gelirse bi 5 m atarsınız) :) alınan deri mahallenızın assagısındakı terziye verilir...2 milyon karsılıgında 10 dk ıcınde kılıfınız hazır olur gule gule kullanın
  • Hazır kaliteli bir deri kılıf almak istiyorum efet dediğiniz ucuz ve pratik ama benim o kadar uğraşacak vaktim de yok... yine de cevaplar için teşekkür ederim...
  • Istınye park Caselogic dukkanında 2.5 luklar ıcın ozel kılıf var 19 ytl gıbı bır fıyatı olması lazım ve oldukca koruyucu.
  • Teknosada da görmüştşüm bi ben bakablirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.