Şimdi Ara

Hani hastane sıraları bitmişti hani sira beklemeden tedavi oluyorduk ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Vatandasligini Suriye'ye gecir hemen alirlar.
  • Kayseri eğitim araştırma hastanesinde randevu almak veya tedavi kontrol amaçlı doktora görünmek istiyorsak sabah 6 da olup orda sıraya girecen sırayı alınca da 2 3 saat bekleyeceksin ki doktor gelsin başlasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eskiden karneyle tedavi oluyorduk

tabi sen yaşın yetmediği için bilmezsin

bu arada geçmiş olsun
  • Oda birşeymi anneme samatyadan yatış sırası aldık. Tam 6 ay sonra aradılar. Annem başka hastanede tedavi olalı 2 ay oluyor bu arada. 3 ay önce bi imza için hastanede uğraştık. 10 saniyelik işlem 1 hafta sürdü. Kağıda 1 imza atacaklar diye 1 hafta kıçlarında koşturduk. Doktorların çoğu ilgisiz zaten. Reçeteye sallama bişey yazıp postalıyolar verdikleri ilaçta bi halta yaramıyor.

• Ben 1 aydır mrhs den çocuğuma çocuk diş hekimine randevu dahi alamadım. Mail attım Allah var çok ilgilendiler ve yol gösterdiler.

Saat 00.00 da hemem almaya çalış dediler. Ancak ne mümkün. 1 aydır ne lanet şey ise olmuyor. Hep dolu dolu.

Zaten hastaneler hep suriyelj dolu

Sanki Şam devlet hastanesindeyiz.

Eşim hamile iken 1 ay önce acile gitmemiz gerekti. İnanın hastanenin yarısı suriyeli

5-10 yıl sonra bi ülkenin nüfus dengesi filan bozulacak demedi demeyin

• hala daha gayet yavşakça sırf oy verdiği partiyi savunan tipler var chp gelse farklımı olcak o zaman hiç oy kullanma işte adam sığır o sığır yüzünden bizde eşek gibi vergiyle suriyeli afgan besliyoruz Allah var hergün haram ediyom çok zoruma gidiyor trt payından tut kaçak bedeline ötvsine kdvsine kadar
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.