Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Hani hastane sıraları bitmişti hani sira beklemeden tedavi oluyorduk ?

25
Cevap
0
Favori
663
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Hani hastane sıraları bitmişti hani sira beklemeden tedavi oluyorduk ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2678 Mesaj
    Oncelikle merhabalar basimdan gecen bir olayi anlatacagim

Annem ve ben yaklasik 2 haftadir internetten istanbulda yasayan anneannem icin (biz istanbulda oturmuyoruz) hastane randevusu almaya çalışıyoruz hafta ici hergun saat 20.00 da randevu sistemi aciliyor annem ve ben iki ayri bilgisayardan girip hazirlanip resmen yarisir gibi randevu almaya çalışıyoruz ama nafile 20.00 da acilan sistem 20.00 da yine randevular bitmiştir diyerek kapaniyor

Yani ne yapmamiz gerekiyor istanbula gidip hastane randevusunu hastanenin icinden alip geri vermemiz mi anlayamadik en son ozele basvurucaz mecburen

Evet bir aciklama bekliyorum hukumet savunucu arkadaslarimizdan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Yarbay
    2678 Mesaj

Iyi yarin da burdan deniyecegiz bakalım sanmiyorum olacagini hic ama hayirlisi

Internetten randevu saniyesinde bitiyor telefonla randevu almak mumkun bile olcagini dusunmuyorum

|
    |
    mmm2515 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Muayene için millet 5.30-6 gibi kalkıp sıra almaya gidiyor, cok yogun.

Hastaneye gidenler şikayetci gerekli tedaviyi alamadıklarından. Sagcısı solcusu.
    |
    |

Orijinalden alıntı: kmesne

Iyi yarin da burdan deniyecegiz bakalım sanmiyorum olacagini hic ama hayirlisi

Internetten randevu saniyesinde bitiyor telefonla randevu almak mumkun bile olcagini dusunmuyorum

kardeş şimdi de arayabilirsin. 7/24 çalışıyor anneme devamlı burdan aldığım için iyi biliyorum.
    |
    |

Sağlığa yatırım olarak sadece bina yaptılar. İçini de kendi kadrolarıyla doldurdular.

-Milli Kayınço-
  • Binbaşı
    1932 Mesaj
    Beyoğlundaki göz hastanesini bilirmisiniz? Anneme tam 1 aya sıra verdiler oda tanıdıkla...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

BİLİRKİŞİ
  • Yüzbaşı
    954 Mesaj

Hocam, İstanbul Üniversitesi'nde okuyorum. Kendi okulumun fakültesinden diş için randevu en az 1 sene diyorlar...
    |
    |
    ressi1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Saab9000

Hocam, İstanbul Üniversitesi'nde okuyorum. Kendi okulumun fakültesinden diş için randevu en az 1 sene diyorlar...

Randevu o kadar birde tedavisi 3-4 yıl

Sultangazide oturuyorum bir yıl önce ağız ve diş sağlığı merkezi diye bir bina açtılar. Daha yeni faal hala geçti, randevu felan alınabiliyor.
    annem diyetisyene sıra almıştı zayıflamak için 5 ay sonraya verdiler,ben araştırıp sporla karışık,yeme listesi oluşturdum kendim kadına hiçbir bilgim olmadan ,randevu günü gelene kadar kadın 10 kilo verdi
    |
    |
    İnsanlar neden domino'nun yıkılışını izlemeyi sever ve ya küçük düzeneklerin birbirini tetiklemesini izlemeyi sever,neyini sever hiç düşündünüz mü?İnsanın içinde hiç bilmediği bi yeri dürter çünkü.Tanrı olmayı hissetmeyi, bir şeylerin sonunu bilerek ayarlamayı ve izlemeyi.Her şeyi yönetebilirsiniz ve uğraştıkça ustalaştığınızı göreceksiniz,insanlığın geçmiş bilgeliğinden faydalanın.Kontrol edilerek değil ederek yaşamayı öğrenin.
  • Teğmen
    223 Mesaj
    acilde 2 saat sıra beklemiştim. yanımdaki adam alkol komasından ölcekti. benden 1 önceki sıradaydı anca baktılar. o zamana kadar pek bişeyi kalmadı zaten postaladılar adamı eve
    |
    |

Teşekkürler hocam bu bilgi değerliydi benim için. Referandumdan sonra bi gidip bakayım. Sağolun.

Böyle fiyaskolar dolu. Ama sorsanız sağlık çok gelişti. Sıra yok cart curt. Hadi ben öğrenciyim GSS girmedi. Millet mahvoldu onunla. Bir ara sıfırlamışlardı. Boşuna ödeyenler su içti üzerine. Yazık gerçekten...
    |
    |
    ressi1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Eski Kullanıcı Adı:
    sistemli adam

sakin olun. chp gelecek, sağlık sektörü şahlanacak. kılıçdaroğlu nun geçmişi bunun kanıtıdır.

Audi A5 Sportback 2.0 TDI Quattro
  • Binbaşı
    1453 Mesaj
    1990'larda çok eleştirilen sistemden hiçbir farkı olmamaya başladı durumun.Tek fark bilgisayar/teknoloji faktörü.

İlk başlarda muhalefeti olsun iktidarı olsun hemen hemen herkes tarafından taktir edilen sağlık atılımları şu an yerini hayal kırıklığına bırakmış durumda.Özel hastanelere yönlendiriliyor insanlar zorla.Ücretler de orada fahiş.
    |
    |

Orijinalden alıntı: 9600_G_T

Telefonla almak parali 4 tl sanirim

Randevu almaya bile para mı alınıyor? Emin misin?
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: sistemli adam

sakin olun. chp gelecek, sağlık sektörü şahlanacak. kılıçdaroğlu nun geçmişi bunun kanıtıdır.

"Batırdı" dediğiniz SGK'nın bugünkü açığı KK zamanının 20 katı
    |
    |

|
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
sohbet
haberler
Blogio
son dakika
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.