Şimdi Ara

Harddisk alan kaybı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Geçtiğimiz günlerde Xbox Game Pass üzerinden Metro: Exodus'u indiriyordum. İndirmenin yaklaşık yarısında, kendi kendine sıfırlanıp başa döndü. Ben de sinirlenip iptal ettim indirmeyi. 30 gb kadar indirme tamamlanmıştı ve iptal etmeme rağmen, toplam alandan 30 gb doldu. Bunun üzerine gerekli programlarla harddiski kontrol ettiğim zaman, 229 gb doluluk gösteriyor. Ancak bilgisayarıma girip kontrol ettiğim zaman ise 259 gb olarak gözüküyor.

Böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu daha önce? Saçma bir şekilde 30 gb alanım boşa gitmiş durumda.

• İndirme işlemi başladığında 30 Gb bir dosya oluşturuldu. Siz iotal edince o dosya silinmedi . Yarım dosyanız bilgisayarda hala. Bu dosyayı bulup silmeniz gerekir. İndirilenler klasöründe olabilir. Temp te olabilir. Yardımcı program ile indirdiyseniz o programın temp klasöründe olabilir vs

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DigitalVeri kullanıcısına yanıt
    Öncelikle yanıt için teşekkürler. Şöyle ki Microsoft uygulamaları ile inen oyunlar şifreli oluyor. Ancak uğraşa uğraşa indirilen yere giriş yaptım. Oyunun kurulduğu yer boş gözüküyor ve pcyi ne kadar tarattıysam da çeşitli programlarla o 30 gb'lık dosyayı bulamadım. Çok saçma bir hata ama Microsoft olunca insan şaşırmıyor tabii ki.
  • a.memo kullanıcısına yanıt
    Temp tedir yüksek ihtimal.
    Tarihe göre arama yapın bilgisayarda. Ordan belki yakalarsiniz bir de gisli dosya da olabilir belki aradığınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DigitalVeri -- 6 Haziran 2020; 22:43:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DigitalVeri kullanıcısına yanıt
    Orada da yok maalesef.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.