Şimdi Ara

Harddisk Yedekleme - Image Alma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sorum özetle şu: İçinde sistem ve programlar kurulu olan bir ssd'nin image'ini başka bir hdd içindeki bir sürücüye yedek almak.
    Yedeğini aldığım bu ssd yi başka bir pc ye dosya taşımak için kullanmak gerek.
    Ve daha sonra aldığım image'i, bu ssd ye tekrar yükleyip hiçbir şey olmamış gibi kullanmaya devam etmek :D
    -
    birkaç tane video izledim sistemi komple atarıyorlar ya da yedek alırken sürücüyü sürücüye şeklinde yapıyorlar. benim durum biraz farklı. konuya pek hakim olmadığım için sizlere bir danışayım dedim arkadaşlar.

• Bu konuda AOMEI Backupper Professional öneririm Türkçe ve çok başarılı...
    Standart sürümü bedava , profesyonel sürümü ücretli ama bir şekilde halledersin :)
    https://www.backup-utility.com/professional.html
    https://www.backup-utility.com/downloads.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agah07 -- 7 Ekim 2018; 19:14:48 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• acronis çok başarılı bu konuda
  • Acronis ile de yaptım oda iyiydi AMA Aomeı gerçekten çok daha başarılı işyerinde pcnin imajını Aomei aldım.
  • Arkadaşlar bir konu da yardıma ihtiyacım var:

2 yıl önce 1tb samsung harddiskimi 2 tb seagagate harddisk e yedekledim, 931 gb büyüklükte .dsk uzantılı bir dosya oldu. Yedekleme programını hatırlayamıyorum.

Bu .dsk kalıbını nasıl çıkarırım.

Bilgisi olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba, benimde bir derdim var.
    içinde resim, video ve filmlerimin olduğu 2tb. lık harici hd. mi yanlışlıkla Windows 10 kurulum diski haline getirdim, tüm dosyalarım silindi ve harici diskim şu an 39 gb. olarak görülüyor (sanırım partitaion silindi) dosyalarımı geri getirmek için ne yapabilirim?
    yardımlarınızı rica ediyorum.
  • MUHARREMDELLAL M kullanıcısına yanıt
    DiskInternals Partition Recovery vb. Partition programları ile taratın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.