Şimdi Ara

Hard top convertibles - Ustu Acik spor arabalar..!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
3.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Metal tavanli ustu acik arabalardan almayi dusunuyorum, Vw Eos, Peugeot 307CC sinifinda.. lakin hicbir yerde ne fiyati, ne satisi ile ilgili bilgi bularmiyorum.. bu araclar hala turkiye pazarinda satiliyor mu?

yine bu siniftaki araclar icin gorus-onerileriniz nelerdir?@

• bu kadar araştırıp da bilgiye ulaşamadığına göre son sahibi olacağını fark etmişsindir
    bence hard top sevdasından vazgeç, soft olsun piyasası olsun.mesela clk, 3 serisi cabrio vs.
  • soft arabalar dizayn olarak daha guzeller acikcasi.. (metal tavani bagaja sigdirmak gibi bir dertleri olmadigi icin tabii.. )
    lakin soft top calinmaya-hirsizliga karsi cok guvensiz geliyor bana. normal arabalari korumak bile zorken -ozellikle istanbulda- soft top hirsiza davetiye gibi geliyor..
    elinde anahtarla boya kazimayi marifet sayan zihniyetin soft topa yapabileceklerini ise dusunmek bile istemiyorum..
  • volkswagen'in Eos getirme plani yokmus, gonderdikleri cevaba gore...
    peugeot ve renault cevap bile vermedi CC modelleri icin..
    pek satamadilar galiba bu araclari..
  • Opel cascada avrupada satista.cok rekabetci bi fiyatla gelecekmis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • e36-e46 cabrio serisini tercih et.
    Hardtop mutlaka bulunsun.
  • Peugeot 206CC, 207CC, 307CC, 308CC ikinci el olarak bulunuyor.
    Sıfır olarak da 207CC ve 308CC geçen yıla kadar satılıyordu fakat şuan geçiş dönemi olduğu için yok.
    İkinci el düşünürseniz sahibinden.com'dan bulabilirsiniz.
  • O tarz araba bakıyorsan eğer 4 kişilik tutulan sadece bmw diyebilirim

Ayrıca pejo'nun yanlış hatırlamıyorsam 2010 a kadarki üretiminde 4 ileri otomatik vites var 2. el bakıyorsan dikkat et , yakar gitmez diyorlar

Eos'da pek güzel durmuyor , kırma bir model
  • convertible araç=mx-5 z4 bu araçlar kadar keyif vereni yok
  • Bmw hard toplar oldukca yuksek fiyatli, arabaya da oa kadar para vermek yazik gibi geliyor bu yollarda..

z4u ben de cok begeniyorum, ancak hem 2 kisilik, hem soft top..

tercihim sifir almak, tavan mekanizmasinin hassasiyetini gozonune alinca, ikinci el buyuk risk gibi.. oyle olunca optimum secenek bir tek Renault megane cc kaliyor.. ozellikleri fena degil, 1,5L dizel motor, 110 bg. cok performansli bir motor degil ama, idare eder gibi.. 75,000 civari fiyati var bayide.. yalniz genel olarak renault kalitesi hakkinda cok emin degilim. siz ne dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozzy99

Bmw hard toplar oldukca yuksek fiyatli, arabaya da oa kadar para vermek yazik gibi geliyor bu yollarda..

tercihim sifir almak, tavan mekanizmasinin hassasiyetini gozonune alinca, ikinci el buyuk risk gibi.. oyle olunca optimum secenek bir tek Renault megane cc kaliyor.. ozellikleri fena degil, 1,5L dizel motor, 110 bg. cok performansli bir motor degil ama, idare eder gibi.. 75,000 civari fiyati var bayide.. yalniz genel olarak renault kalitesi hakkinda cok emin degilim. siz ne dersiniz?

sene 2013 olmuş ne kalitesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: RenaultSport

quote:

Bmw hard toplar oldukca yuksek fiyatli, arabaya da oa kadar para vermek yazik gibi geliyor bu yollarda..

sene 2013 olmuş ne kalitesi

kullan - at diyosun yani..

• quote:

75 kağıt vereceksin ve megane kullanacaksın he ? verdiğin paraya yazık
  • quote:

Orijinalden alıntı: BebeBiskuvisi

Temiz bir C70 alınabilir 75bin liraya.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-volvo-c70-2.5-t5-cabrio-orjinal-116909927/detay

230 beygiri önden çekişle mındar etmişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jason Becker

quote:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-volvo-c70-2.5-t5-cabrio-orjinal-116909927/detay

Performans arabası almıyorsun sonuçta. Keyif arabasıdır cabriolar.

• quote:

quote:

quote:

Arkadan itişle tam keyfi çıkardı aslında Şöle usulca salına salına giderken dönüş yaparken hafif gazla arkayı salla sallaya döneceksin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: emryrgc

quote:

quote:

quote:

Arkadan itişle tam keyfi çıkardı aslında Şöle usulca salına salına giderken dönüş yaparken hafif gazla arkayı salla sallaya döneceksin

Aslında üstü açıklarda o normal arabalardaki gibi temiz şekilde olmuyor. Araç şasisi sadece alttan birleşik olduğu için daha dengesiz oluyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: CyberKnight

quote:

75 kağıt vereceksin ve megane kullanacaksın he ? verdiğin paraya yazık

ilahi isaret geldi arkadaslar.. bugun kullandigim kiralik arabayi servise gonderdim, yerine oldukca temiz bir Renault Safrane gonderdiler.. Malzeme kalitesi oldukca zayif, ic dizayn heyecan vermekten cok uzak.. arabayi kullanmaya baslayinca 2 litre motor olduguna inanmadim bayagi bir sure.. bu kadar hantal, bu kadar tepkisiz olmasi hayret verici.. bunun uzerine 1,5l dizel megane CC motoru kamyon gibi gelir sanirim..

C70 de dizayni hos bir araba, ama bildigim kadariyla 2,5lt motorla geliyor.. benzindi vergiydi bayagi zorlar turkiyede..

el elde bas basta kaldik yine.. gorunuse gore yilsonunu bekleyip vw/peugeot/opel'in yeni modellerini gozleyecegiz..

• hardtop cabrio kullanan birisi olarak şunu söyleyebilirim ki bu işte en başarılı hardtop olayı bmw E93 serisine ağittir..hem görsel olarak hem teknik olarak..softtop cabrionun bakımı meşakatli,zahmetli ve maliyetlidir ve sonbahar kış ayları gibi bu araçları kullanamazsınız,kullanırsınız ama softtop brandayı tarumar edersiniz,kar suyu yağmur suyu vs vs ya yenisini almak zorunda kalırsınız yada extradan maliyetli bakımını yaptırma durumunda kalırsınız..zaten hardtop yapan araç pek yok..s2000 opsiyon olarak hardtopları var z4'de varmıydı hatırlıyamıyorum..vw eos kullanmadım ama bir arkadaşım pinjo vardı 206cc nedir,işin açıkcası her yeri hardtop olsa ne yazar :) eos'lara bakabilirsiniz..hiç araştırmadım..mekanik olarak nasıl ama görsel olarak iyi duruyordu eos..keza şuda bir gerçek ki z4 ve s2000'e softtop daha çok yakışıyor tabi makyajsız kasalarına..makyajlı kasaları zaten hardtop'lu ve bu hardtop işi tamamlıyor..benim anlamadığım nokta yeni m6 cabrio ve 6 serisi cabrio'lar gibi 250-300 milyar gibi üzeri bir araçta softtop branda'nın ne işi var? keza mercedes sl serisi'de hardtop'da bir kült..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.