Şimdi Ara

WinRarda ki probLem...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
25.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar rarLı bi dosya waR açar açmaz winRar tanı mesajLaRı haTAsı weRiyo Lütfen yaRdım eder misiniz?

• winrarı kaldırıp tekrar kurmayı dene
    resim koyarsan daha kolay çözebilriz
  • açmaya çalıştığın dosya hasarlı olabilir tekrardan yükle düzelecektir. ayrıca tanı mesajında ne dıyor onuda yazmalısın.

belkide şifreliyseşifreyide yanlış girmiş olabilirsin.
  • Ok saoLun ss atıyorum..
  • ss De bU.!

WinRarda ki probLem...
  • quote:

Orjinalden alıntı: aLLKoLik

ss De bU.!

WinRarda ki probLem...

çalıştırmaya çalıştırdığın arşiv hasarlı gibi duruyor birde dosyaya sağ tıklayı birlikte açtan sıkıştırılmı daraltırılmış klasörlerden dene bu şekilde winrardamı arşivdemi problemin anlaşılır
  • Arkadaşlar kuLlANIYO ben 3-4 kere indirdim dosyayı winrar ı da 3-4 kez kuRdum başTan oLmadı biLdiğiniz bi winRar Linqi waR mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: aLLKoLik

Arkadaşlar kuLlANIYO ben 3-4 kere indirdim dosyayı winrar ı da 3-4 kez kuRdum başTan oLmadı biLdiğiniz bi winRar Linqi waR mı?

dediğim gibi dosyaya sağ tıklayıp birlikte açtan sıkıştırılmış daraltırılmış klasörlerden dene bu şekilde winrardamı arşivdemi problemin anlaşılır
  • Anlaşılan winrar penceresinde direk dosyayı çalıştırmaya kalktın.
    Önce dosyayı açman lazım. RAR dosyasına sağ klikle ve "KLASÖRE ÇIKART..." seçeneğiyle dosyaları klasör içine açabilirsin.
  • oLmuyo!!!
  • Winrar'ın eski sürümünü kullanıyorsanız bu tip hatalar verebiliyor. Son sürüm 3.61'di sanırım..
  • arkadasım senın winrar a attıgın dosya hasarllıdır cok buyuk bir ihtimalle senin programı kaldırıp yenıden kurmanla alakası bile yok.problem o dosyadadır.benımde basıma cok geliyor bu sorun.dosya cok onemliyse gidip tekrar bulup daha dikkatli sıkıştırmanı veya sıkıştırmadan taşımanı tavsiye ederim
  • merhaba arkadaslar bir klasörün üstüne sag tıklayıp sıkıstır ve e posta gönder dedimmi (profil olusturulamadı yeni profil olusturmak için denetim masasındaki posta simgesini kullanın) diyor[simage][/simage]
  • merhaba arkadaslar bir klasörün üstüne sag tıklayıp sıkıstır ve e posta gönder dedimmi (profil olusturulamadı yeni profil olusturmak için denetim masasındaki posta simgesini kullanın) diyor yardımcı olurmusunuz lütfen
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.