Şimdi Ara

Harddiskten veri kurtarma yardim edin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar malum herkesin basina gelebilecek birsey cift harddisk kullaniyorum bolunmemis halde windowssu yukledigim harddiske format atayim diye resimlerimin oldugu harddiske format attim bu giden verilerimi duzgun sekilde nasil geri alabilirim easy Recovery diye bir program varmis ama yukledim aciyorum yanit vermiyor bilgisi olan yardim edecek olan varsa yazsin lutfen dondum kaldim boyle yillarimin birikimi silindi ilgilenirseniz sevinirim iyi forumlar

• http://forum.donanimhaber.com/m_23280095/tm.htm

son sayfalara doğru ilerleyiniz hocam
  • tskler ilginiz icin
  • recuva yı dene kaliteli bi yazılım
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeki1981

recuva yı dene kaliteli bi yazılım

bende dün recuva ile işyerinden bi bayanın laptop'unda formatlanmış diskten resim ve müziklerini kurtarmaya çalıştım ama pek başarı sağlıyamadı en fazla eski dosyaların %20'si geri geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: pyschoo

Merhaba arkadaslar malum herkesin basina gelebilecek birsey cift harddisk kullaniyorum bolunmemis halde windowssu yukledigim harddiske format atayim diye resimlerimin oldugu harddiske format attim bu giden verilerimi duzgun sekilde nasil geri alabilirim easy Recovery diye bir program varmis ama yukledim aciyorum yanit vermiyor bilgisi olan yardim edecek olan varsa yazsin lutfen dondum kaldim boyle yillarimin birikimi silindi ilgilenirseniz sevinirim iyi forumlar

teknik yardımın üstünde harici bileşenler konusunda usbbellek/harici depolama bölümünde ya 9 ocaktaki yazımı oku yada 24 ocakta cevap verdiğim yazıyı oku sorununu çöz
  • Active@ File rEcovery.. tavsiye ederim.. bulamazsan yardım ederim..

bir de hdd de problem olabilir. firmware i gitmiş olabilir.. bu durumda..

http://forum.donanimhaber.com/m_50494471/mpage_1/f_/key_//tm.htm#50494471
  • icare data recovery

daha birkaçgun once 200 gb kadar veri kurtardım ...eğer formattan sonra harddiskine veri yazdırmadıysan bununla kurtarırsın verilerini...
  • hic biri derdime care olmadi sildigim harddiske bi akc porgram yuklemisdim :S
  • arkadaşlar bu format sonrası ve ya yanlışlıkla silinen tüm verilerin tamamının bir kaç saat içinde kurtarılması konusunda sizlere yardım edebilirim. 299 usd lik orjinal programını kullanıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.