Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Harddisk 32 GB görünüyor ve dosyalarım yok

3
Cevap
1
Favori
41
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Harddisk 32 GB görünüyor ve dosyalarım yok
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    32 Mesaj
    Arkadaşlar Windows 10 zımbırtısının kurulum dosyalarını harddisk yedekleme yapmak istedim. Harddisk doluydu. İşlemi yaptı bitirdi, 1tb oldu bana 32 GB. Yalnız sorun orada değil onları birleştirmenin yolunu buldum fakat biçimlendirme istiyor. Şu anda dosyalar duruyor mu durmuyor mu onuda bilmiyorum gerçi ama duruyorsa gitsin istemiyorum kaç yıllık fotoğraflar var. Yardımcı olabilecek varsa yazıversin bir şeyler.
    Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Teğmen
    114 Mesaj

diski başka bir pc'ye bağlayıp denedinizmi? eğer diske biçimledirme yapmak istiyorsa windows dosya sistemini okuyamıyordur veya bozulmuştur. Bu tür sorunları halledebilen bir yazılım vardı fakat adını hatırlayamadım şuanda.

sen önce başka bir pc'de dene diski, olmadı linux dene (debian, mint vs. dvd üzerinden çalışabiliyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trancelegend -- 2 Nisan 2017; 14:55:32 >
    |
    |
    Bahsedilenler: b4rqn

Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Program olarak recuva tavsiye ederim. Biçok recovery programının bulamadığı dosyaları bununla kurtarmıştım.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    b4rqn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
e-ticaret
sohbet
son dakika
üniversite
haberler
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,145
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.